kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ehhhhh że to Atletico wygrało. Mam wrażenie że to jednak oni wygrają lige.
1
To mistrzostwo się Barcelonie należy i tyle.
4
@Rewolucja123 Kolejny, tzn od Huesci liczymy?
0
Kuwa szkoda. Dalej będzie 4 pkt, jak wygramy
2
@Mns21 Okaże się jeszcze
4
@AmigoBlancos Nie no Barca musi wygrać. Wtedy będzie płonąć.
1
Ogólnie Legia ma bardzo fajny skład, w szczególności atak.
1
@Jacu327 Ansu za Sancho.
0
@Jakchcesz Jestem dziwnie pewny o niego. Forma którą prezentował napawa mnie dużym optymizmem. Kontuzje niestety się zdarzają, ale zdarzają się niemal każdemu.
0
@VenoM Napisałem przecież że jestem za postawieniem na młodych. Orellana, Nico, Moriba, to mega zdolna młodzież. Nie zgodziłem się tylko z porównaniem Pjanicia do Wijnalduma.
6
Sprzedaż Griezmanna, Coutinho,Umtitiego i kupno Haalanda, to byłoby mistrzostwo. Pewnie nici z tego, ale budowanie składu na norwegu, Fatim, Pedrim, marzenie.
0
@VenoM Nie no, Wijnaldum to półka wyżej niż Pjanic. Dodatkowo zna go Koeman, więc da mu grać, w odróżnieniu do Bośniaka. Ale również jestem za postawieniem na młodzież, Orellana i Nico powinni grać.
0
@KacperVEB Wydaje mi się że bez problemu zagra na spd. Według mnie ma największe możliwości by zastąpić Busiego.
27
@Jakchcesz Orellana, Nico. Też myślałem że powinien przyjść SPD, ale może warto dać szanse tej dwójce.
1
Kac Vegas w tv.
1
Załatwił, czy nie załatwił. Skoro kontaktował się z panią Merkel to wiemy że próbował, i za to szacuneczek. Łączy nas piłka, być może to ostatnie co nas wszystkich scala.
3
Tak jak jeszcze jakiś czas temu uważałem że Barcelona powinna kupić pomocnika, kogoś za Busiego, tak dzisiaj mam zgoła odmienne zdanie. Liczę że Ronald da szanse gry Nico, i Orellanie. To oni powinni być w pierwszej drużynie, nie Pjanic, Coutinho.
0
@ViscaBarca123 Nico czy Moriba, który jest według ciebie lepszy?
20
@BarcaInfo Czyli Ansu będzie miał ciężko o Euro, szkoda.
5
Poezjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
@szkutnik91 Szanuję mocno
1
@TheNekro94 Nie lubię takich zabaw xd
1
@Whudi Z drugiej strony poważne odpowiedzi, na nie poważne pytanie?
35
@Whudi Nie lubię takich zabaw xd
2
@klopx Kiedyś grało się w trampkarzach, juniorach.
7
@yla Wydaje mi się że grasz na innej intensywności, niż Ansu w Barcelonie.
2
@TheNekro94 Nie wiem czy najlepszy, ale dwa złote buty zdobyte. Dodatkowo w dwóch najcięższych, i zupełnie innych ligach.
0
Trzeba również docenić pana Tusquetsa. Zdał egzamin, i poprowadził Barce w tym ciężkim momencie. I to co najważniejsze doprowadził do wyborów.
2
Myślałem że to Haaland zaśpiewa na początku. Ehhh
0
Komentarz usunięty przez użytkownika