0

Pokazał Granerudowi, brawo

0

Bez szału, mimo belki

0

Trzy lata temu chyba Kamil Stoch wygrał konkurs. Barca czekała na jego zwycięstwo, by następnie ogłosić transfer Coutinho.

8

@eckov Chyba 3.

2

@tmQbassive Są piłkarze którzy świetnie kończą akcje, są też tacy którzy świetnie rozgrywają, albo są szybcy i mają świetny drybling. Ale Leo jest inny, kompletny, ma wszystkie te cechy.

2

@Pewex Podobno wszystkie procedury z lotem zajęły by tyle samo czasu. Bez jaj żeby na transport nie mieli.

1

@Coutinho007 Zobaczymy, Koeman otwarcie mówi o transferach, a zna lepiej od nas sytuację finansową klubu. Zresztą komisja zarządzająca i Planes tą listę przygotowywali pewnie z Koemanem, jeżeli jeszcze kogoś sprzedadzą/wypożyczą.

3

Skoro Koeman przygotował listę z ewentualnymi piłkarzami, których potrzebuje (pewnie Depay, Garcia), to mam przeczucie że uda się wzmocnić drużynę w styczniu. Zarząd będzie miał mało czasu, ale widząc kłopoty Barcelony, można to jakoś ogarnąć.

0

@ShawnC Tak, dokładnie tak gramy od kilku miesięcy.

2

Z jednej strony nie chcę by jutro zagrał Braithwaite, ale to będzie oznaczało Griezmanna na boisku, i tak w koło Macieju. Wiem że Trincao gra równie źle, ale może by tak spróbować, chciałbym go od pierwszej zobaczyć z Leo i Dembele.

3

Komentarz usunięty

0

@MensculinVeB Kapitalny film, mój ulubiony.

0

Może te wypożyczenia/sprzedaże, przybliżą Depaya do Barcy.

1

Z drugiej strony jak ten Pjanic musi być słaby, że przy Busim musi zapomnieć o pierwszym składzie.

3

Ter Stegen-Dest-Araujo-Eric/Lenglet-Alba-De Jong-Merino-Pedri-Messi/Dembele-Depay-Ansu. Wiem że rzuca się w oczy brak typowej 9,ale pewnie na Halanda, czy Lautaro, Barcy nie stać. Warto spróbować z Depayem. Szybkie skrzydła, i wzmocnienie środka pola Merino. Nie jest to chyba jakiś mega nierealny skład. Nie wciskałem tu Mbappe/Halanda.

3

De Jong naprawdę ostatnio mi imponuje, a potrafi wciąż więcej. Zaczyna być niemal wszędzie, co by było gdyby obok siebie miał również dynamicznego pomocnika, a nie Busiego/Pjanicia.

5

@Coutinho007 To jest dramat, jak to się stało że zostaliśmy z nim na 9?

9

Gdybyśmy mieli klasową 9, taką na jaką tak duża marka jak Barca zasługuje, to mielibyśmy o wiele więcej punktów. Tych sytuacji jest masa, brakuje tego najważniejszego, goli. Wiem że Depay to żadna 9,ale niech chociaż spróbują z nim, jeżeli nie wypali to wróci na skrzydło.

0

Napastnik w styczniu bardziej potrzebny od obrońcy. Araujo może stać się liderem, a w ataku braki.

1

@BulaKG No właśnie. Póki nikogo nie kupią do środka, to Busi musi grać, bo nie ma lepszych.

0

Wolę Busiego niż Pjanicia. Busi nie raz grał nie gorzej od De Jonga, ale to i tak na nim koncentruje się krytyka. Na Puiga nie ma co liczyć, u Koemana.

0

Powiedzcie że ta wypowiedź Graneruda to nie śmieszny żart/fejk?Jak można takie coś pierdzielić

0

@eckov To że fajnie byłoby zagrać w LM. A patrząc na obecną gre Barcy, może być różnie

0

@eckov Pucharów nie, ale punktowania ze słabszymi tak.

0

Dzisiaj ogrywają się młodzi, Ansu i Pedri, co mnie bardzo cieszy. Ale stawiam że z Suarezem, Rakiticiem, mielibyśmy więcej punktów. Coś za coś, zmiana pokoleniowa.

9

Jak to było??? Stoch nie umie odlecieć

1

Ale będzie miał przewagę w TCS

1

Szkoda, liczyłem na całe 3 podium

0

Daleko muszą skoczyć na 1 miejsce

0

@Janiama Dokładnie, nie dużo tracą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?