0

Karny. Czyli CR

0

@cat_r37 Eric zagrał pewnie raptem kilka/kilkanaście meczów w City, od kiedy tam przyszedł. Na dzisiaj to pewnie gorszy obrońca niż Lenglet czy 34 letni Pique. Garcia to mega perspektywiczny gracz, warto go kupić, ale nie róbmy też z niego wydawcy obrony Barcelony.

1

@Rewolucja123 Podoliński

1

@cat_r37 No ale zakładając że Umtiti będzie zdrowy, jest Lenglet, Pique, Araujo, i Mingueza, i faktycznie za kogo ma grać Eric? Jak dla mnie, to nie będzie pierwszym wyborem trenera.

0

@Coutinho007 Wielu graczy odejdzie. Po za tym nie tylko Barca jest w ciężkiej finansowo sytuacji, tylko właśnie o niej tylko słyszymy. Depay, i jakaś 9 na to liczę.

0

@Coutinho007 Na pewno w lecie ktoś przyjdzie. Odejdą bez produktywni z wysokimi pensjami. Spokojnie.

9

@Rewolucja123 Nie jebcie mi dnia takimi przemyśleniami. Bardzo liczę na Ansu, i czekam na jakąś informacje z poważnego źródła.

1

@jeyx77x Jak kończyć karierę, co ty piszesz??? Kontuzje się zdarzają, wróci i będzie nas cieszył.

0

@busquets5 Przecież wiem że już nikogo nie kupimy. Napisałem że mogli spróbować, i tyle.

3

Lepiej było spróbować chociaż pogadać z Lyonem w kwestii Depaya, i z samym holendrem by jakoś odroczyć jego zarobki, niż męczyć bułę cały styczeń o Garci. Jak dla mnie napastnik bardziej potrzebny, niż obrońca w styczniu.

0

Typuie podium Murańki

0

@Coutinho007 Liczę że niedługo będziemy porównywać Ansu do Neymara.

2

@BarcaInfo A z Barceloną B?

2

@LeoMessi1994 To chyba oczywiste

0

@Coutinho007 Pewnie tak

8

@Coutinho007 Real z 10/11 zrobiłby to samo z obecną Barcą.

0

Granerud przestań

1

Podium Kamila, brawo

0

Co jest, w kwalifikacjach takie skoki

2

@Coutinho007 Mingueza=Militao.

8

Wczoraj rekord skoczni, dzisiaj prawdopodobnie bez 2 serii.

3

@Coutinho007 Warsztatowo to najlepszy trener Barcelony od odejścia Guardioli. Lucho również był dobrym trenerem, jednak miał MSN. Doceńmy co zrobił.

2

@Ratamahatta Jasne że powiedział prawdę. Pytanie tylko czy nie mógł tego zostawić dla siebie.

0

Ja powiem tak. Koeman powiedział prawdę, bolesną ale prawdę. Mimo wszystko uważam jednak że takie przemyślenia zostawia się dla siebie, a nie wylatuje w wywiadach. Jednak to jest Barcelona, panie Koeman.

0

@Fawrf Spójrz na Firpo, on tego nie robił.

0

@Yanek Gaya nie byłby zmiennikiem, a konkurentem Alby. Zdrowa rywalizacja.

0

@Fawrf Ale z Rayo przynajmniej będzie się wyróżniał.

1

@Janiama To że nie podał, a strzelał to nawet dobra decyzja, miał pozycję fajną. Ale już któryś raz portugalczyk nie wykorzystuje dobrej okazji. W każdym razie może jeszcze coś z niego będzie.

28

Doceńmy w końcu Albe. Jest jaki jest, ale zawsze może być Firpo, yy znaczy gorzej.

1

@tomek8756 Świetny polityk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?