kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Haaland będzie na ceremonii?
0
Lautaro przedłużył ten kontrakt z Interem, czy dalej do 2022?
5
Ależ prawa strona ożyła dzięki Destowi. Może ma jeszcze małe braki, ale jak na pierwszy sezon jestem z niego bardzo zadowolony.
0
@Pietraszko Może dlatego że mecz Bayernu będzie miał porównywalnie wielką oglądalność
0
@krzysiekVeB Liczy się oglądalność. A myślę że mecz Bayernu będzie chętniej oglądany.
0
@Bobo25 Nie za wcześnie. Ale Koeman powinien zostać.
3
@ArtTiguana99 Fajnie żeby pojechał na Euro, ale musi jeszcze coś pograć w lidze.
0
Jak myślicie kiedy Ansu będzie dopuszczony do gry? Skoro na początku kwietnia ma trenować na boisku.
0
Czyli wpadnie dzisiaj jakaś konferencja Laporty?
3
@Tomo1989 Myślisz że chciałby być asystentem Koemana?
3
Jakoś tak po tym awansie Realu, smutno się człowiekowi zrobiło że nie ma już Barcy w LM. Szkoda nawet nie tyle meczy z PSG, co tego cholernego meczu z Juve w grupie. I wyjścia z 2.
0
@Rewolucja123 Coś się mi nie chce wierzyć że Messi ma tylko o 9 stworzonych sytuacji więcej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Borneo Coutinho jak pogra, to tylko żeby podbić cene jego w lecie.
16
@mekston To jest tragedia.
7
Swoją drogą Koeman trochę przystopował Trincao. Chłopak się rozkręcał, przynajmniej takie odnosiłem wrażenie.
21
@MikeBajson No nie. Dest to kozak.
1
Ale gdzie był Var? Japrd powinny być konsekwencje
2
Ciekawe co po przerwie powie piłkarzom, jak obejrzy powtórkę
25
@Azi W kolejnym sezonie będzie w Barcelonie. Prezentuje się bardzo dobrze.
4
@obiektywny12 James według mnie się nie sprawdził, patrząc za ile przyszedł.
1
@xBoMBoWiECx Napisałem ciężko ocenić, to tylko moja opinia.
1
Barca nie trafiała w ostatnim czasie z transferami, ale czy Real z tymi większymi trafiał? Hazard, James, Jovic, Bale to ciężko ocenić.
2
Wijnaldum niech przyjdzie, ale odejść musi Pjanic. Widziałbym dwóch Holendrów w środku pola.
1
@MarioVeB! Też lubię zupki chińskie.
2
Aż się prosi żeby w przyszłości dać szansę Pimiencie.
2
@masq Co nie zmienia faktu że mimo wszystko trochę mało tych goli, jak na "9" podobno.
1
@Barca1922 Taki napastnik będzie pasował do każdej drużyny.
0
Za transfer Dembele nie jestem wkurzony na poprzedni zarząd, sam w 2017 wolałem Ousmana, niż Mbappe.
8
Sprzedajmy cały skład i grajmy tylko Haalandem