4

Haaland będzie na ceremonii?

0

Lautaro przedłużył ten kontrakt z Interem, czy dalej do 2022?

5

Ależ prawa strona ożyła dzięki Destowi. Może ma jeszcze małe braki, ale jak na pierwszy sezon jestem z niego bardzo zadowolony.

0

@Pietraszko Może dlatego że mecz Bayernu będzie miał porównywalnie wielką oglądalność

0

@krzysiekVeB Liczy się oglądalność. A myślę że mecz Bayernu będzie chętniej oglądany.

0

@Bobo25 Nie za wcześnie. Ale Koeman powinien zostać.

3

@ArtTiguana99 Fajnie żeby pojechał na Euro, ale musi jeszcze coś pograć w lidze.

0

Jak myślicie kiedy Ansu będzie dopuszczony do gry? Skoro na początku kwietnia ma trenować na boisku.

0

Czyli wpadnie dzisiaj jakaś konferencja Laporty?

3

@Tomo1989 Myślisz że chciałby być asystentem Koemana?

3

Jakoś tak po tym awansie Realu, smutno się człowiekowi zrobiło że nie ma już Barcy w LM. Szkoda nawet nie tyle meczy z PSG, co tego cholernego meczu z Juve w grupie. I wyjścia z 2.

0

@Rewolucja123 Coś się mi nie chce wierzyć że Messi ma tylko o 9 stworzonych sytuacji więcej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Borneo Coutinho jak pogra, to tylko żeby podbić cene jego w lecie.

16

@mekston To jest tragedia.

7

Swoją drogą Koeman trochę przystopował Trincao. Chłopak się rozkręcał, przynajmniej takie odnosiłem wrażenie.

21

@MikeBajson No nie. Dest to kozak.

1

Ale gdzie był Var? Japrd powinny być konsekwencje

2

Ciekawe co po przerwie powie piłkarzom, jak obejrzy powtórkę

25

@Azi W kolejnym sezonie będzie w Barcelonie. Prezentuje się bardzo dobrze.

4

@obiektywny12 James według mnie się nie sprawdził, patrząc za ile przyszedł.

1

@xBoMBoWiECx Napisałem ciężko ocenić, to tylko moja opinia.

1

Barca nie trafiała w ostatnim czasie z transferami, ale czy Real z tymi większymi trafiał? Hazard, James, Jovic, Bale to ciężko ocenić.

2

Wijnaldum niech przyjdzie, ale odejść musi Pjanic. Widziałbym dwóch Holendrów w środku pola.

1

@MarioVeB! Też lubię zupki chińskie.

2

Aż się prosi żeby w przyszłości dać szansę Pimiencie.

2

@masq Co nie zmienia faktu że mimo wszystko trochę mało tych goli, jak na "9" podobno.

1

@Barca1922 Taki napastnik będzie pasował do każdej drużyny.

0

Za transfer Dembele nie jestem wkurzony na poprzedni zarząd, sam w 2017 wolałem Ousmana, niż Mbappe.

8

Sprzedajmy cały skład i grajmy tylko Haalandem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?