kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Umtitiego i Lengleta pożegnałbym po sezonie. Araujo/Eric/Mingueza, i doświadczony Pique. Ewentualnie jeszcze kogoś kupić do rywalizacji. Niestety francuzi zawodzą coś ostatnio w Barcy.
0
@kuz Jak tak patrzę to trochę mało tych goli ma Darwin w lidze.
0
@BarcaInfo A pomyśleć że jeszcze nie dawno chciałem go w Barcelonie.
0
@Ratamahatta Pisałem również kiedyś o Merino, fajna opcja i pewnie droga opcja. Koeman zna Wijnalduma, w reprezentacji wyglądał bardzo dobrze, dodatkowo nikogo w tych pieniądzach, na takim poziomie Barca nie dostanie.
0
@Ratamahatta Tylko to że Pjanic nie siądzie nam, wiedzieliśmy, ostatnie lata miał słabe, a Wijnaldum to inny typ piłkarza, dodatkowo o wiele tańszy. Bo za Arthura mogliśmy zarobić trochę.
3
@Janiama Mimo wszystko wolę oglądać Puiga, który wciąż jest młody, i nie zarabia jak Coutinho czy Dembele. Wkurzony to mogę być na Pjanicia, Griezmanna, Dembele, za których klub wydał olbrzymie pieniądze, a nie na chłopaka który całe życie dorastał z myślą by trafić do Barcy, jest jej wychowankiem, i kurde ten uśmiech ma szczery.
6
Sprzedać wszystkich francuzów z Barcelony? Tak lub Nie? Ja na Tak
6
Umówmy się, w ostatnich meczach i Busi, i de Jong grają słabo. Z tą różnicą że z holendra wciąż bardzo dużo można wycisnąć, co zresztą udowadniał. Potrzebny mu lepszy partner w pomocy.
21
@bartekvisca To może jest coś nie tak z tymi piłkarzami?
0
Tyle lepsi byliśmy i uj. Mogli strzelić drugiego. Lepiej grajmy w 10, niż z Lengletem.
0
Messi też mógł strzelić wcześniej i nie byłoby problemu.
0
Kuźwa mogliśmy strzelić drugą. Japrd
2
A w lekkoatletyce bardzo miło się słucha pana Babiarza.
1
@Janiama A gdyby jeszcze dostał tego napastnika, i np. Wijnalduma. Liczę że kogoś ciekawego dostanie Ronald na następny sezon.
1
@Ghazul3293 Ta xD. Wcale nie był naszym najlepszym zawodnikiem na początku roku.
0
@Rewolucja123 xD mamy trenera tutaj. Może ty na asystenta Koemana, skoro on niczego nie łapie o taktyce.
0
@BarcaInfo To dawać Wijnalduma.
1
Alaba do pomocy byłby idealny. Zastąpiłby Busiego, a byłby też alternatywą na lewą obronę. Wiem że duże zarobki będzie miał, ale ściągnięcie tak jakościowego gracza może prędko Barcelonie się nie udać. Dodatkowo Umtiti, Coutinho prawdopodobnie jako pierwsi opuszczą ten klub, a ich zarobki są kosmiczne.
0
Za dużo pkt można zdobyć za noty
1
XD co kuwa??? Co
4
Pewne podium polaka, jeszcze chyba nie
2
Bardzo lubię Koemana, i mega doceniam że zdecydował się przejąć Barcę w tak ciężkim momencie. Widać że Barca nie jest mu obojętna, a sam nie ma łatwo. Ale tak szczerze to mam spore wątpliwości co do jego warsztatu trenerskiego. Doceniam że postawił na młodych, ale jeżeli przychodzi jakiś ważniejszy mecz, to Ronald swoimi decyzjami nie pomaga.
0
@BarcaInfo który to już projekt sportowy?
0
@arasz1819 Już myślałem że jakieś info nowe.
2
@horang Myślę że tak, serio.
1
@pax Nie żeby coś ale De Jong rozgrywa bardzo dobry sezon. Będziemy oceniać go przez pryzmat meczu z PSG? W takim razie wszyscy są do wyrzucenia. Frenkie w wielu meczach był decydujący, jeżeli obok siebie będzie miał lepszych zawodników to będę spokojny.
1
@MesQueUnClub_87 Pulp fiction, mój ulubiony film do którego lubię wracać.
0
@pax Oprócz Araujo, Pedriego i Ansu, nie ma piłkarzy którzy muszą zostać w Barcelonie. Fatalnie kompletowana drużyna, chociaż trzeba powiedzieć że Bartomeu miał też trochę pecha z tymi transferami.
2
@Janiama Oj nie zgodzę się. Z trójki Ansu, Araujo, Pedri, to właśnie ten ostatni według mnie ma jeszcze największe braki. Araujo to jest prawie bezbłędny kozak w obronie.
0
@Gaz Właśnie też tak myślę. Niby spoko opcja, kończy mu się kontrakt, a pomoc trzeba wzmocnić. No ale może są inne opcje.