kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Właśnie, właśnie.
1
@buddy Nie fanboy, wierny kibic.
1
Kupno 9 i pożegnanie niestety Griezmanna. Dla dobra Barcy, a przede wszystkim Griezza.
0
@BarcaInfo Dzisiaj akurat cienko gra.
1
@Fantastyczny Chłopiec Czyli nie oglądasz meczu.
5
Czemu o Busim nic nie piszecie??? Bardzo dobre zawody rozgrywa i Araujo trzeba pochwalić.
0
Co to za jakoś transmisji z tego linka.
0
@wroclawianin89 Nie powiedziałbym że Lautaro jest słabszy od Depaya. To inna pozycja przede wszystkim.
1
@FLYP Na chyba trochę więcej rzeczach niż ty.
0
@Messibestplayerintheworld Valverde i Setien chyba też na Dembele liczyli.
6
Już do tego marca by zaczekał do wyborów, co da teraz ta ewentualna dymisja? W szczególności że lada moment startuje sezon. A być może Koeman chce jakiś wzmocnień, a ciężko będzie to połączyć.
3
Może Semedo odejdzie?
1
Na kogo taki Fati czy Trincao będzie miał wrzucać piłkę? Czy przy różnych w ogóle będziemy zagrożeniem. Z Lyon to Dembele brać. Elo
0
Mnie osobiście kandydatura Depay na 9 nie przekonuję. Piszę to dzisiaj.
0
@masq Z Lyonu wolałbym chyba Dembele. Taka klasyczna 9, grająca obok Leo, Griezmanna czy Coutinho mogłaby się lepiej przydać.
0
@masq Lepiej żeby się na 9 skupili. Mamy dobrych skrzydłowych.
1
Czemu nie można polecać swoich komentarzy?
1
@DLFCB Uuu. To jakoś nie widzę tych wzmocnień w Barcy. A w obronie i na 9 by się przydały.
0
Okienko transferowe do kiedy?
0
A Mikel Merino za Wijnalduma? Macie jeszcze jakieś inne typy? Tak wiem jest Moriba.
1
@MrCules Oby kupili jakaś 9 i obrońcę. Ansu i Trincao powinni poradzić sobie na skrzydle
1
@Messibestplayerintheworld To 9 czy Depay?
1
@TylkoBarca7273 Kounde
0
@Zieliniak Na jakiej pozycji miałby grać? Szukać trzeba ale 9.
0
@IronSanHybrid Chyba napisałem że Cavani mógłby być opcją na 1 sezon. Teraz Barcy raczej nie stać na Lautaro, czy inną 9,bo Depay takową nie jest. Po za tym Cavani to wciąż pewnie spora jakość. A po czekać ten jeden rok, i dopiero oglądać się za jakimś młodym napastnikiem.
0
@IronSanHybrid No tak, przecież Depay, Lautaro czy kolejny inny gracz będzie grał za darmo.
0
A Cavani na rok w Barcelonie?
0
Będą jakie transfery czy nie?
0
@NemeZis93 Stawiam że jakaś 9.
0
Taki szybki wniosek po wczorajszym meczu to fakt że napastnik jest bardzo potrzebny. Ktoś kto skupi się na strzelaniu na bramkę i ściąganiu obrońców. Może Dembele z Lyonu, a może właśnie Lautaro. Brak dopasowanej pozycji dla Griezmanna, może jakaś wymiana z Interem?