kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ViscaBarca123 Kiedy wraca Moriba?
4
@arasz1819 Nie zgodzę się, że Cou słabo zagrał.
0
@Jakchcesz Jakby obiecał, powiedział to gdzieś w wywiadzie, mediach, to jestem w stanie uwierzyć. Ale na razie nic takiego nie zapowiedział.
0
Coutinho bardzo aktywny. Uważam że nie gorszy od Griezmanna.
1
@masq Właśnie pisałem i xd
3
@ChampionLW W złym momencie napisałem
0
Mingueza ma taką dojrzałość w grze, że jego gra, podoba mi się lepiej nawet, niż gra Araujo. Kozak konkretny.
7
Messi gra kosmicznie dzisiaj. Griezmann i Coutinho bardzo dobrze.
5
Dobra Leo, jednak zostań.
0
@KapiFCB Coś w tym jest.
0
Cieszy że Pedri dostał szansę na Pivocie. Tam są braki, a Pjanic jest nie wiele szybszy niż Busi.
0
Znowu bez skrzydeł. Zastanawiam się czy Dembele jest w pełni zdrowy, że nawet podczas nieobecności Ansu, on nie gra.
0
@kakusus Oczywiście, że trudniejszy. Co za pytanie.
7
Cieszą skoki Murańki i Stękały.
0
Podium podwójne
0
Czyżby w końcu odpalił?
0
Śmieszne memy, filmiki? Dawać
1
Kurde byłem przekonany że dzisiaj Barca gra.
2
@koksik2700 Dalej idzie strzelić z daleka piękną bramkę. Ale faktycznie szybko nudzi.
2
Wielki Stach w TV.
0
Laporta nie miał dzisiaj poinformować o starcie w wyborach? Były już jakieś konkrety?
3
@FC1899Barca Pełna racja.
0
@tristan87 Żewłakow to nie Barcy?
3
Rywal może nie był jakiś potężny wczoraj, ale zwróćcie uwagę że u nas było sporo zmian, i zagraliśmy niezłe spotkanie. Aleña jak dotąd nie grał w ogóle, a tutaj proszę, wyszedł z dużą pewnością, był wybiegany, dynamiczny, był pod grą. Czyli miał to co jest wymagane od pomocnika. Naprawdę chcę oglądać go więcej
3
@masq Skąd wiesz czy nie było 20 na Garcie? Może po prostu płacenie takiej kasy, za zawodnika który za kilka miesięcy może dołączyć za darmo do klubu, byłoby bezsensowne.
0
@BarcaInfo A klub podał jakiś komunikat, potwierdził to? Czy jakieś media to rzuciły?
23
@BarcaInfo Może będzie kasa, nie wiemy jak jest w rzeczywistości. Haaland marzenie
0
Ciekawe czy Laporta obieca jakiś transfer.
0
Koeman, wpuść że tego Puiga, co ci szkodzi? I tak nie odczytasz
0
Nie żebym bronił Firpo, ale gość naprawdę dawno nie grał w meczu.