0

@Barca1992 Podeślesz?

0

Gdyby nie bramkarz, to idealnie byłby podział punktów. Ehhh

0

Remis też będzie bardzo spoko.

5

Vinicius przy Rodrygo to dobry zawodnik.

2

@TuraVer Destabilizacja kawał piłkarza.

0

@blaugrana1980 Żeby drużyna przeszła jakąkolwiek rewolucję składową, to musi się to odbić na wynikach. Nie mamy już Iniesty, Xaviego, Suareza itd.

2

Liczę na Dembele, aczkolwiek nie zdziwię się jak zagra Coutinho za niego. Nie pojechał na ostatni mecz LM więc pogra dzisiaj

0

@Denver Mimo wszystko szkoda że nie są w stanie zatrzymywać najlepszych graczy. Im mocniejsza liga, tym lepiej.

0

Ale jak jeszcze wleci jakiś dobry napastnik (realny do kupienia) , to mając Griezmanna na 10, na bokach Ansu/Dembele, i być może Messiego, będzie to wyglądało elegancko. Bardzo szanuję i doceniam Braithwaita, i uważam że byłby dobrym jokerem z ławki, jednak no marzy się taki silny i dobrze grający z piłką napastnik. Co sądzicie o Darwinie z Benfiki? Wydaje się w miarę realną opcją.

0

@Wossi61FCB Coutinho pewnie po to nie leciał na mecz LM, żeby zagrać w lidze. I tak typuje że właśnie zastąpi Braita/Dembele.

2

@Janiama Rząd wybrano w demokratyczny sposób, miło by było gdyby jednak UE to zrozumiała. Rozumiem rozczarowanie i złość na decyzję rządzących, ale to już przesada, takie wchodzenie w sprawy kraju.

3

@NGTRX Tylko że ta praworządność może być różnie pojmowana, i interpretowana przez UE, proponuję zająć się im, innymi ważniejszymi sprawami.

0

@Coutinho007 Araujo może ma większy talent, nawet na pewno. Ale na dzisiaj, to Mingueza lepiej wyprowadza piłkę, jest mobilniejszy . To tylko moja opinia po tych paru meczach.

0

@ViscaBarca123 Młody, niedoświadczony chłopak, wszedł do pierwszej drużyny z buta. Nie popełniał jakiś karygodnych błędów, a pozwolił zapomnieć o brakach w obronie. Lepiej mi się podoba nawet od Araujo. Chłopak dopiero zaczyna, dajmy czas mu.

0

@kaamil1910 To zupełnie inne kontuzje były.

1

Kogo realnie Barca może sprzedać w styczniu? Firpo pewnie, i kto jeszcze? Alena ostatnio pozytywnie się pokazał, jest młody więc raczej zostanie. Umtitiego nikt nie kupi.

5

Co by nie mówić, to kiedy tylko Puig dostaje szansę gry, to wypada dobrze/b.dobrze. Gdyby tylko spotkał jeszcze trenera który na niego wpłynie, i odważnie postawi, to Riki może zrobić dużą karierę.

0

@Futbolove_BarcaFun Właśnie tak słyszałem, ale nie mogłem uwierzyć.

0

To Neymar dostał jakieś pytanie o Leo, czy tak sam wystrzelił?

0

@Comentateiro I tu masz rację. Na razie wszystkie poważne mecze przegrane/remis. Tylko z Juve wygrali, ale oni grali jeszcze gorzej niż my.

1

@arasz1819 No tak jasne, to umniejszanie PSG, jest słabe. Porównaj sobie mecze z Bayernem, ich i Barcy.

1

@AlwaysBlaugrana My przegraliśmy 8-2 z Bayernem, a PSG równo walczyło. PSG jest mocniejsze od obecnej Barcy, i niestety nie ma co się targować. Liczę że z czasem, Barca będzie rosła w siłę.

0

@AlwaysBlaugrana Messi z PSG prędzej wygra LM, niż z Barcą. Smutna, ale prawda.

0

Ma ktoś link do Barcy?

4

Alba mógł odpocząć. Liczyłem na Alene lub Puiga.

3

@Chakalaka Skoro twoja pamięć sięga tylko od 2015, to nie wyprowadzam z błędu.

1

@BARCA_FOR_EVER W top 3 nigdy nie był. Po prostu miał większy potencjał niż Lenglet.

1

@Barca1992 Jeszcze powiedz że była super Premier.

0

@Michvl Coutinho, Umtiti, Firpo, i chyba z Dembele.

3

A nie zwycięstwo Borussii byłoby najlepsze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?