0

@Coutinho007 Ale Dembele mogliby również pożegnać, długo go broniłem, ale ile można. Aguero faktycznie ma problemy z kontuzjami, może warto szukać innej 9, a Depay wówczas zastąpiłby Dembele

1

A co myślicie o pozyskaniu Depaya za Dembele, i Aguero za Griezmanna? Płacimy tylko za kontrakty, i ich dwóch mamy gratis. Za Dembele i Griezmanna coś zarobimy. Pytanie moje, sportowo taka wymiana na plus/minus??

0

@Yoshi94 Messi mało pomaga w obronie. A Pedri i de Jong sami w pomocy? No nie bardzo

0

@Yoshi94 Według mnie, mizernie pomoc wygląda w takim ustawieniu. Sprzedałabym i Griezmanna, i Dembele. Depay za darmo, i typowa 9 za nich.

0

@sendesara To jest fajna opcja za Dembele. Napastnika szukać osobno.

0

@taris Albo na LS spróbować Desta. Mógłby na strzał zejść.

0

@arasz1819 "Zamówiłam pogodę na ten dzień", to chyba nie Ania śpiewała.

1

Ciężko jest wrócić do gry z 4 z tyłu, mając ultra ofensywnego Desta po prawej stronie, i Albe po lewej. Emerson mógłby faktycznie być jakimś balansem obrony Barcelony. Lepiej broni od Desta. Może i warto powalczyć o Gaye.

3

Remis z Realem byłby cudowny. Jeszcze to potknięcie Atletico.

0

Jakby udało się sprzedać Dembele za 40/50 mln, to za darmo można go zastąpić Depayem. A pieniądze z Ousmana przeznaczać na 9. Kane, marzenie.

0

@Coutinho007 Kolejna mocniejsza drużyna zabiegała Barcę. W pierwszym meczu z PSG też przegraliśmy środek pola. Bardzo lubię Pedriego, ale wciąż ma spore braki i rezerwy. Tak, bardzo lubię Merino. Być może byłby decydujący u nas.

0

@Wossi61FCB Kiedyś myślałem o Merino.

0

@Coutinho007 Wyglądali bardzo blado/słabo. Wiem że po faktach to łatwo pisać, ale uważam że dużo z tą pomocą nie ugramy.

0

Tak na chłodno. Jednak pomocnik jest Barcelonie bardzo potrzebny. Pedri/Moriba, fajni gracze, jednak oni potrzebują jeszcze czasu by rywalizować z Kroosem, Modriciem, Case. Proszę tylko, nie Wijnaldum.

0

Barca może pomóc Realowi, wygrywając z Atleti.

0

@Cochise Łatwo to pisać po meczu. Teraz to wszyscy wiemy jak powinno być.

1

Zawsze broniłem Dembele. Jednak to co on sobą prezentuje trwa zbyt długo. Liczę że Laporta pożegna Ousmana, i Griezmanna.

3

Wygramy z Atletico, i pomożemy Realowi najbardziej. Niestety, dzisiaj przegraliśmy mistrzostwo.

1

A tak czekałem na ten mecz, ehhh

0

@Rewolucja123 Z Sevilla drugi mecz w PK zagrał kapitalnie.

4

No jestem ciekaw czy Leo zagra, czy jednak Koeman nie będzie ryzykował z ewentualną 5 żółtą kartką.

0

@LUPR Tylko według ciebie.

0

@Rewolucja123 Dokładnie. Statystyki szału nie robią. Według mnie Depay dzisiaj to trochę lepszy zawodnik niż Dembele. Z tą różnicą że to francuz ma większy potencjał na przyszłość. Niech szukają silnej 9.

1

@TheNekro94 Szczególnie w roastach dobrze wypadał.

0

@TheNekro94 Nie piszę o wynikach oglądalności. Tylko tak luźno, że lubię go oglądać.

0

@TheNekro94 Lubię Rejenta też oglądać.

0

Mój wynik to 2-1 dla Barcelony. My Liverpool pokonaliśmy 3-0, a Real tylko 3-1. Dodatkowo Vinicius wystrzelał się już do końca sezonu.

0

Tak obejrzałem sobie kompilację z Ansu, i po pierwsze: Mega mi go brakuje, mógł sobie fajne liczby wykręcić w tym sezonie, i pograć na Euro. Po drugie, gość bardzo mi Neymara przypomina, stylem gry.

1

@Krychaaa10 1-1/0-0

5

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?