2

@ViscaBarca123 Kiedy wraca Moriba?

4

@arasz1819 Nie zgodzę się, że Cou słabo zagrał.

0

@Jakchcesz Jakby obiecał, powiedział to gdzieś w wywiadzie, mediach, to jestem w stanie uwierzyć. Ale na razie nic takiego nie zapowiedział.

0

Coutinho bardzo aktywny. Uważam że nie gorszy od Griezmanna.

1

@masq Właśnie pisałem i xd

3

@ChampionLW W złym momencie napisałem

0

Mingueza ma taką dojrzałość w grze, że jego gra, podoba mi się lepiej nawet, niż gra Araujo. Kozak konkretny.

7

Messi gra kosmicznie dzisiaj. Griezmann i Coutinho bardzo dobrze.

5

Dobra Leo, jednak zostań.

0

@KapiFCB Coś w tym jest.

0

Cieszy że Pedri dostał szansę na Pivocie. Tam są braki, a Pjanic jest nie wiele szybszy niż Busi.

0

Znowu bez skrzydeł. Zastanawiam się czy Dembele jest w pełni zdrowy, że nawet podczas nieobecności Ansu, on nie gra.

0

@kakusus Oczywiście, że trudniejszy. Co za pytanie.

7

Cieszą skoki Murańki i Stękały.

0

Podium podwójne

0

Czyżby w końcu odpalił?

0

Śmieszne memy, filmiki? Dawać

1

Kurde byłem przekonany że dzisiaj Barca gra.

2

@koksik2700 Dalej idzie strzelić z daleka piękną bramkę. Ale faktycznie szybko nudzi.

2

Wielki Stach w TV.

0

Laporta nie miał dzisiaj poinformować o starcie w wyborach? Były już jakieś konkrety?

3

@FC1899Barca Pełna racja.

0

@tristan87 Żewłakow to nie Barcy?

3

Rywal może nie był jakiś potężny wczoraj, ale zwróćcie uwagę że u nas było sporo zmian, i zagraliśmy niezłe spotkanie. Aleña jak dotąd nie grał w ogóle, a tutaj proszę, wyszedł z dużą pewnością, był wybiegany, dynamiczny, był pod grą. Czyli miał to co jest wymagane od pomocnika. Naprawdę chcę oglądać go więcej

3

@masq Skąd wiesz czy nie było 20 na Garcie? Może po prostu płacenie takiej kasy, za zawodnika który za kilka miesięcy może dołączyć za darmo do klubu, byłoby bezsensowne.

0

@BarcaInfo A klub podał jakiś komunikat, potwierdził to? Czy jakieś media to rzuciły?

23

@BarcaInfo Może będzie kasa, nie wiemy jak jest w rzeczywistości. Haaland marzenie

0

Ciekawe czy Laporta obieca jakiś transfer.

0

Koeman, wpuść że tego Puiga, co ci szkodzi? I tak nie odczytasz

0

Nie żebym bronił Firpo, ale gość naprawdę dawno nie grał w meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?