0

Pięć dni do zakończenia okienka transferowego, no jakoś nie wierzę że się wyrobią z jakimkolwiek jeszcze transferem oprócz Desta. Szczególnie że wciąż muszą sprzedać kilku graczy.

14

Podoba mi się że Koeman mówi prosto z mostu o brakach w składzie, i pozycjach które trzeba wzmocnić.

1

@BarcaInfo Serio? Kto by się spodziewał, co za niespodzianka.

1

@jakub1906 Wiesz, że też o tym pomyślałem.

3

Nie, dla odejścia Dembele. Nie po to czekaliśmy na niego 3 lata.

0

Kurde jak raz mamy fajny i konkurencyjny zespół(przynajmniej w ataku), nareszcie jest kim postraszyć z ławki, to oczywiście info że ktoś musi odejść. Na dodatek to Dembele, który potrafi robić przewagę. Mam nadzieję że ewentualnie powalczą o Depaya.

0

@Encore Myślę że lepszego siana niż w Barcelonie, nikt mu nie da.

0

Dziwne że ostatnio media związane z zarządem tak najeżdżały na Dembele, że tu spóźnienie pare minut itd. A teraz info o jego odejściu.

0

@LuisSalvano Przecież on chyba pisał że Depay klepnięty a co nie ma go?

0

Myślicie że Dest to będzie ostatni transfer Barcy?

0

@TylkoBarca7273 Jesteśmy mocni, ale może jednak zagrajmy jeszcze 11 zawodnikami. Najwyżej późnej spróbujemy w 10.

1

@Janiama Niestety Griezmann to nie jest klasyczna 9. Jego pozycja, to miejsce gdzie gra Messi i Coutinho, czyli piłkarze lepsi od niego.

1

Jak mają kupić Garcie, to niech dadzą szansę Araujo. Szkoda, bo liczyłem że Pique będzie już tylko rezerwowym.

2

Atak Barcy to nie problem. Skupić się na środkowym obrońcy. Garcia mnie jakoś nie przekonuje.

0

@NeroTFP Nie było.

2

Stawiam 7-1, taki wynik.

0

@BarcaInfo Dzięki za tego newsa.

0

@Messibestplayerintheworld Z dostępnych graczy jest najlepiej zostawiona. Chodzi mi po prostu że Barca ma braki w obronie i tragicznie to wygląda. Chociaż Araujo za Pique.

1

Gdzyby nie obrona to fajny skład.

0

@arkasath Przecież Suarez nie będzie rezerwowym w Atleti. Żadna mądra drużyna takiego piłkarza nie trzymała by na ławce.

2

Szkoda że akurat muszą kupić Garcie bo jest wychowankiem, zamiast kupic kogoś ogranego w lidze jak Kounde czy Torres, nawet kosztem 9, bo i tak nikogo ciekawego nie ma na tą pozycję.

1

Dziwne jednak że Depay z ławki zaczyna,chyba nie pierwszy raz nawet ostatnio.

0

@Jakchcesz Szkoda tylko że odszedł prawie za darmo, plus do rywala z ligi.

0

Jak gra Eric dzisiaj?

0

Jak Garcia się prezentuje?

0

Jak Eric Garcia dzisiaj?

1

@michal26 Dobry żarcik

0

@LeoMessi1994 Coutinho to lepszy piłkarz niż Griezmann. Ciężko znaleźć choćby jeden, dwa aspekty w których Griezz jest lepszy.

1

@Janiama Nie no, tutaj akurat nie ma się co czepiać transferu. Spójrz jak mało jest dobrych prawych obrońców na rynku, a Dest to naprawdę spory talent. Gorszy od Semedo nie powinien być.

2

No to proszę jeszcze środkowego obrońcę. A zamiast napastnika, kupić rywala dla Alby, a Firpo pożegnać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?