kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już nie mogę się doczekać Gran Derbi.
0
@Coutinho007 Ernesto wyciągnął maxa z tej ekipy.
0
Mogliby przed El Clasico kupić tego napastnika.
3
Nawet Fabregas był lepszą 9, niż Griezmann.
11
Byłaby w Barcelonie silna/wysoka 9, to i Alba z Destem mieliby więcej możliwości. Zawsze jakaś wrzutka czy coś.
4
Wam to nigdy z komentatorami nie dogodzi. Według mnie jeden z lepszych duetów w Polsce. A pana Borka za mikrofonem zawsze mi się miło słuchało.
0
Coman piękna akcja.
0
@Coutinho007 Przegramy na pewno w środku. Pytanie jak wykorzystamy grę szeroko grających wahadłowych.
5
@Janiama Nie żeby coś, ale kto wierzy w te doniesienia. Pismaki muszą coś pisać. A Dembele na pewno będzie chciał zostać w klubie
W szczególności teraz, kiedy Koeman mu zaufał.
0
@Coutinho007 Nowe otoczenie w Barcelonie, mogło mu pomóc. Z jakiegoś powodu był podstawowym zawodnikiem Juve. A powiedzmy sobie, że z 2 lata temu dobrze patrzyło się na jego gre.
0
@marcin62 Ale grał bardzo mało. Dużo minut nabił sobie w PK, gdzie obok siebie miał rezerwowych. Nie chcę go na siłę bronić, po prostu jestem zdziwiony że tak mało zagrał. Ale jego minuty łapią młodzi, co jest najważniejsze.
0
@Coutinho007 Ale 45 min to mało żeby skreślić piłkarza. W każdym razie, wyszło to na dobre chłopakom z rezerw. Jest Moriba, czekamy na następnych. Może pare milionów wpadnie.
0
Wiem że przynajmniej 2 ostatnie lata Pjanicia w Juve były średnie, ale szczerze myślałem że gość tu wejdzie do pierwszego składu. Co by nie mówić był kluczowym/podstawowym graczem Juve. Oczywiście, bardzo się cieszę że jego minuty łapie Pedri/Moriba/Puig. Ale dziwne jednak, że Koeman nie chce dać mu się wykazać w paru spotkaniach. Minuty złapał w PK. Koniec końców, trzeba pożegnać się z bośniakiem, i dać szansę np. Nico. Dziwny transfer.
21
Oby Koeman był jak najdłużej w klubie. Ale według mnie Pimienta, powinien być przed Xavim, w ewentualnym rozpatrywaniu następcy Ronalda. Ale to jeszcze daleka przyszłość. Trzymamy kciuki za Koemana.
2
@kaamil1910 Dembele większy miał/ma, potencjał. Ogólnie francuz ma większe umiejętności, niestety kontuzje go trochę zahamowały.
3
@sebasek99 Kanał sportowy świetnie się rozwija. Są różne programy, bardziej merytoryczne, ale też takie gdzie można się pośmiać. Nie chcesz, nie oglądasz, proste. Według mnie to takie na siłę czepianie się. Po za piłką, jest dużo o tenisie, było o szachach, jest o skokach, sporty walki są, żużel wchodzi. To jest mało??
0
@Pawel13sz Wątpię, że Inter/Tottenham ich puszczą.
1
Szkoda, że Kane i Lukaku, również są nie do wyciągnięcia. Silna 9, bardzo by się przydała obecnej Barcelonie.
0
@arasz1819 Mają chyba 4 wygrane LM. Ostatnio zdobyli mistrzostwo Hiszpanii. Naprawdę warto czasem docenić przeciwnika. Bo umówmy się, czy reszta formacji w Realu jest bliska poziomowi środka pola? Nie.
1
@arasz1819 A powinno się pisać. Przeciętny atak, średnia obrona, i kapitalna pomoc w Realu. Ta pomoc może dać Realowi trofea. Od czasów Iniesty-Xaviego, jest to najlepsza pomoc.
1
Ważny mecz Wijnalduma, w kwestii ewentualnego transferu do Barcelony.
0
@Chakalaka Hahah, no oby.
2
Coś mi El Clasico śmierdzi remisem.
1
@Coutinho007 Dokładnie. Frenkie w pomocy super wygląda. A Pedri mógłby grać trochę wyżej, za Griezmanna.
2
De Jong w 2 połowie bardzo dobrze grał. Obok Dembele, był najgroźniejszy.
2
@Rewolucja123 Obydwaj powinni to strzelić, według mnie. Griezmann miał prawie pustą bramkę.
5
@Rewolucja123 To powinien być gol. Nie ma żadnej wymówki.
1
Taki klub, tacy specjaliści, a mimo wszystko ciągle jakieś problemy z Ansu.
1
@TheNekro94 Ja do dzisiaj słucham piosenek Pfk. Lubię wracać do tych starych kawałków.
0
Byle było tak... To moja ulubiona piosenka śp. Krzysztofa Krawczyka. A wasza?