kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Valverde prawie rok nie trenuje w Barcelonie, a z każdym meczem obecnej Barcelony, jest uważany za co raz lepszego trenera.
0
@Janiama Ja myślę że jeżeli na Puiga ktoś postawi, to on zrobi karierę w Barcelonie.
0
Ostatnio jak napisałem że PSG jest lepsze od Barcy obecnie, to ludzie pisali że to głupoty są. Jesteście.?
0
Chciałem napisać pare słów po meczu, i takie coś mi wyszło: Żenada, dno, i wodorosty. Japrd ile ta padaka będzie trwać?
4
Bo Puig to super zawodnik, i pisanie że ma braki taktyczne jest śmieszne.
2
Wygrają jeszcze raz z Osasuną i znowu będzie radość.
0
Ktoś meczu nie obejrzy, i potem będzie gadał że CR lepiej od Messiego gra
0
Ten mecz świetnie pokazuje gdzie jest krytykowany Messi, a gdzie Griezmann. Wynik gorszy niż gra, może Leo coś strzeli.
0
@Janiama Ogólnie to gramy nieźle, znaczy Messi gra nieźle.
1
Griezmann gra tragicznie. Błagam sprzedajcie go, i kupcie 9.
13
Messi gra nieźle dzisiaj, chyba najlepszy gracz na boisku.
1
Tak źle nie grają znowu, okropnie brakuje klasowej 9.
1
Ostatnio napisałem że człowiek nie raz specjalnie oglądał tak słabo grającą Barcelonę, dla Ansu, mega cieszy jego talent. W jakimś stopniu podobnie miałem z Dembele, szkoda że bez tej dwójki, no ale Dembele przyzwyczaił do ciągłych kontuzji.
1
@BarcaInfo I to jest dobra wiadomość.
0
@Dzemix111 Ale co z tego, skoro ciągle jest kontuzjowany.
0
@Zoker Barca po to wydała 100+mln, żeby budować skład na Dembele.
0
@Zoker Barca. W tamtym roku za nim wyskoczył Ansu, Barca miała 1 skrzydłowego. W tym roku Francuz również dostawał sporo szans, i był rywalem Ansu do pierwszej 11.
4
Po sezonie trzeba pożegnać paru panów, którzy zarabiają nie adekwatnie do swoich umiejętności. Budowanie składu na Dembele, który cały czas ma problem z kontuzjami, jest ośmieszeniem dla tak dużego Klubu jak Barca.
8
@BarcaInfo To nie wina sztabu, ani Koemana, że Dembele od 3 lat ma cały czas kontuzję. I raczej to się nie zmieni. Nie można na nim budować składu, niestety.
0
Nie mówię że byłoby cudownie, ale ciekaw jestem w jakiej sytuacji byłaby dzisiaj Barca, gdyby jakimś cudem Ernesto dalej był trenerem Barcy.
2
Busquets jest legendą klubu, i nie ma co dyskutować, ale. Nie potrafi jak Xavi, Iniesta, zejść że sceny w odpowiednim momencie. Po odejściu dwójki Xavi/Iniesta, mieliśmy niedosyt, niedosyt że jeszcze nie zostali na choćby sezon, bo byli jeszcze w formie, i potrafili coś dać, czy dzisiaj Busi coś daje? Chyba nie, a jedynie niszczy i psuje swoją legendę w klubie. Tak jak Iniesty i Xaviego nikt by nie sprzedał, więc sami postawili odejść, z klasą, tak też wszystko jest w w rękach Sergio.
1
@Janiama Griezmann, Coutinho, Dembele, ci piłkarze powinni wziąć ciężar gry na siebie, kiedy drużyna tego potrzebuje. Griezmann strzelił Osasunie i wielkie zachwyty były, ale niestety kiedy rywal jest trochę mocniejszy to on gaśnie. I Koeman nie jest winny temu, jaki skład jest obecnie do dyspozycji. Olbrzymie braki kadrowe. Nowy zarząd będzie miał cholernie ciężko.
2
Eric to chyba piętnasty stoper Manchesteru City, i liczycie że zbawi naszą defensywę.
0
To że Coutinho i Griezmann są za słabi na Barce już wiedzieliśmy, ale Leo też zaliczył zjazd. Chociaż on jedyny z tej trójki próbuje grać.
1
My szukamy następcy Pique, a prawda jest taka że Lenglet to może czyścić buty będącemu w formie hiszpanowi. Trzeba szukać następcy Francuza.
0
Griezmann zagrał zajebiście z Osasuna więc nie możemy go krytykować.
0
Patrząc jak bronią rywale, Dembele nie będzie miał łatwo.
0
Griezmann się już wystrzelał, po tych 2-3 niezłych meczach teraz może spokojnie przechodzić obok meczu.
5
Daliśmy się nabrać, że idzie coś do przodu z tą grą. I to po meczach ze słabymi drużynami.
0
Griezmann strzelił Osasunie i na Węgrzech i tak się zachwyciliście że szok. Szkoda że jak drużyna jest w ciężkiej sytuacji, to on i Cou zawodzą.