0

@Coutinho007 Właśnie, właśnie.

1

@buddy Nie fanboy, wierny kibic.

1

Kupno 9 i pożegnanie niestety Griezmanna. Dla dobra Barcy, a przede wszystkim Griezza.

0

@BarcaInfo Dzisiaj akurat cienko gra.

1

@Fantastyczny Chłopiec Czyli nie oglądasz meczu.

5

Czemu o Busim nic nie piszecie??? Bardzo dobre zawody rozgrywa i Araujo trzeba pochwalić.

0

Co to za jakoś transmisji z tego linka.

0

@wroclawianin89 Nie powiedziałbym że Lautaro jest słabszy od Depaya. To inna pozycja przede wszystkim.

1

@FLYP Na chyba trochę więcej rzeczach niż ty.

0

@Messibestplayerintheworld Valverde i Setien chyba też na Dembele liczyli.

6

Już do tego marca by zaczekał do wyborów, co da teraz ta ewentualna dymisja? W szczególności że lada moment startuje sezon. A być może Koeman chce jakiś wzmocnień, a ciężko będzie to połączyć.

3

Może Semedo odejdzie?

1

Na kogo taki Fati czy Trincao będzie miał wrzucać piłkę? Czy przy różnych w ogóle będziemy zagrożeniem. Z Lyon to Dembele brać. Elo

0

Mnie osobiście kandydatura Depay na 9 nie przekonuję. Piszę to dzisiaj.

0

@masq Z Lyonu wolałbym chyba Dembele. Taka klasyczna 9, grająca obok Leo, Griezmanna czy Coutinho mogłaby się lepiej przydać.

0

@masq Lepiej żeby się na 9 skupili. Mamy dobrych skrzydłowych.

1

Czemu nie można polecać swoich komentarzy?

1

@DLFCB Uuu. To jakoś nie widzę tych wzmocnień w Barcy. A w obronie i na 9 by się przydały.

0

Okienko transferowe do kiedy?

0

A Mikel Merino za Wijnalduma? Macie jeszcze jakieś inne typy? Tak wiem jest Moriba.

1

@MrCules Oby kupili jakaś 9 i obrońcę. Ansu i Trincao powinni poradzić sobie na skrzydle

1

@Messibestplayerintheworld To 9 czy Depay?

1

0

@Zieliniak Na jakiej pozycji miałby grać? Szukać trzeba ale 9.

0

@IronSanHybrid Chyba napisałem że Cavani mógłby być opcją na 1 sezon. Teraz Barcy raczej nie stać na Lautaro, czy inną 9,bo Depay takową nie jest. Po za tym Cavani to wciąż pewnie spora jakość. A po czekać ten jeden rok, i dopiero oglądać się za jakimś młodym napastnikiem.

0

@IronSanHybrid No tak, przecież Depay, Lautaro czy kolejny inny gracz będzie grał za darmo.

0

A Cavani na rok w Barcelonie?

0

Będą jakie transfery czy nie?

0

@NemeZis93 Stawiam że jakaś 9.

0

Taki szybki wniosek po wczorajszym meczu to fakt że napastnik jest bardzo potrzebny. Ktoś kto skupi się na strzelaniu na bramkę i ściąganiu obrońców. Może Dembele z Lyonu, a może właśnie Lautaro. Brak dopasowanej pozycji dla Griezmanna, może jakaś wymiana z Interem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?