1

@msmsms Zostawiłbym. Dobrze wyglądali, i ciężko teraz kogoś odstawić.

9

@Transu96 Taa, jasne. Miałby z milion herbów, i drugie tyle odpowiedzi.

8

Napisałem taki fajny, dość długi komentarz. I nagle, odśwież stronę, lub spróbuj ponownie. Żałujcie, bo drugi raz go nie napiszę.

0

@l0Messini Nie wybitny polityk? Japrd koniec czytania na dzisiaj.

5

Kuwa ale szkoda tego 1 meczu z PSG. Nie mówię że mogliśmy go wygrać, bo to byłoby kłamstwo. Ale przy obecnym ustawieniu i poprawie gry obronnej, 4 byśmy nie dostali.

0

Mingueza jak gra na wyprzedzenie to sztos. Mega fajny chłopak.

0

@Coutinho007 No nwm, jak dotąd za bardzo u niego tego nie widziałem. No nie ryzykował bym. Niech jeszcze Dest zostanie.

0

@Jakchcesz Ale gra na skrzydle, a bycie jednak bocznym/wahadłowym to co innego.

0

@Janiama Lewonożnego na prawą?

0

Gdybyśmy jeszcze na prawej obronie mieli Albe. Lepszy wahadłowy mógłby mieć dzisiaj 2-3 asysty.

0

@Albus54 Bardzo mi szkoda, pieprzona choroba.

1

Unzue to był?? Nie poznałem

0

@Kamiloza91 Lepiej żeby zagrał. Bardzo ważny mecz, mają grać najlepsi.

1

@Rewolucja123 Ale po co zamieniać słabszego Griezmanna, na kogoś lepszego? Grać mają najlepsi, a nie na siłę kombinować. Jeżeli Barca zagra tak jak ostatnio, to choćby Sevilla nwm co zrobiła to przegra.

0

Planes faktycznie mógłby zostać, i spokojnie sobie popracować. Zna się z Koemanem już, mógłby dostać szansę, i łowić kolejne talenty.

0

@DonMatteo901 Oni grali ta sporadycznie, że może dlatego odnosiliśmy wrażenie że to poziom Barcy. Poważnej szansy obaj nie dostali.

0

@Arkon Liczę na obu. Ale gdyby nie wzięli Depaya to żal na maxa.

2

@BarcaInfo Araujo out. Oby to był jakiś stary filmik

6

Koeman naprawdę imponuje swoimi wypowiedziami. Widać że Barca wiele dla niego znaczy, i jej dobro (nawet po za sportowe), jest dla niego kluczowe. Liczę że nowy prezydent, spokojnie pozwoli mu wypełnić kontrakt, a może nawet go przedłużyć.

0

@Chakalaka A jako premier RP? No właśnie

11

W ogóle co z Ansu? Zero jakiś nowych informacji. Paskudna kontuzja, cały sezon mu spieprzyła.

3

@masq Niekoniecznie w najważniejszym meczu sezonu.

3

Dzisiaj wyjątkowo za Realem.

0

@Sonofpanda O nie było

0

Swoją drogą, czy Eric Garcia osiągnął więcej w klubowej piłce niż Oscar Mingueza? Czy jest ktoś w stanie powiedzieć że na 100% Eric jest lepszym piłkarzem? Patrząc jeszcze że ostatnio prawie w ogóle nie gra.

4

Barcelonie zaczyna dobrze iść, jest w walce o tytuły, to media puszczają takie newsy jak o Artecie. Nwm, chcą uderzyć w Ronalda.

0

@vangoor A Ernesto jak?

0

Jaka była różnica w belkach między nimi?

0

@MaTt_BarcaFan Pewnie skaczą z niższych belek

1

Nowy prezydent obejmuje drużynę od razu po wyborach? Czy dopiero po iluś dniach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?