kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karny. Czyli CR
0
@cat_r37 Eric zagrał pewnie raptem kilka/kilkanaście meczów w City, od kiedy tam przyszedł. Na dzisiaj to pewnie gorszy obrońca niż Lenglet czy 34 letni Pique. Garcia to mega perspektywiczny gracz, warto go kupić, ale nie róbmy też z niego wydawcy obrony Barcelony.
1
@Rewolucja123 Podoliński
1
@cat_r37 No ale zakładając że Umtiti będzie zdrowy, jest Lenglet, Pique, Araujo, i Mingueza, i faktycznie za kogo ma grać Eric? Jak dla mnie, to nie będzie pierwszym wyborem trenera.
0
@Coutinho007 Wielu graczy odejdzie. Po za tym nie tylko Barca jest w ciężkiej finansowo sytuacji, tylko właśnie o niej tylko słyszymy. Depay, i jakaś 9 na to liczę.
0
@Coutinho007 Na pewno w lecie ktoś przyjdzie. Odejdą bez produktywni z wysokimi pensjami. Spokojnie.
9
@Rewolucja123 Nie jebcie mi dnia takimi przemyśleniami. Bardzo liczę na Ansu, i czekam na jakąś informacje z poważnego źródła.
1
@jeyx77x Jak kończyć karierę, co ty piszesz??? Kontuzje się zdarzają, wróci i będzie nas cieszył.
0
@busquets5 Przecież wiem że już nikogo nie kupimy. Napisałem że mogli spróbować, i tyle.
3
Lepiej było spróbować chociaż pogadać z Lyonem w kwestii Depaya, i z samym holendrem by jakoś odroczyć jego zarobki, niż męczyć bułę cały styczeń o Garci. Jak dla mnie napastnik bardziej potrzebny, niż obrońca w styczniu.
0
Typuie podium Murańki
0
@Coutinho007 Liczę że niedługo będziemy porównywać Ansu do Neymara.
2
@BarcaInfo A z Barceloną B?
2
@LeoMessi1994 To chyba oczywiste
0
@Coutinho007 Pewnie tak
8
@Coutinho007 Real z 10/11 zrobiłby to samo z obecną Barcą.
0
Granerud przestań
1
Podium Kamila, brawo
0
Co jest, w kwalifikacjach takie skoki
2
@Coutinho007 Mingueza=Militao.
8
Wczoraj rekord skoczni, dzisiaj prawdopodobnie bez 2 serii.
3
@Coutinho007 Warsztatowo to najlepszy trener Barcelony od odejścia Guardioli. Lucho również był dobrym trenerem, jednak miał MSN. Doceńmy co zrobił.
2
@Ratamahatta Jasne że powiedział prawdę. Pytanie tylko czy nie mógł tego zostawić dla siebie.
0
Ja powiem tak. Koeman powiedział prawdę, bolesną ale prawdę. Mimo wszystko uważam jednak że takie przemyślenia zostawia się dla siebie, a nie wylatuje w wywiadach. Jednak to jest Barcelona, panie Koeman.
0
@Fawrf Spójrz na Firpo, on tego nie robił.
0
@Yanek Gaya nie byłby zmiennikiem, a konkurentem Alby. Zdrowa rywalizacja.
0
@Fawrf Ale z Rayo przynajmniej będzie się wyróżniał.
1
@Janiama To że nie podał, a strzelał to nawet dobra decyzja, miał pozycję fajną. Ale już któryś raz portugalczyk nie wykorzystuje dobrej okazji. W każdym razie może jeszcze coś z niego będzie.
28
Doceńmy w końcu Albe. Jest jaki jest, ale zawsze może być Firpo, yy znaczy gorzej.
1
@tomek8756 Świetny polityk