0

Ehhhhh że to Atletico wygrało. Mam wrażenie że to jednak oni wygrają lige.

1

To mistrzostwo się Barcelonie należy i tyle.

4

@Rewolucja123 Kolejny, tzn od Huesci liczymy?

0

Kuwa szkoda. Dalej będzie 4 pkt, jak wygramy

2

@Mns21 Okaże się jeszcze

4

@AmigoBlancos Nie no Barca musi wygrać. Wtedy będzie płonąć.

1

Ogólnie Legia ma bardzo fajny skład, w szczególności atak.

1

@Jacu327 Ansu za Sancho.

0

@Jakchcesz Jestem dziwnie pewny o niego. Forma którą prezentował napawa mnie dużym optymizmem. Kontuzje niestety się zdarzają, ale zdarzają się niemal każdemu.

0

@VenoM Napisałem przecież że jestem za postawieniem na młodych. Orellana, Nico, Moriba, to mega zdolna młodzież. Nie zgodziłem się tylko z porównaniem Pjanicia do Wijnalduma.

6

Sprzedaż Griezmanna, Coutinho,Umtitiego i kupno Haalanda, to byłoby mistrzostwo. Pewnie nici z tego, ale budowanie składu na norwegu, Fatim, Pedrim, marzenie.

0

@VenoM Nie no, Wijnaldum to półka wyżej niż Pjanic. Dodatkowo zna go Koeman, więc da mu grać, w odróżnieniu do Bośniaka. Ale również jestem za postawieniem na młodzież, Orellana i Nico powinni grać.

0

@KacperVEB Wydaje mi się że bez problemu zagra na spd. Według mnie ma największe możliwości by zastąpić Busiego.

27

@Jakchcesz Orellana, Nico. Też myślałem że powinien przyjść SPD, ale może warto dać szanse tej dwójce.

1

Kac Vegas w tv.

1

Załatwił, czy nie załatwił. Skoro kontaktował się z panią Merkel to wiemy że próbował, i za to szacuneczek. Łączy nas piłka, być może to ostatnie co nas wszystkich scala.

3

Tak jak jeszcze jakiś czas temu uważałem że Barcelona powinna kupić pomocnika, kogoś za Busiego, tak dzisiaj mam zgoła odmienne zdanie. Liczę że Ronald da szanse gry Nico, i Orellanie. To oni powinni być w pierwszej drużynie, nie Pjanic, Coutinho.

0

@ViscaBarca123 Nico czy Moriba, który jest według ciebie lepszy?

20

@BarcaInfo Czyli Ansu będzie miał ciężko o Euro, szkoda.

5

Poezjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0

@szkutnik91 Szanuję mocno

1

@TheNekro94 Nie lubię takich zabaw xd

1

@Whudi Z drugiej strony poważne odpowiedzi, na nie poważne pytanie?

35

@Whudi Nie lubię takich zabaw xd

2

@klopx Kiedyś grało się w trampkarzach, juniorach.

7

@yla Wydaje mi się że grasz na innej intensywności, niż Ansu w Barcelonie.

2

@TheNekro94 Nie wiem czy najlepszy, ale dwa złote buty zdobyte. Dodatkowo w dwóch najcięższych, i zupełnie innych ligach.

0

Trzeba również docenić pana Tusquetsa. Zdał egzamin, i poprowadził Barce w tym ciężkim momencie. I to co najważniejsze doprowadził do wyborów.

2

Myślałem że to Haaland zaśpiewa na początku. Ehhh

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?