kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VeB77 Depay przyjdzie, nie zależnie czy Koeman zostanie. Skąd info że zarząd go nie chce? Holender, stawiam że jest już dogadany, gdyby tak nie było, to dzisiaj kluby by się o niego zabijały.
1
@GeneralXavi Ja uważam że da więcej niż Dembele/Griezmann, bo jednak w mocniej reprezentacji Holandii, ciągnie ich grę. Czy chciałabym kogoś innego? Jasne, ale Haaland, Mbappe to marzenia. Uważam że ktoś z dwójki Aguero i Depay wypali, a to dwa darmowe transfery.
0
@KacperVEB Hahaha. W sensie, wciąż wiele klubów chętnie by go kupiło.
1
@KacperVEB Tak.
1
@Kamiloza91 Jeżeli będzie chciał tylko odejść, a nie będzie się trzymał na siłę, to spokojnie chętni będą. To wciąż ciekawy zawodnik.
0
@masq +pieniężny transfer pomocnika. Byłoby pięknie.
0
@Janiama Leo zostanie, a obok jeżeli będzie miał Depaya i Griezmanna? Teoretycznie brzmi nieźle. Liczę na pomocnika, i kto wie.
0
@cat_r37 Pomocnik tak, ale defensywny.
23
Zwolnienie Koemana i zatrudnienie nowego trenera, miałoby sens tylko w momencie, gdyby był dostępny; Tuchel, Klopp, Guardiola, albo udało się dogadać z Flickiem. Spójrzcie na drużny Tuchela, Guardioli, od razu widać ich rękę. Koeman to wielki barcelonista/cules, objął Barce w trudnym momencie, za to brawa. Ale trenerem jest średnim.
0
@Janiama Zgodzę się, że z Suarezem i Ivanem wygralibyśmy mistrzostwo. Ale cieszę się że odeszli, a w składzie grają młodzi. Barcelona tego potrzebowała, takiego przewietrzania. Bardziej szkoda mi kontuzji Ansu, bo być może gdyby był zdrowy, to nie pisalibyśmy ciągle o Suarezie.
2
Real się jeszcze wyłoży w lidze, pytanie czy Atletico.
0
I tak nie trafią
0
Oj kurczę, ale mi szkoda Realu.
0
@Coutinho007 Nie tyle miłości, co z braku laku.
0
@Trepyveb Pomocnik jest potrzebny, może Mikel Merino?
1
@Rewolucja123 Hahaha, no tylko ty się znasz, więc nie mam o czym dyskutować. Leo jest spektakularny, ale jego gra w defensywie jest, bardzo kiepska.
3
@ProMILs Aguero, i słaby mental? Rozwiń, proszę.
0
@Rewolucja123 Jeżeli masz na myśli Leo, to on naprawdę nie pomaga w obronie. A takie sporadyczne sytuacje, tego nie zmienią.
0
@Stoiczkow Hmm, nie wiem, czy wszyscy wierzymy że Nagelsmann chce Schreudera. Chyba to tylko pismaki pisały
0
Liczę w następnym sezonie na powrót do gry 4 z tyłu. Emerson-Eric-Araujo-Alba, wygląda ciekawie. A przed nimi; Merino-de Jong-Pedri/Moriba.
0
@Encore Pierwsza myśl nie, ale po chwili zastanowienia, to w sumie może.
0
@Janiama A to prawda. Wszyscy piszemy o potrzebie kupna napastnika, a my w zasadzie nie mamy skrzydłowych. Nie ma kto zrobić przewagi, grą 1vs1. Szkoda Ansu, chłopak fajnie wyglądał.
0
Kurczę, są duże braki w składzie. Koeman i sztab, nie dostali praktycznie nikogo. Moriba to jeszcze nie ten poziom, a to on jest pierwszym do wejścia. Pedri, ostatnio gaśnie. Ale o nich się nie boję, są młodzi. W każdym razie z taką obroną, ehhh. Wzmocnienia potrzebne
1
Emerson wleci do pierwszej 11.
0
Nowy pomocnik w lecie to priorytet.
0
@Gibbon_FCB To nie na miejscu, prawda.
0
@Rewolucja123 Nawet przy remisie po pierwszej połowie, to my będziemy szukać gola za wszelką cenę. Pedri szybko nie opuści boiska, a jak już to zrobi, to wejdzie Dembele/czy ktoś inny ale ofensywny. Chyba że będziemy prowadzić. Na razie to wróżenie z fusów.
0
@Rewolucja123 Skąd wiesz co będzie potrzebne w 2 połowie? A jak będziemy przegrywać?
2
Ograć trzeba Atletico, bo to nie jest mecz za friko. Trzy punkciki dobra rzecz, jeśli masz ochotę oglądnij se mecz.
1
@Transu96 Alba nie jest zbyt lubiany, ja na przykład bardzo go lubię, no ale nie wszyscy tak mają.