kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Ciasto pieczone na patelni?
2
Liczę na minuty dla Konrada i Trincao w następnym meczu. Może Puig lub Alena?
1
Szkoda w sumie że takie problemy w klubie, że nie ma zarządu, bo taki Depay któremu kończy się kontrakt byłby fajnym wzmocnieniem choćby na następny sezon.
0
Myślicie że jest jakaś realna szansa dogadać Depaya w styczniu?
0
@BarcaInfo To oczywiście prawda, szczerze to się ucieszyłem właśnie. Po prostu byłem zaskoczony bo myślałem że odszedł.
0
@BarcaInfo To Planes został?
0
@lukas10 Wcześniej to znaczy kiedy? Z braku laku? Spójrz jakich dobrych obrońców ma Francja.
1
@lukas10 Selekcjoner Francji nie bierze go pod uwagę? Coś przegapiłem?
3
@MarioVeB! Puig to nie pivot, zrozum to. To zawodnik który powinien grać w tej trójce ofensywnej przed De Jongiem, i Busim.
1
@Rewolucja123 Ja uważam że jak będzie miał lepszych partnerów w pomocy, to on jeszcze może udowodnić swoją jakość. Z Busim strasznie się dusi, i wygląda naprawdę nie wiele lepiej od hiszpana. Pomyślał bym o rezerwach, może jest tam ktoś kto mógłby jak Ansu pograć.
3
Jak się spisuje Moriba w tym sezonie? Mamy naprawdę spory problem w pomocy, zawodzą Busi i De Jong, może jakaś szansa dla chłopaka? Gdy nie mieliśmy zbyt wielu rozwiązań na skrzydle, szanse dostał Ansu, może i teraz by się to sprawdziło.
0
@Coutinho007 No tak, ale nie stać pewnie Barcy na taki transfer, więc skoro Koeman chce Depaya na 9, no można spróbować.
0
Wczoraj Trincao nawet nieźle wyglądał na boisku, ale faktycznie mało używa prawej nogi. Ciekaw jestem jakby się sprawdził w środku pola, jako pomocnik, podobno może tam grać.
3
@SmoothCriminal U Valverde Barca punktowała kapitalnie przez pierwsze dwa sezony, a nie w końcowym okresie.
3
Tak się przypomina ten sezon Barcy z Valverde z zaledwie jedną porażką w lidze, i to chyba w ostatnim meczu. Klasa panie trenerze, nie mając zbyt szerokiej ławki, zagrać taki sezon. Siadało się do każdego meczu z taką pewnością.
0
Szkoda tych punktów, bo wcale nie graliśmy źle, mamy pecha po prostu, lub brakuje napastnika.
0
Ale zajebisty skład.
1
Jak Iniesta śmiało mógł jeszcze zostać na choćby sezon w Barcelonie, może nawet Xavi, tak Busquets przegapił moment odejścia z klubu. Iniesta i Xavi, nie będą raczej wiązani z klęskami Barcy w Europie, a Busi?
5
@Wossi61FCB Ja pierdziele, to po co tam były.
9
@MensculinVeB Co to za komentarz w ogóle?
22
@ViscaBarca123 Busi ze słabymi rywalami jest jeszcze ok, ale kiedy przyjdzie grać z rywalem wybieganym, dynamicznym i prezentującym wyższy poziom, to Hiszpan nie daje sobie rady. Dodatkowo to już kolejny sezon. Bronienie go na siłę jest nie potrzebne, bo dobry piłkarz potrafi odpowiedzieć na boisku.
0
@Janiama Dużo osób nie chciało Wijnalduma, a myślę że by się przydał.
16
@mateusz33 Co???????????????? Kiedy ostatnio mieliśmy tak młody i zdolny skład?
0
@betonito Czemu mieli by go obalić?? Jak mieli by to zrobić xd
1
@jeyx77x Za wcześnie na takie wnioski, aczkolwiek faktycznie jakoś na razie Trincao mnie nie przekonał, ale grał mało.
1
@masq Bo na lewe skrzydło faktycznie potrzebne było wzmocnienie, na szczęście wyskoczył Ansu i zamknął temat
0
@DonAndresFCB Ani to śmieszne, ani zabawne.
0
@Katalonbar To racja, myślę że wiedzieli o potrzebie wzmocnienia pomocy kimś takim jak Wijnaldum, ale budżet pewnie nie pozwolił.
1
@Katalonbar Ależ wówczas pomoc była by dynamiczna, jak z Vidalem i Rakiticiem.
1
@kaamil1910 Guardiola tak powiedział? Coś wątpię.