kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O kurde kurde o kurde
2
Dembele traci piłkę, a Griezmann wszystko cofa.
0
To Araujo podawał, chyba nie?
0
Japrd znowu te stroje
0
@MensculinVeB Kolejna, to kiedy były ostatnie? Bo na pewno nie w tym sezonie.
3
@Dani13 Z Realem przez długi czas graliśmy przyzwoicie.
0
@Cobra303 Oby tak było.
5
Jedno trzeba przyznać. Bartomeu, miał okropnego pecha z transferami. Niby kupował graczy których większość kibiców chciała (Dembele, Cou, De Jong, Firpo,Malcom, Griezmann), wydał za nich ogromne pieniądze, a oni nie od płacili się mu i nie odpalili w klubie.
0
Krytykujemy De Jonga i Busiego (słusznie), ale kto ma za nich grać? Niby jest Pjanic, ale dynamiki zbyt dużej to on również nie ma. Jakieś realne wzmocnienie, widzicie takiego piłkarza w Europie?
5
@BarcaInfo Patrząc na grę Pique i Lenglet, może warto tak jak z Dembele dać mu ostatnią szansę?
1
@socha Barca nie ma żadnej 9. XD no xd
0
@Coutinho007 Nawet De Jonga.
2
@pax Masz rację. Obaj razem po prostu nie mogą grać. Pytanie więc na kogo stawiamy, młodego Holendra czy Busiego, odpowiedź chyba oczywista.
5
De Jong faktycznie chyba potrzebuje koło siebie w pomocy wybieganych i silnych fizycznie graczy jak choćby Wijnaldum. Dla mnie środek pola do wzmocnienia na już.
2
Chyba najlepszy moment być dać szansę Puigowi, i Aleñi, w końcu po coś został ten drugi w klubie.
0
@Coutinho007 To prawda. Pomocnik jak Wijnaldum by się przydał. Bo można powiedzieć że zostaliśmy z 3 defensywnymi pomocnikami i Puigiem.
1
Mimo że według mnie Busi prezentuje się lepiej od De Jonga, to jednak jeżeli chcemy budować pomoc na Holendrze, to musimy pożegnać się z Sergio, lub posadzić go na ławce. Źle się Frenkiemu gra z drugim defensywnym pomocnikiem, a i nasza pomoc wygląda okropnie z ich dwójką. Może warto powalczyć o Merino do pomocy?
1
Piszecie że Valverde miał zupełnie inną drużynę niż jest obecnie w Barcelonie. Tak, miał o wiele słabszą, tylko Messi był mocniejszy i młodszy. Nie miał kompletnie ławki, nikogo kto mógłby wejść i zrobić różnicę. Ciągłe kontuzje Dembele, bez sensowne wypożyczenie Coutinho.
1
@Janiama Gdyby Valverde miał szerszą ławkę, choćby jak teraz w Barcelonie, to być może miałby i LM wygraną.
0
Taki Merino za Busiego, i powrót do 4-3-3, z Ansu, Leo i Dembele z przodu, marzenie.
48
Ernesto Valverde wyciągnął absolutnego maxa z tej ekipy. Im dłużej go nie ma w klubie, tym bardziej cenie sobię jego warsztat trenerski.
0
Mimo wszystko, faktycznie te decyzje sędziowskie w kilku ostatnich meczach są krzywdzące dla Barcy, chociaż pewnie większość się ich wybroni.
1
@Rewolucja123 Ja również nawet kosztem Cou czy Griezmanna. Tylko wówczas uważam że potrzebny jest transfer do pomocy. Oczywiście jest Puig, ale w dzisiejszej piłce warunki fizyczne w środku pola są ważne.
1
Z 9 w Barcy to nie problem, bo Ansu naprawdę może tam grać z powodzeniem, jeszcze Leo z nim. Fajnie wygląda. Problem to pomoc i środek obrony.
0
@Rewolucja123 Chyba czas zrezygnować z kogoś z dwójki Busi/De Jong. Razem wyglądają fatalnie.
1
@Janiama Widzę to podobnie jak ty, z tą róznica że Cou i Griezmann dla mnie w pomocy to absurd. Tu trzeba kogoś wybieganego jak Valverde, i zrezygnować z Busiego lub De Jonga.
3
Ciekawe czy ten karny byłby odgwizdany dla Barcy.
0
Araujo musi wskoczyć do składu, obojętnie za kogo. W Barcelonie jest potrzebny pimocnik jak Valverde, czy nawet Casemiro. Pimocnik wybiegany, silny, potrafiący podać do przodu.
8
Środek obrony to jest dramat w Barcelonie. Jak to się stało że po tylu klęskach tam nie ma zmian. Pique już nie jest tym stoperem co parę lat temu, a Lenglet to średniak.
0
Ma kto link? ????