kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My sobie na luzie z nimi 4-0, a Atletico hehehehe Huehue
2
Teraz to Atletico będzie musiało z nami wygrać. O ile nikt nie wtopi wcześniej.
0
Czyli już w tygodniu możemy być liderem. Athletic proszę, utrzymajcie to.
2
@Cwaniak4 Teraz czekają najtrudniejsze mecze. Valencia, i Atletico. Granady też lekceważyć nie wolno.
2
De Jong grając wyżej wygląda świetnie, warto szukać jakiegoś defensywnego pomocnika w lecie, a holendra na stałe ustawić wyżej. Wiem że są chłopaki z rezerw, ale macie jakieś realne opcje w Europie?
0
@Janiama Holender to kawał piłkarza. Gość może zrobić taką karierę, jaką tylko będzie chciał zrobić.
5
Dobry napastnik, to mógłby w obecnej Barcelonie mieć na spokojnie z 20-25 goli. Marnujemy sytuacje na potęgę.
3
Pachnie mnie mistrzostwem.
0
Griezmann naprawdę przyjemne statystyki
4
De Jong jest kapitalny.
0
@escarabajo Masz na głównej jak coś.
0
@escarabajo Spk. Araujo ławka.
0
Mingueza w pierwszym.
2
@Gomess Dzisiaj w Europie jest olbrzymi problem z prawymi obrońcami. Są braki na tej pozycji.
4
@Coutinho007 Bartomeu akurat dobrze zrobił, z jego sprzedażą.
0
@Coutinho007 I Fernandes, nie zapominamy xd
0
@Coutinho007 Wiem. Po prostu nie wiem czy w ostatnim czasie Pedri zasługuje na pierwszą 11. Koeman stawia na niego, bo tak po prawdziwe to nie ma dużego wyboru.
0
@Janiama Ma jeszcze dużo do poprawy. Szczególnie z PSG i Realem było to widać. Gdzie był tłem, pomocników rywali.
0
@tobiasson92 2 kandydatów z PIS? Głosy się podzielą im.
0
@Rewolucja123 Po tym sezonie jesteśmy wstanie na nim coś zarobić. Przestały nękać go kontuzje. Rok temu pewnie tylko oferty wypożyczeń by były.
1
@Pawlak1992 Mnie tak trochę zastanawia, dlaczego człowiek nie był właśnie od początku, tylko drogą ewolucji.
0
@Krycha1899 Powiedz
1
@Coutinho007 Skrzydłowy był wtedy potrzebny, ale faktycznie Malcom to nie ten poziom.
2
@Ratamahatta Gość w lidze angielskiej może być kozakiem. Do gry z kontry ma niebywałe predyspozycje. Myślę że 50mln zarobimy.
1
@Janiama Za Dembele 40-50 zrobimy na pewno. Hazard miał rok kontraktu, i poszedł za 100. Ciężej z Coutinho, ale myślę że 30 mln, powiedzmy np. Everton da.
0
@gumaz OK(15 znaków)
1
@pt9 Bez przesady. Kupę kasy na nich wydaliśmy.
0
80 mln za Dembele, i Coutinho, satysfakcjonowałby was?
0
Depay fajnie zastąpi Dembele. 9 szukać osobno.
0
@Janiama Nie no koło 40 mln zarobią. To młody gracz, mistrz świata.