kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Podrzucisz? Dzięki
3
Trójka obrońców to fajny pomysł, szczególnie jeśli ma się tak ofensywnych bocznych jak my.
0
@BarcaInfo Piękna informacja.
0
@arkasath Nie kombinujmy z młodym. Ma talent, więc niech gra tam,gdzie czuje się najlepiej.
1
@VenoM Nie ma szans 150. Byłbym zadowolony z 120 nawet. Nie mają już po 20 lat niestety, a i dodatkowo teraz kluby mają problem z finansami.
0
@Guffi No to raczej oczywiste. Barca już dawno miała problem z płacami.
0
Ciekawe jak wyglądają te limity płacowe w lidze hiszpańskiej. Bo coś nie wydaje mi się że te pare milionów za Erica czy Depaya to byłby aż tak ogromny problem. Mając na uwadze nawet obecną sytuację w Barcelonie.
3
Kontuzja skrzydłowych(Ansu, Dembele), a Konrad bez jakiejś poważniejszej szansy. Szkoda, bo kolejnej szansy na minuty prędko może nie mieć. Kto wie czy gdyby to nie on grał w Portugalii, to nie kupilibyśmy go za 30mln, jak Trincao.
2
Leo to największa legenda Barcy, i liczę że zostanie. Aczkolwiek, zaimponował by mi gdyby ogłosił odejście, ze strefy komfortu, czym jest poniekąd dla niego Barcelona. Po za tym miałby ciekawe wyzwanie, grając w innej lidze, pod koniec kariery.
0
Zaraz podjeżdżam limuzyną, a nie mam szofera. Mógłby ktoś otworzyć mi drzwi?
1
@10SzymonBarca10 Kimmich
0
@arasz1819 Miałem na myśli gre Barcelony.
2
Idą święta, można pomóc paru ludziom, to ktoś ich zgłasza, żal.
2
@IronSanHybrid Dokładnie. To był live charytatywny, trzeba ich wspierać a nie blokować.
0
Człowiek zapomniał o dzisiejszej porażce Barcelony, dzięki temu live-owi. Humor, merytoryka, wszystko tam było.
0
@Waller Pisało tam coś o polsacie?
1
Człowiek elegancko otwiera sobie piwo żeby po śmiać się jeszcze oglądając kanał sportowy, a tu taki myk.
16
Co jest z kanałem sportowym????
2
Polecam Live na kanale sportowym. Co się człowiek uśmieje to jego.
0
Dobra spinać się i po 3 pkt.
6
Zwolnili Valverde bo nie było stylu, ale chociaż były punkty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Byłem pewny że bramkarz to obroni.
0
Griezmann miał rację, faktycznie siedzi przy jednym stole z Messim, tylko tym obecnym, bez formy Messim.
0
4 Polaków w dziesiątce, brawo.
1
Hahaha czekają z warunkami akurat przed najlepszą dwójką, i jeszcze akurat teraz pójdzie belka w górę. Johanssona czy Sato puscili.
2
Dobra nie oglądam już
22
Lenglet poczuł się trochę zapewnie w Barcelonie, kontuzję Umtitiego, uraz Pique, nie kupiono stopera, i wydawało się że co by nie zrobił to będzie grać. A tymczasem młoda krew jak Araujo i Mingueza, posadziła go na ławce. Brawo Koeman za jaja w tej decyzji.
0
@Xavyol Potwierdził [kamilop]
5
Naprawdę miło czyta się wypowiedzi Xaviego. O ile w pewnym momencie miałem spore wątpliwości co do niego, tak teraz jestem dziwnie spokojny, o jego przyszły pobyt w Barcelonie. Młody, kapitalnie czytający football, i znający realia Barcelony, lepiej niż ktokolwiek inny.