0

@BarcaInfo Podrzucisz? Dzięki

3

Trójka obrońców to fajny pomysł, szczególnie jeśli ma się tak ofensywnych bocznych jak my.

0

@BarcaInfo Piękna informacja.

0

@arkasath Nie kombinujmy z młodym. Ma talent, więc niech gra tam,gdzie czuje się najlepiej.

1

@VenoM Nie ma szans 150. Byłbym zadowolony z 120 nawet. Nie mają już po 20 lat niestety, a i dodatkowo teraz kluby mają problem z finansami.

0

@Guffi No to raczej oczywiste. Barca już dawno miała problem z płacami.

0

Ciekawe jak wyglądają te limity płacowe w lidze hiszpańskiej. Bo coś nie wydaje mi się że te pare milionów za Erica czy Depaya to byłby aż tak ogromny problem. Mając na uwadze nawet obecną sytuację w Barcelonie.

3

Kontuzja skrzydłowych(Ansu, Dembele), a Konrad bez jakiejś poważniejszej szansy. Szkoda, bo kolejnej szansy na minuty prędko może nie mieć. Kto wie czy gdyby to nie on grał w Portugalii, to nie kupilibyśmy go za 30mln, jak Trincao.

2

Leo to największa legenda Barcy, i liczę że zostanie. Aczkolwiek, zaimponował by mi gdyby ogłosił odejście, ze strefy komfortu, czym jest poniekąd dla niego Barcelona. Po za tym miałby ciekawe wyzwanie, grając w innej lidze, pod koniec kariery.

0

Zaraz podjeżdżam limuzyną, a nie mam szofera. Mógłby ktoś otworzyć mi drzwi?

1

0

@arasz1819 Miałem na myśli gre Barcelony.

2

Idą święta, można pomóc paru ludziom, to ktoś ich zgłasza, żal.

2

@IronSanHybrid Dokładnie. To był live charytatywny, trzeba ich wspierać a nie blokować.

0

Człowiek zapomniał o dzisiejszej porażce Barcelony, dzięki temu live-owi. Humor, merytoryka, wszystko tam było.

0

@Waller Pisało tam coś o polsacie?

1

Człowiek elegancko otwiera sobie piwo żeby po śmiać się jeszcze oglądając kanał sportowy, a tu taki myk.

16

Co jest z kanałem sportowym????

2

Polecam Live na kanale sportowym. Co się człowiek uśmieje to jego.

0

Dobra spinać się i po 3 pkt.

6

Zwolnili Valverde bo nie było stylu, ale chociaż były punkty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Byłem pewny że bramkarz to obroni.

0

Griezmann miał rację, faktycznie siedzi przy jednym stole z Messim, tylko tym obecnym, bez formy Messim.

0

4 Polaków w dziesiątce, brawo.

1

Hahaha czekają z warunkami akurat przed najlepszą dwójką, i jeszcze akurat teraz pójdzie belka w górę. Johanssona czy Sato puscili.

2

Dobra nie oglądam już

22

Lenglet poczuł się trochę zapewnie w Barcelonie, kontuzję Umtitiego, uraz Pique, nie kupiono stopera, i wydawało się że co by nie zrobił to będzie grać. A tymczasem młoda krew jak Araujo i Mingueza, posadziła go na ławce. Brawo Koeman za jaja w tej decyzji.

0

@Xavyol Potwierdził [kamilop]

5

Naprawdę miło czyta się wypowiedzi Xaviego. O ile w pewnym momencie miałem spore wątpliwości co do niego, tak teraz jestem dziwnie spokojny, o jego przyszły pobyt w Barcelonie. Młody, kapitalnie czytający football, i znający realia Barcelony, lepiej niż ktokolwiek inny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?