1

Piłkarze których miło byłoby pożegnać po sezonie: Coutinho, Umtiti, Trincao, Pjanic, Firpo, Braithwite, Neto. Wielu z tych graczy ma wysokie pensje, a są zbędni Barcelonie. Kogo bym chciał? Tak realnie (w miarę), Eric Garcia, Depay, Alaba /Wijnaldum, i jakiś lewy obrońca.

4

Araujo to ma papiery na top obrońcę. Mega zdolny gracz.

0

Hahahaha, to mnie śmieszy xd

2

Zwycięskiego gola strzeli Collado, zapamiętać.

1

Potrzebne transfery. Naprawdę jest za dużo piłkarzy, których poziom to nie Barca.

1

Ta wrzutka Firpo,,,,,, ta wrzutka mnie wyjebała z fotela.

0

Griezmann w kosmos uderzył, a temu ledwo się dotoczyła xd

1

Araujo nasz najlepszy obrońca,, i napastnik

4

W Pucharze Króla już nie ma słabych drużyn xD.

1

Laskowski ma naprawdę dużą wiedzę o Barcelonie. Brawo.

2

Trincao nie jest aż taki słaby, przynajmniej tak myślę. Coś gościa blokuje.

0

@Coutinho007 Collado nie obiecuję, ale łap Trincao.

8

Już nie chcę Moriby i Puiga, chcę Konrada.

0

@Janiama Ale jednak Milik to dość znane nazwisko, i myślę że nowy trener spróbuje go wykorzystać, obok Lewego. I właśnie ciekaw jestem skrzydeł. W każdym razie wszystko będzie zależne od formacji z której będzie korzystał.

0

@Janiama Jestem niemal pewny że takim składem nie wyjdziemy. Nie wiem czy będzie to trójka obrońców, ale czuję Milika obok Lewego. I nie byłbym pewny Józwiaka w składzie.

0

@kamson24 Oby, trzeba kibicować.

0

@BarcaInfo Ehhh, szkoda

0

@macio_944 Sam go nie kojarzyłem nawet.

0

@macio_944 Nawet nie

0

Spodziewałem się jakiegoś lepszego nazwiska na selekcjonera. Boniek znów zaskoczył.

0

Mówcie co chcecie, ale zupełnie inaczej odbiera się porażki/niepowodzenia Barcelony, kiedy wiesz że Realowi też nie idzie, i jest równie słaby jak Barca.

2

@kkbarca Obrony, nie wiem o czym myślałem pisząc to. Zresztą pisałem, stoperem.

0

Fajnie że Garcia dołączy, ale nie róbmy z niego wybawienia obrony. W City pewnie jest 5-6 stoperem, jak dla mnie lepiej jakby Depaya zaklepali do przodu.

0

@Gaz Mi również jest żal Leo. Uważam że dalej będzie grał wspaniale, gdziekolwiek będzie w przyszłym sezonie. To dalej kapitalny gracz, i chciałabym żeby grał w lepszym składzie.

1

Może jestem w mniejszości, ale chciałabym żeby Leo opuścił Barce po sezonie. Zdaje sobie sprawę że Leo to najjaśniejsza postać ataku Barcy, i właściwie będzie niemożliwe go zastąpić. Ale trzeba spróbować czegoś nowego, trzeba zakończyć ten związek jak dla mnie.

1

Ale Alaba by siadł Barcelonie. Widziałbym go obok de Jonga w pomocy, w zastępstwie Busiego. Ale mógłby również konkurować z Albą na lewej, czy grać jako pierwszy stoper z Araujo. Transfer na 3 pozycje, zrobiłbym wszystko na miejscu nowego zarządu by go mieć w Katalonii. Wiem że duże zarobki, ale na pewno ktoś odejdzie, a po za tym drużynę i tak trzeba wzmocnić.

0

@Kamilos84 No że za wysoki

4

@maroon Allegri to tym bardziej nie ten level.

1

A van Basten, myślicie że nadałby się na selekcjonera?

1

Najlepsza pomoc według was, jaka mogłaby dzisiaj powstać? U mnie, Kimmich-De Bruyne-De Jong.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?