kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w Z Depayem też przypadkiem kiedyś nie potwierdził? A dzisiaj go nie ma.
0
Po tych wypowiedziach Koemana,wynika jakby Barca nie planowała jakoś na maxa szukać wzmocnień. Myślę na prawym obrońcy zakończą się transfery do klubu. Ofensywy raczej na pewno nie wzmocnią, następcą Suareza będzie Griezmann.
0
@MarioVeB! Pierogi z kapustą są doskonale.
0
@RudY Jednak jeżeli mamy grać z 4 ofensywnymi graczami, to ci cofnięci pomocnicy powinni być dynamiczni, wybiegani, a Busi i Pajnic są zbyt wolni.
0
@wroclawskifan Napisałem o zmianie formacji.
1
@RudY Nie porównuj profili graczy jak Pedri, Puig do Busiego czy De Jonga.
1
W pomocy trochę bieda też jest. Niby zmienili system i formację, ale jednak kto wypełni minuty Vidala i Rakiticia? Nikt za nich nie przyszedł, a w tamtym sezonie trochę zebrali minut. Pjanic przyszedł za Arthura. Busi, De Jong i Pjanic, no cienko to wygląda, ale obrona jeszcze gorzej.
0
@Coutinho007 Z tą pomocą nic nie ugrają. Roberto to żaden obrońca, Alba straszny zjazd, Pique nie nadaje się już na gre na najwyższym poziomie, tylko Lenglet. Odpuścił bym wzmocnienia ataku a kupił klasowego obrońcę, jak Pau Torres czy Kounde.
1
@BarcaInfo To niesamowite w jaki sposób Neymar działał.
0
Sezon zaraz startuje, jest jak jest, ale ta sytuacja to przede wszystkim wina zawodników w tym Leo, za to jak zagrali z Bayernem, Romą, Liverpoolem. Przydałoby się podnieść morale drużyny, wlać nadzieję w kibiców, a nie lepiej jeszcze dolać oliwy. Oj Leo, potrzebuje Barca kapitana.
1
Barca zacznie sezon z tą samą obroną co rok temu. Planuje kupić Garcie i Desta, a przecież to nie są gracze którzy realnie zagrożą pierwszej 11. Odpuścić transfer 9 i kupić środkowego obrońcę za Pique, bo jak dla mnie to z nim już za wiele nie wygrają.
0
@messi564 Jest Ansu, Trincao, Cou i nawet Dembele.
0
Ja tam sądzę że Barca kupi prawego obrońcę i środkowego i tyle. Za Suareza będzie grał Griezmann.
0
A Gerard Moreno na 9 do Barcy?
18
Można odejść z Barcelony jak Neymar, a można jak Luis. Szacunek
0
@Janiama Ale jest trener.
0
@Coutinho007 Bez przesady. Nikt go za top3 nie uważał. Nie śmieszkuje z nowego transferu, ale jestem trochę zawiedziony.
0
@Coutinho007 No jednak z faktu że miał 2 asysty, można coś wnioskować.
2
Umówmy się że jakiś super opcji na prawą obrone nie ma. Po prostu chcieli zarobić na Semedo, a następnie kupić kogokolwiek. Bo myślę że następny sezon czeka nas z Roberto w składzie.
15
@SiSenior A słyszałeś historię o Romario i Cruyffie? I tych 2 golach?
0
Lepiej brać Emersona za te pare milionów, jest ograny w mocniej lidze. A za to kasę z Semedo zainwestować w Kounde. I wówczas środek obrony również będzie fajnie obsadzony. Jakoś nie jestem przekonany czy Garcia będzie już takim zagrożeniem dla Pique.
0
Dest nie, Emerson nie, więc kogo realnie jeszcze widzicie?
1
@neeed Tak, trudno mi pojąć. Lepiej pewnie grać bez napastnika, nie? A zresztą skąd wiesz jak wygląda to w szatni?
0
@Coutinho007 Jeżeli będzie to możliwe, czemu nie.
2
Dałbym Suarezowi pograć jeszcze 1 sezon, a za rok postarać się kupić jakąś 9. Niech to przy okazji będzie decydujący sezon dla Griezmanna i Dembele. Jakiekolwiek pieniądze przeznaczył bym na obronę, bo tu jest największa bolączka. Nowy środkowy obrońca to podstawa, ktoś kto nie zagrozi Pique, a go po prostu ze składu wyrzuci.
0
@Janiama W sumie się zgadzam. Depay to fajny gracz, ale jak dla mnie to nie 9. A za rok o taką właśnie klasyczną 9 powalczyć i będzie w porządku.
0
@Patrykl145 Że to.
1
No dobra, ale Dest to już piłkarz na pierwszy skład? Bo gra z Roberto widzi mi się tak, jak gra z Semedo, w ogóle.
1
@Mns21 A jeśli Samego zostanie, to zostaniemy ze slabymi i nijakimi Robero i Semedo.
2
Jakim cudem oni po 3 latach dopiero się zorientowali że Dembele przydały by się osobne i indywidualne rozgrzewki.