0

My sobie na luzie z nimi 4-0, a Atletico hehehehe Huehue

2

Teraz to Atletico będzie musiało z nami wygrać. O ile nikt nie wtopi wcześniej.

0

Czyli już w tygodniu możemy być liderem. Athletic proszę, utrzymajcie to.

2

@Cwaniak4 Teraz czekają najtrudniejsze mecze. Valencia, i Atletico. Granady też lekceważyć nie wolno.

2

De Jong grając wyżej wygląda świetnie, warto szukać jakiegoś defensywnego pomocnika w lecie, a holendra na stałe ustawić wyżej. Wiem że są chłopaki z rezerw, ale macie jakieś realne opcje w Europie?

0

@Janiama Holender to kawał piłkarza. Gość może zrobić taką karierę, jaką tylko będzie chciał zrobić.

5

Dobry napastnik, to mógłby w obecnej Barcelonie mieć na spokojnie z 20-25 goli. Marnujemy sytuacje na potęgę.

3

Pachnie mnie mistrzostwem.

0

Griezmann naprawdę przyjemne statystyki

4

De Jong jest kapitalny.

0

@escarabajo Masz na głównej jak coś.

0

@escarabajo Spk. Araujo ławka.

0

Mingueza w pierwszym.

2

@Gomess Dzisiaj w Europie jest olbrzymi problem z prawymi obrońcami. Są braki na tej pozycji.

4

@Coutinho007 Bartomeu akurat dobrze zrobił, z jego sprzedażą.

0

@Coutinho007 I Fernandes, nie zapominamy xd

0

@Coutinho007 Wiem. Po prostu nie wiem czy w ostatnim czasie Pedri zasługuje na pierwszą 11. Koeman stawia na niego, bo tak po prawdziwe to nie ma dużego wyboru.

0

@Janiama Ma jeszcze dużo do poprawy. Szczególnie z PSG i Realem było to widać. Gdzie był tłem, pomocników rywali.

0

@tobiasson92 2 kandydatów z PIS? Głosy się podzielą im.

0

@Rewolucja123 Po tym sezonie jesteśmy wstanie na nim coś zarobić. Przestały nękać go kontuzje. Rok temu pewnie tylko oferty wypożyczeń by były.

1

@Pawlak1992 Mnie tak trochę zastanawia, dlaczego człowiek nie był właśnie od początku, tylko drogą ewolucji.

0

@Krycha1899 Powiedz

1

@Coutinho007 Skrzydłowy był wtedy potrzebny, ale faktycznie Malcom to nie ten poziom.

2

@Ratamahatta Gość w lidze angielskiej może być kozakiem. Do gry z kontry ma niebywałe predyspozycje. Myślę że 50mln zarobimy.

1

@Janiama Za Dembele 40-50 zrobimy na pewno. Hazard miał rok kontraktu, i poszedł za 100. Ciężej z Coutinho, ale myślę że 30 mln, powiedzmy np. Everton da.

0

@gumaz OK(15 znaków)

1

@pt9 Bez przesady. Kupę kasy na nich wydaliśmy.

0

80 mln za Dembele, i Coutinho, satysfakcjonowałby was?

0

Depay fajnie zastąpi Dembele. 9 szukać osobno.

0

@Janiama Nie no koło 40 mln zarobią. To młody gracz, mistrz świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?