kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@msmsms Zostawiłbym. Dobrze wyglądali, i ciężko teraz kogoś odstawić.
9
@Transu96 Taa, jasne. Miałby z milion herbów, i drugie tyle odpowiedzi.
8
Napisałem taki fajny, dość długi komentarz. I nagle, odśwież stronę, lub spróbuj ponownie. Żałujcie, bo drugi raz go nie napiszę.
0
@l0Messini Nie wybitny polityk? Japrd koniec czytania na dzisiaj.
5
Kuwa ale szkoda tego 1 meczu z PSG. Nie mówię że mogliśmy go wygrać, bo to byłoby kłamstwo. Ale przy obecnym ustawieniu i poprawie gry obronnej, 4 byśmy nie dostali.
0
Mingueza jak gra na wyprzedzenie to sztos. Mega fajny chłopak.
0
@Coutinho007 No nwm, jak dotąd za bardzo u niego tego nie widziałem. No nie ryzykował bym. Niech jeszcze Dest zostanie.
0
@Jakchcesz Ale gra na skrzydle, a bycie jednak bocznym/wahadłowym to co innego.
0
@Janiama Lewonożnego na prawą?
0
Gdybyśmy jeszcze na prawej obronie mieli Albe. Lepszy wahadłowy mógłby mieć dzisiaj 2-3 asysty.
0
@Albus54 Bardzo mi szkoda, pieprzona choroba.
1
Unzue to był?? Nie poznałem
0
@Kamiloza91 Lepiej żeby zagrał. Bardzo ważny mecz, mają grać najlepsi.
1
@Rewolucja123 Ale po co zamieniać słabszego Griezmanna, na kogoś lepszego? Grać mają najlepsi, a nie na siłę kombinować. Jeżeli Barca zagra tak jak ostatnio, to choćby Sevilla nwm co zrobiła to przegra.
0
Planes faktycznie mógłby zostać, i spokojnie sobie popracować. Zna się z Koemanem już, mógłby dostać szansę, i łowić kolejne talenty.
0
@DonMatteo901 Oni grali ta sporadycznie, że może dlatego odnosiliśmy wrażenie że to poziom Barcy. Poważnej szansy obaj nie dostali.
0
@Arkon Liczę na obu. Ale gdyby nie wzięli Depaya to żal na maxa.
2
@BarcaInfo Araujo out. Oby to był jakiś stary filmik
6
Koeman naprawdę imponuje swoimi wypowiedziami. Widać że Barca wiele dla niego znaczy, i jej dobro (nawet po za sportowe), jest dla niego kluczowe. Liczę że nowy prezydent, spokojnie pozwoli mu wypełnić kontrakt, a może nawet go przedłużyć.
0
@Chakalaka A jako premier RP? No właśnie
11
W ogóle co z Ansu? Zero jakiś nowych informacji. Paskudna kontuzja, cały sezon mu spieprzyła.
3
@masq Niekoniecznie w najważniejszym meczu sezonu.
3
Dzisiaj wyjątkowo za Realem.
0
@Sonofpanda O nie było
0
Swoją drogą, czy Eric Garcia osiągnął więcej w klubowej piłce niż Oscar Mingueza? Czy jest ktoś w stanie powiedzieć że na 100% Eric jest lepszym piłkarzem? Patrząc jeszcze że ostatnio prawie w ogóle nie gra.
4
Barcelonie zaczyna dobrze iść, jest w walce o tytuły, to media puszczają takie newsy jak o Artecie. Nwm, chcą uderzyć w Ronalda.
0
@vangoor A Ernesto jak?
0
Jaka była różnica w belkach między nimi?
0
@MaTt_BarcaFan Pewnie skaczą z niższych belek
1
Nowy prezydent obejmuje drużynę od razu po wyborach? Czy dopiero po iluś dniach.