0

@Bartek22 Może napisał o tym po ogłoszeniu, bo wtedy właśnie się z kimś skontaktował gdy zobaczył listę powołanych.

0

@Bartek22 No właśnie nie puścił takiego fejka. Coś było na rzeczy, skoro Koeman radził mu wypożyczenie.

8

To może po prostu zamiast Fonta, niech kandyduje Xavi?

0

@Survier Ja nie wyobrażałem sobie gry bez skrzydłowych, ale dokładnie od 3 lat tak jest w Barcelonie.

0

@Survier Ok. Ale też nie przesadzajmy.

0

@pawello10 Grał przyzwoicie, ok. Ale chyba pisanie że się nie wyobraża Barcy bez niego, jest przesadne.

0

@Coutinho007 Oczywiście żart.

2

@Survier No a co ten Trincao takiego zrobił?

0

@Coutinho007 A czy Thiago ma DNA Barcy?? Może Warto się nad zastanowić.

0

Dlatego właśnie taki Wijnaldum w Barcy by mnie ucieszył. Tak powolnie grają w pomocy że szok.

0

Trincao słabo dzisiaj zagrał.

1

Dajta link do meczu? Dzięki

0

Zagadka!!! Ostatni transfer Barcy, z drużyny angielskiej, która nie zalicza się do top 6?

0

Ale Barca wygrała z Girona 3-1 i Nasticiem, ciekawe czy z nimi by Bayern sobie tak poradził.

0

Zagadka. Jeden z piłkarzy Barcelony wygrał 6 złotych piłek. Podpowiedź: Nie Dembele.

1

@Kvzik47 Jakby z każdego gracza który ma dynamikę robić skrzydłowego, to gratuluję. To jest utalentowany chłopak, i niech gra tam, gdzie czuje się najlepiej. Po za tym nie ma nawet jakiś super warunków fizycznych.

1

@Lincolm Może kiedyś.

24

@Lincolm To uczucie kiedy akurat nie jesteś w Las Palmas.

1

I spójrzcie, gdyby Barca po walczyła o kupno Halanda, to chłopak śmiało mógłby wskoczyć do 11 Barcy, a poszedł do BvB. Szkoda.

0

@Rewolucja123 W jego wykonaniu, owszem.

0

@Ghotti Zgadza się. Najlepsze jego zagranie przez te 2 mecze.

5

Wiem że Leo przyzwyczaił już, ale to podanie do Trincao, kosmos, no kosmos. Zagrał jakby na pamięć, bo wcześniej nawet nie spojrzał tam. Geniusz.

5

@Encore Koniec? XD się okaże

48

Najbardziej szkoda mi Koemana. W tym całym zamieszniu, on najbardziej cierpi. Liczę że bez względu na to kto będzie w najbliższym czasie rządził w klubie, to holender dostanie możliwość pracy w spokoju, bo widać że Barca nie jest mu obojętna.

0

@Coutinho007 Był Lautaro. Tylko po prostu nie stać było Barcy. A jego cena była bardzo zawyżona. Może Dembele z Lyonu?

3

@JimMorrisonFCB Lepsze to niż gra z Semedo.

9

Chyba z takiego transferu Desta byłbym bardziej zadowolony niż z ewentualnych transferów Depaya, Lautaro itd.

0

@Mizander Policzyłem i nie ma nic.

0

@Encore Bo dla mnie to zdecydowanie skrzydłowy. Wielka dynamika i szybkość, ale czy to zawodnik ktory się zastawi i powalczy z wysokimi obrońcami?

1

Depay moim zdaniem nie rozwiąże problemu z 9 w Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?