kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartek22 Może napisał o tym po ogłoszeniu, bo wtedy właśnie się z kimś skontaktował gdy zobaczył listę powołanych.
0
@Bartek22 No właśnie nie puścił takiego fejka. Coś było na rzeczy, skoro Koeman radził mu wypożyczenie.
8
To może po prostu zamiast Fonta, niech kandyduje Xavi?
0
@Survier Ja nie wyobrażałem sobie gry bez skrzydłowych, ale dokładnie od 3 lat tak jest w Barcelonie.
0
@Survier Ok. Ale też nie przesadzajmy.
0
@pawello10 Grał przyzwoicie, ok. Ale chyba pisanie że się nie wyobraża Barcy bez niego, jest przesadne.
0
@Coutinho007 Oczywiście żart.
2
@Survier No a co ten Trincao takiego zrobił?
0
@Coutinho007 A czy Thiago ma DNA Barcy?? Może Warto się nad zastanowić.
0
Dlatego właśnie taki Wijnaldum w Barcy by mnie ucieszył. Tak powolnie grają w pomocy że szok.
0
Trincao słabo dzisiaj zagrał.
1
Dajta link do meczu? Dzięki
0
Zagadka!!! Ostatni transfer Barcy, z drużyny angielskiej, która nie zalicza się do top 6?
0
Ale Barca wygrała z Girona 3-1 i Nasticiem, ciekawe czy z nimi by Bayern sobie tak poradził.
0
Zagadka. Jeden z piłkarzy Barcelony wygrał 6 złotych piłek. Podpowiedź: Nie Dembele.
1
@Kvzik47 Jakby z każdego gracza który ma dynamikę robić skrzydłowego, to gratuluję. To jest utalentowany chłopak, i niech gra tam, gdzie czuje się najlepiej. Po za tym nie ma nawet jakiś super warunków fizycznych.
1
@Lincolm Może kiedyś.
24
@Lincolm To uczucie kiedy akurat nie jesteś w Las Palmas.
1
I spójrzcie, gdyby Barca po walczyła o kupno Halanda, to chłopak śmiało mógłby wskoczyć do 11 Barcy, a poszedł do BvB. Szkoda.
0
@Rewolucja123 W jego wykonaniu, owszem.
0
@Ghotti Zgadza się. Najlepsze jego zagranie przez te 2 mecze.
5
Wiem że Leo przyzwyczaił już, ale to podanie do Trincao, kosmos, no kosmos. Zagrał jakby na pamięć, bo wcześniej nawet nie spojrzał tam. Geniusz.
5
@Encore Koniec? XD się okaże
48
Najbardziej szkoda mi Koemana. W tym całym zamieszniu, on najbardziej cierpi. Liczę że bez względu na to kto będzie w najbliższym czasie rządził w klubie, to holender dostanie możliwość pracy w spokoju, bo widać że Barca nie jest mu obojętna.
0
@Coutinho007 Był Lautaro. Tylko po prostu nie stać było Barcy. A jego cena była bardzo zawyżona. Może Dembele z Lyonu?
3
@JimMorrisonFCB Lepsze to niż gra z Semedo.
9
Chyba z takiego transferu Desta byłbym bardziej zadowolony niż z ewentualnych transferów Depaya, Lautaro itd.
0
@Mizander Policzyłem i nie ma nic.
0
@Encore Bo dla mnie to zdecydowanie skrzydłowy. Wielka dynamika i szybkość, ale czy to zawodnik ktory się zastawi i powalczy z wysokimi obrońcami?
1
Depay moim zdaniem nie rozwiąże problemu z 9 w Barcy.