kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak w strefie żółtej mają funkcjonować szkoły?
0
@klemens100 Ile testów?
0
Czemu nie podawał?
0
@ViscaBarca123 Przedłużył kontrakt z Interem? Bo jak tak, to uważam że nie realne będzie kupienie go.
1
@kaamil1910 Pomyślał bym jeszczeo Neymarze, Mbappe, Verattim i Van Dijku.
0
Jak się Ansu spisuje?
0
@4drian0 Bez przesady, masakra żeby coś takiego przeszkadzało.
0
@Hushovt Za granicą działa?
0
Obejrzy gdzieś mecz Polaków w internecie?
0
Eric Garcia pewnie prędzej czy później wróci do Barcy, i to być może bez względu na to kto będzie rządził w Barcelonie. Eric to wychowanek, po za tym jego powrót raczej nie będzie skomplikowany. Ale ciekaw jestem jak potoczy się sytuacja z Depayem?
0
Do kiedy Adama ma ważny kontrakt?
0
@MESSIah16 No Lautaro jest młodszy, a karierę już zrobił podobną do Depaya. Nie większą jeszcze, ale na pewno swoje jeszcze pogra.
0
@Coutinho007 Jak się spisuje? Oglądam kadrę. A i Trincao?
0
@fcbheroes No tak mi się wydaje, w sumie już sam nie jestem pewny.
1
@BarcaInfo Te wszystkie jego wywiady, są w 100% prawdziwe? Czy po prostu jakiś pismak to wstawia?
0
@Pilka_jest_okragla Przecież do Pique jest, a nie jego brat. Zdjęcie pewnie z meczu któregoś jest.
0
@Rewolucja123 Nie, teraz się dowiedziałem od ciebie.
5
No ale jaki w takim razie był limit płac w tamtym sezonie? Gdy jeszcze był Suarez, Vidal i Rakieta.
0
Myślicie że jest jeszcze realna szansa że Umtiti wróci do dawnej dyspozycji i od tak ominą go już kontuzje? Jest dalej miejsce dla obrońcy w Barcy.
4
Nic co związane z tym klubem już mnie nie zdziwi, nic, nic, nic, 9 dla Braithwaite, a jednak dali radę mnie zaskoczyć.
0
Kiedy zaczyna się następne okienko tranferowe?
1
Po tak fatalnym poprzednim sezonie, i dodatkowo porażką 8-2 z Bayernem, to niebywałe że środek obrony pozostał bez zmian.
3
@Edoss Na pewno? Xd
1
Nudzi mnie odświeżanie już, ale jeszcze 3 godziny.
7
Będzie fichado?
0
O rany jakie emocje, a tu jeszcze tyko pare godzin xd.
1
Ehh, dałem się nabrać rano że będą jeszcze transfery. A miałem przecież już nie wierzyć pismakom.
0
@Janiama Valverde, Setien, teraz Koeman, żaden z nich nie sprawił by Griezmanna można było nazwać kluczowym graczem Barcy. Tylko myślę że to właśnie nie jest wina tych trzech trenerów, a tego że styl w jaki gra Barca i zawodnicy którzy już tu są, kompletnie nie odpowiadają francuzowi. Najlepsze wyjście, to chyba rozstanie Griezmanna z Barcą, dla dobra dwóch stron.
2
@Rewolucja123 Chyba najlepszy z ofensywnych graczy, konkurencji dużej nie ma.
0
@Mario96w Ale wczoraj Roberto zagrał fatalnie. Był jednym z najsłabszych na boisku.