kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pięć dni do zakończenia okienka transferowego, no jakoś nie wierzę że się wyrobią z jakimkolwiek jeszcze transferem oprócz Desta. Szczególnie że wciąż muszą sprzedać kilku graczy.
14
Podoba mi się że Koeman mówi prosto z mostu o brakach w składzie, i pozycjach które trzeba wzmocnić.
1
@BarcaInfo Serio? Kto by się spodziewał, co za niespodzianka.
1
@jakub1906 Wiesz, że też o tym pomyślałem.
3
Nie, dla odejścia Dembele. Nie po to czekaliśmy na niego 3 lata.
0
Kurde jak raz mamy fajny i konkurencyjny zespół(przynajmniej w ataku), nareszcie jest kim postraszyć z ławki, to oczywiście info że ktoś musi odejść. Na dodatek to Dembele, który potrafi robić przewagę. Mam nadzieję że ewentualnie powalczą o Depaya.
0
@Encore Myślę że lepszego siana niż w Barcelonie, nikt mu nie da.
0
Dziwne że ostatnio media związane z zarządem tak najeżdżały na Dembele, że tu spóźnienie pare minut itd. A teraz info o jego odejściu.
0
@LuisSalvano Przecież on chyba pisał że Depay klepnięty a co nie ma go?
0
Myślicie że Dest to będzie ostatni transfer Barcy?
0
@TylkoBarca7273 Jesteśmy mocni, ale może jednak zagrajmy jeszcze 11 zawodnikami. Najwyżej późnej spróbujemy w 10.
1
@Janiama Niestety Griezmann to nie jest klasyczna 9. Jego pozycja, to miejsce gdzie gra Messi i Coutinho, czyli piłkarze lepsi od niego.
1
Jak mają kupić Garcie, to niech dadzą szansę Araujo. Szkoda, bo liczyłem że Pique będzie już tylko rezerwowym.
2
Atak Barcy to nie problem. Skupić się na środkowym obrońcy. Garcia mnie jakoś nie przekonuje.
0
@NeroTFP Nie było.
2
Stawiam 7-1, taki wynik.
0
@BarcaInfo Dzięki za tego newsa.
0
@Messibestplayerintheworld Z dostępnych graczy jest najlepiej zostawiona. Chodzi mi po prostu że Barca ma braki w obronie i tragicznie to wygląda. Chociaż Araujo za Pique.
1
Gdzyby nie obrona to fajny skład.
0
@arkasath Przecież Suarez nie będzie rezerwowym w Atleti. Żadna mądra drużyna takiego piłkarza nie trzymała by na ławce.
2
Szkoda że akurat muszą kupić Garcie bo jest wychowankiem, zamiast kupic kogoś ogranego w lidze jak Kounde czy Torres, nawet kosztem 9, bo i tak nikogo ciekawego nie ma na tą pozycję.
1
Dziwne jednak że Depay z ławki zaczyna,chyba nie pierwszy raz nawet ostatnio.
0
@Jakchcesz Szkoda tylko że odszedł prawie za darmo, plus do rywala z ligi.
0
Jak gra Eric dzisiaj?
0
Jak Garcia się prezentuje?
0
Jak Eric Garcia dzisiaj?
1
@michal26 Dobry żarcik
0
@LeoMessi1994 Coutinho to lepszy piłkarz niż Griezmann. Ciężko znaleźć choćby jeden, dwa aspekty w których Griezz jest lepszy.
1
@Janiama Nie no, tutaj akurat nie ma się co czepiać transferu. Spójrz jak mało jest dobrych prawych obrońców na rynku, a Dest to naprawdę spory talent. Gorszy od Semedo nie powinien być.
2
No to proszę jeszcze środkowego obrońcę. A zamiast napastnika, kupić rywala dla Alby, a Firpo pożegnać.