kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1992 Podeślesz?
0
Gdyby nie bramkarz, to idealnie byłby podział punktów. Ehhh
0
Remis też będzie bardzo spoko.
5
Vinicius przy Rodrygo to dobry zawodnik.
2
@TuraVer Destabilizacja kawał piłkarza.
0
@blaugrana1980 Żeby drużyna przeszła jakąkolwiek rewolucję składową, to musi się to odbić na wynikach. Nie mamy już Iniesty, Xaviego, Suareza itd.
2
Liczę na Dembele, aczkolwiek nie zdziwię się jak zagra Coutinho za niego. Nie pojechał na ostatni mecz LM więc pogra dzisiaj
0
@Denver Mimo wszystko szkoda że nie są w stanie zatrzymywać najlepszych graczy. Im mocniejsza liga, tym lepiej.
0
Ale jak jeszcze wleci jakiś dobry napastnik (realny do kupienia) , to mając Griezmanna na 10, na bokach Ansu/Dembele, i być może Messiego, będzie to wyglądało elegancko. Bardzo szanuję i doceniam Braithwaita, i uważam że byłby dobrym jokerem z ławki, jednak no marzy się taki silny i dobrze grający z piłką napastnik. Co sądzicie o Darwinie z Benfiki? Wydaje się w miarę realną opcją.
0
@Wossi61FCB Coutinho pewnie po to nie leciał na mecz LM, żeby zagrać w lidze. I tak typuje że właśnie zastąpi Braita/Dembele.
2
@Janiama Rząd wybrano w demokratyczny sposób, miło by było gdyby jednak UE to zrozumiała. Rozumiem rozczarowanie i złość na decyzję rządzących, ale to już przesada, takie wchodzenie w sprawy kraju.
3
@NGTRX Tylko że ta praworządność może być różnie pojmowana, i interpretowana przez UE, proponuję zająć się im, innymi ważniejszymi sprawami.
0
@Coutinho007 Araujo może ma większy talent, nawet na pewno. Ale na dzisiaj, to Mingueza lepiej wyprowadza piłkę, jest mobilniejszy . To tylko moja opinia po tych paru meczach.
0
@ViscaBarca123 Młody, niedoświadczony chłopak, wszedł do pierwszej drużyny z buta. Nie popełniał jakiś karygodnych błędów, a pozwolił zapomnieć o brakach w obronie. Lepiej mi się podoba nawet od Araujo. Chłopak dopiero zaczyna, dajmy czas mu.
0
@kaamil1910 To zupełnie inne kontuzje były.
1
Kogo realnie Barca może sprzedać w styczniu? Firpo pewnie, i kto jeszcze? Alena ostatnio pozytywnie się pokazał, jest młody więc raczej zostanie. Umtitiego nikt nie kupi.
5
Co by nie mówić, to kiedy tylko Puig dostaje szansę gry, to wypada dobrze/b.dobrze. Gdyby tylko spotkał jeszcze trenera który na niego wpłynie, i odważnie postawi, to Riki może zrobić dużą karierę.
0
@Futbolove_BarcaFun Właśnie tak słyszałem, ale nie mogłem uwierzyć.
0
To Neymar dostał jakieś pytanie o Leo, czy tak sam wystrzelił?
0
@Comentateiro I tu masz rację. Na razie wszystkie poważne mecze przegrane/remis. Tylko z Juve wygrali, ale oni grali jeszcze gorzej niż my.
1
@arasz1819 No tak jasne, to umniejszanie PSG, jest słabe. Porównaj sobie mecze z Bayernem, ich i Barcy.
1
@AlwaysBlaugrana My przegraliśmy 8-2 z Bayernem, a PSG równo walczyło. PSG jest mocniejsze od obecnej Barcy, i niestety nie ma co się targować. Liczę że z czasem, Barca będzie rosła w siłę.
0
@AlwaysBlaugrana Messi z PSG prędzej wygra LM, niż z Barcą. Smutna, ale prawda.
0
Ma ktoś link do Barcy?
4
Alba mógł odpocząć. Liczyłem na Alene lub Puiga.
3
@Chakalaka Skoro twoja pamięć sięga tylko od 2015, to nie wyprowadzam z błędu.
1
@BARCA_FOR_EVER W top 3 nigdy nie był. Po prostu miał większy potencjał niż Lenglet.
1
@Barca1992 Jeszcze powiedz że była super Premier.
0
@Michvl Coutinho, Umtiti, Firpo, i chyba z Dembele.
3
A nie zwycięstwo Borussii byłoby najlepsze?