kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Piłkarze których miło byłoby pożegnać po sezonie: Coutinho, Umtiti, Trincao, Pjanic, Firpo, Braithwite, Neto. Wielu z tych graczy ma wysokie pensje, a są zbędni Barcelonie. Kogo bym chciał? Tak realnie (w miarę), Eric Garcia, Depay, Alaba /Wijnaldum, i jakiś lewy obrońca.
4
Araujo to ma papiery na top obrońcę. Mega zdolny gracz.
0
Hahahaha, to mnie śmieszy xd
2
Zwycięskiego gola strzeli Collado, zapamiętać.
1
Potrzebne transfery. Naprawdę jest za dużo piłkarzy, których poziom to nie Barca.
1
Ta wrzutka Firpo,,,,,, ta wrzutka mnie wyjebała z fotela.
0
Griezmann w kosmos uderzył, a temu ledwo się dotoczyła xd
1
Araujo nasz najlepszy obrońca,, i napastnik
4
W Pucharze Króla już nie ma słabych drużyn xD.
1
Laskowski ma naprawdę dużą wiedzę o Barcelonie. Brawo.
2
Trincao nie jest aż taki słaby, przynajmniej tak myślę. Coś gościa blokuje.
0
@Coutinho007 Collado nie obiecuję, ale łap Trincao.
8
Już nie chcę Moriby i Puiga, chcę Konrada.
0
@Janiama Ale jednak Milik to dość znane nazwisko, i myślę że nowy trener spróbuje go wykorzystać, obok Lewego. I właśnie ciekaw jestem skrzydeł. W każdym razie wszystko będzie zależne od formacji z której będzie korzystał.
0
@Janiama Jestem niemal pewny że takim składem nie wyjdziemy. Nie wiem czy będzie to trójka obrońców, ale czuję Milika obok Lewego. I nie byłbym pewny Józwiaka w składzie.
0
@kamson24 Oby, trzeba kibicować.
0
@BarcaInfo Ehhh, szkoda
0
@macio_944 Sam go nie kojarzyłem nawet.
0
@macio_944 Nawet nie
0
Spodziewałem się jakiegoś lepszego nazwiska na selekcjonera. Boniek znów zaskoczył.
0
Mówcie co chcecie, ale zupełnie inaczej odbiera się porażki/niepowodzenia Barcelony, kiedy wiesz że Realowi też nie idzie, i jest równie słaby jak Barca.
2
@kkbarca Obrony, nie wiem o czym myślałem pisząc to. Zresztą pisałem, stoperem.
0
Fajnie że Garcia dołączy, ale nie róbmy z niego wybawienia obrony. W City pewnie jest 5-6 stoperem, jak dla mnie lepiej jakby Depaya zaklepali do przodu.
0
@Gaz Mi również jest żal Leo. Uważam że dalej będzie grał wspaniale, gdziekolwiek będzie w przyszłym sezonie. To dalej kapitalny gracz, i chciałabym żeby grał w lepszym składzie.
1
Może jestem w mniejszości, ale chciałabym żeby Leo opuścił Barce po sezonie. Zdaje sobie sprawę że Leo to najjaśniejsza postać ataku Barcy, i właściwie będzie niemożliwe go zastąpić. Ale trzeba spróbować czegoś nowego, trzeba zakończyć ten związek jak dla mnie.
1
Ale Alaba by siadł Barcelonie. Widziałbym go obok de Jonga w pomocy, w zastępstwie Busiego. Ale mógłby również konkurować z Albą na lewej, czy grać jako pierwszy stoper z Araujo. Transfer na 3 pozycje, zrobiłbym wszystko na miejscu nowego zarządu by go mieć w Katalonii. Wiem że duże zarobki, ale na pewno ktoś odejdzie, a po za tym drużynę i tak trzeba wzmocnić.
0
@Kamilos84 No że za wysoki
4
@maroon Allegri to tym bardziej nie ten level.
1
A van Basten, myślicie że nadałby się na selekcjonera?
1
Najlepsza pomoc według was, jaka mogłaby dzisiaj powstać? U mnie, Kimmich-De Bruyne-De Jong.