kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Za Valverde może nie graliśmy jakoś widowiskowo, ale po tym co dzieje się z drużyną od momentu przyjścia Setiena, teraz Koemana, to coraz bardziej cenię sobie pracę Ernesto. Nie było tylu konfliktów, piłkarze zawsze byli po jego stronie, taka normalność, normalność której dzisiaj nie ma. A i 2 mistrzostwa w 2 lata, budzą podziw. Przynajmniej w lidze człowiek był spokojny o wynik.
1
Powrót do 4-3-3, z Puigiem w pomocy. Gra na dwóch skrzydłowych, nawet Konrad niech sobie gra, ale nie Griezmann, ani Pedri na boku. Messi powinien kilka meczy przesiedzieć na trybunach, jest jakby wypalony, i nie widać zbyt dużego zaangażowania. Wiem że Griezmann gra jeszcze gorzej, ale skoro ciągle narzeka na pozycję, to proszę bardzo niech gra gdzie mu pasuje, ale niech to będzie jego ostatnia szansa w tym klubie.
0
Mimo iż Messi dalej jest naszym najlepszym zawodnikiem, to uważam że trzeba się rozstać. Tej drużyny nie odbuduje się w jedno okienko, w jeden sezon, ale trzeba pożegnać Busiego, Messiego, Pique. I zacząć budowę składu. Szkoda że budżet jest tylko ograniczony.
0
Przez tą akcję zapomniałem o dzisiejszej porażce Barcelony.
0
Macie link do walki Najmana?
1
Czemu Puig nie gra? Grał świetnie w końcówce sezonu.
0
Ciężko się to ogląda. Od odejścia Valverde, sypie się.
4
Ta drużyna to katastrofa. Tego nie uratują transfery.
0
Serio dalej bez goli? Żal
0
@MensculinVeB Myślę że jednak minimalnie lepsi, minimalnie.
1
Jak my z nimi przegraliśmy???
4
No strzelcie tego gola.
4
@MesQueUnClub96 Nie odleciał? No nie wiem, całkiem dobry skok.
0
O nieeeee. Słaby skok
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ansu przed kontuzją, uważam że nie był wcale na niższym poziomie niż Sancho. To że wskoczył na taki wysoki poziom w wieku 17 lat, jest nie wyobrażalne. Oczywiście ma też jakieś wahania formy, ale nawet najwięksi je mają. Po za tym Sancho jest ponad 2 lata starszy, i chociaż jest ogromnym talentem, to ja o wiele bardziej cenię sobie Fatiego.
0
W tych ciężkich ligowych meczach, jak na razie Barca Koemana zawodzi. Mam wrażenie że to pierwszy mecz w tym sezonie, kiedy nie jesteśmy faworytami. Nawet w El Clasico byliśmy lekkim faworytem.
0
Johansson wąsa przyciął.
13
Ależ przyjemnie ogląda się skoki bo tej przerwie. Liczę bardzo na Polaków w tym sezonie.
1
@patataj Żartujesz? Na pewno żartujesz.
1
Wypadł Busi, i z pomocników grających głębiej został tylko De Jong i Pjanic. Dwóch pomników tylko, to bardzo mało. Puig to nie jest pivot, jak dla mnie. Może Roberto otrzyma tam szansę? W każdym razie pomoc też potrzebuje wzmocnienia, po sezonie.
1
Dawaj Mati, powiedz co myślisz.
1
@Janiama Ale on porównał 2 mecze, do 2 lat pracy Brzęczka.
1
Borek trochę wkurzony xd
0
@Janiama Masz rację też, w ogóle ciężka sytuacja, nie wiadomo co o tym myśleć. Niby mamy fajny potencjał w składzie, ale również są braki.
0
@Janiama Bardziej chyba chodzi o to, że w 2016 bardzo dobrze poszło Polsce na Euro. Za kadencji Nawałki byliśmy prawie równym rywalem dla Niemców. Dzisiaj uważam, że mamy szerszą ławkę niż kilka lat temu, ale faktycznie dalej są braki i nie wszyscy są w optymalnej formie (Milik, Grosik, Krychowiak)
0
@kamilo0066 Czemu się rozstał z tym drugim?
0
Co lepsze, nowy Xbox czy PS?
4
Dobry wywiad. Piękne słowa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika