7

Mi, Koeman już zaimponował. Nie wiem jak zagra Pedri, ale Griezmann nie zasłużył na skład.

0

@Rewolucja123 Chyba jednak Ansu za Trincao/Dembele.

0

@sebasek99 Albo Griezmanna po półtorej roku w Barcelonie.

0

Atak i pomoc wczoraj przyzwoicie funkcjonowała. Ale obrona to jest dramat. Nawet z takim rywalem i tak pozwalamy na groźne akcje. Z dwójką Pique-Lenglet będzie ciężko walczyć o trofea. Za to przyzwoicie wczoraj Roberto.

6

Tak duża drużyna jak Barca, powinna mieć 2-3 napastników do rotacji, a nie ma nawet jednego. Brawo

0

Dobrze że Barca wzmocniła obronę, po 8 golach od Bayernu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Griezmann jeden z najbardziej przereklamowanych zawodników?

0

Macie wrażenie że Messi w ostatnim czasie zaliczył ostry zjazd, a i tak jest najlepiej dysponowanym graczem w ataku Barcelony?

5

@Rewolucja123 Uważam że na siłę starasz się szukać plusów gry Griezmanna. Jeżeli zagra choćby przyzwoicie, to sama jego gra się obroni, ale niestety nie jest żadnym zagrożeniem dla przeciwnika. Co do Cou, statystyki nie są zawsze odzwierciedleniem tego, co piłkarz pokazuje. Na razie początek sezonu Cou bardzo obiecujący, według mnie w końcu bierze na siebie jakikolwiek ciężar gry drużyny.

18

@Rewolucja123 Jeżeli plusami Griezmanna w meczu jest to, że zablokował podanie, albo rozciągnął do Roberto, no to nie, faktycznie zajebisty mecz zagrał. W sumie wczoraj miałem wrażenie że nie ma go na boisku, a teraz wiem że był kapitalny bo rozciągnął do Roberto.

46

Wezmę jednak Dembele w obronę po wczorajszym meczu. Po pierwsze wraca do pierwszej 11 bo bardzo długim czasie, kiedy nawet nie trenował bo borykał się z kontuzjami. Po drugie, czego my wymagamy od skrzydłowych?? Tego by robili przewagę grając 1vs1, by wychodzili ponad założenia i by próbowali też samemu, kiedy nie idzie pokonać obrońcę i stworzyć okazję. Straty są w liczone w to ryzyko. Oczywiście Dembele tych strat ma za dużo. Ale wolę o wiele bardziej jego, jeszcze gdy wróci do odpowiedniej formy fizycznej, niż Griezmanna, który nie będzie miał strat, bo nie będzie uczestniczył w grze drużyny.

1

@abram3k Spoko. Ale to nie 9 dla Barcy.

2

@PawkoFCB W Barcelonie również by grał, nie miałby żadnej rywalizacji na 9.

0

Szkoda że Barca ma duże problemy finansowe(podobno), bo mogli by ruszyć po Halanda. Kupno 9 jest obowiązkowe, jeżeli chcemy o coś walczyć. Depay tak, ale na skrzydło na przykład, a nie na środek ataku.

1

DEe Jong, Griezmann, Junior Firpo, co ich łączy, oprócz tego że grają słabo w Barcelonie? Przyszli w jednym okienku, a przecież tak się cieszyliśmy nimi.

2

@Rewolucja123 Cou jest pod grą, pokazuje się do grania, w momencie kiedy ma tą piłkę to umówmy się że jest zagrożeniem, a Griezz? Zdecydowanie dla mnie to nie jest piłkarz do gry kombinacyjnej, do wymiany dziesiątek podań na połowie rywala, czyli czegoś co proponuje Barca. Być może w Atleti czy w innym klubie mógłby nawiązać do swojej lepszej wersji.

0

@busquets5 No ale gdzie on w końcu ma grać? Za Cou, Messiego, Fatiego?

1

@Rewolucja123 Nie, nie dał. Jeżeli to jest jego maksimum, to trzeba pomyśleć o rozstaniu, dla dobra obu stron.

3

Mi ta twarda ręka Koemana w szatni Barcy się podoba. Między innymi w stosunku do Griezmanna, gość gra już drugi sezon w Barcelonie, i nie daje kompletnie żadnych powodów by cieszyć się z jego obecności na boisku. Za to w mediach jakieś narzekanie na pozycję, gość niech się weźmie za grę, bo Trincao, Dembele, a może już niedługo Konrad mogą mu realnie zagrozić

116

@Chakalaka Po co miałbyś napisać że mieliśmy, my Polacy fantastycznego rodaka, pełnego miłości, kogoś kto na pewno chciał nas ludzi łączyć, kogoś dla kogo najważniejszy był człowiek, każdy z nas. Lepiej przecież wyszukać jakiś głupot, no tak chcesz być oryginalny, udało Ci się. Jan Paweł II wybitny Polak, człowiek i nawet twoje głupoty tego nie zmienią.

0

No a jest możliwe że gdzieś będzie na odwrót, z czerwonej na żółtą strefe? Nawet nie mówię jutro, ale za pare tygodni?

3

@jeyx77x Jak można zadać tak głupie pytanie?? Tak zostanie papieżem jest mega osiągnięciem!

0

@BarcaInfo Kiedy będzie ogłoszone?

1

@Coutinho007 Tak, ważne. Skoro liczymy na Dembele, to również liczymy na Umtitiego.

1

Kiedy Umtiti wraca?

0

@ViscaBarca123 A widziałeś w akcji Gio Reyne? Co się podobno Barca nim interesuje.

0

@Rewolucja123 Przed przyjściem Pedriego i Trincao, większą karierę wróżyłem Francisco. Choćby ze względu na braki na skrzydłach w tamtym sezonie. Dzisiaj uważam jednak że Pedri to jest talent porównywalny do Ansu.

1

Też mam czapkę?

0

Myślicie że kiedy wrócą szkoły? Ostatnia klasa u mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?