0

@Rewolucja123 A to prawda, mamy problem w pomocy.

0

@Rewolucja123 Mimo wszystko, w idealnym świecie, Busi to byłby świetny zmiennik, 12 piłkarz. Jak Xavi, w ostatnim sezonie. To moja opinia.

11

FC Barcelona, to potężna instytucja. Chyba najpopularniejsza, utytułowana, drużyna męska w piłce nożnej. Teraz świetna drużyna żeńska. Kapitalna drużyna w piłce ręcznej, bardzo dobra ekipa w kosza. Futsal, jeszcze hokej itd. Dodatkowo stawianie na wychowanków, a nie ciągłe kupowanie. Dla mnie wow, cieszę się, że kibicuje takiej drużynie.

0

@Rewolucja123 Busquets to wciąż dobry piłkarz, a na 90% drużyn z LaLigi nawet świetny. Niestety, nie dojeżdża na te mocne drużyny, tam jego braki fizyczne są widoczne.

2

Ja uważam, że my mamy potencjał. Brakuje tylko trenera, który potrafiłby wykorzystać to co posiadamy.

0

@Janiama Może wiedzą że nie warto? Brakuje mi klasowego trenera w Barcelonie.

0

Koeman bardzo lubię, szacunek za to ile poświęcił dla Barcelony. Ale tutaj trzeba zacząć działać

1

Kupić jakiegoś konkretnego obrońce, i budować na nim defensywe. Z tą obroną to tragedia

4

Suárez poniekąd strzelił również dla Barcelony. Myśl że Real mógł zgarnąć mistrza, japrd nie straszcie.

1

Uffff można było się zesrać

1

@Coutinho007 Ale rzadko go ma. Po za tym jego występy w ciężkich meczach, ehhhh.

1

Koeman może faktycznie gra tylko 13-14 piłkarzami, ale to nie jego wina, że nie dostał konkurencyjnego zespołu.

1

Peña, nie Peńa heheh

0

Zobaczyłem że lewonożny, i powiedziałem że zjebie

0

2-2, będą rzuty karne jak coś

1

Barca b 2-1. Wygrywamy

3

Barca B 1-1. Remis

2

Jak tam Eric wygląda?

0

@Wossi61FCB Nie wszędzie znajdziesz 4 lewonożnych w pierwszej. W szczególności w niższych/słabszych ligach. Nie wspominając, jak samemu kopiesz z kolegami na orliku. Wówczas może z jeden jest lewonożny.

4

@DaPidejpi Po prostu prawonożnych piłkarzy jest więcej, i odnosisz zgubne wrażenie. I jedni, i drudzy, mogą być magiczni.

92

Chyba mogę ten ostatni raz. Łuuuuuuuuuuuuuuuukaaaaaaaaaaaaszzzz Piszszszczek

0

@arraco A u nas młodzi nie grają? Moriba, Mingueza, Araujo.

2

@Encore Kurcze, nie przemyślałem sobie.

0

@Encore Ale wiesz że tyle nie mam?

1

Ja już nie chcę Aguero, ja chcę tego Holanda.

0

@10SzymonBarca10 Coutinho nawet nie liczę, bo o nim zapomniałem.

0

Być może wreszcie będziemy mieli silną ławkę, i będzie miał kto wejść w 60 min. No chyba że przyjście Depaya i Kuna, będzie oznaczało jakieś czystki w ataku.

3

Mega szanuję Koemana. Cenię jego poświęcenie dla Barcelony. Ale niestety, jak dla mnie to nie trener z najwyższej półki. Flick odmienił Bayern w ciężkim momencie, Tuchel niemalże z buta wszedł do Chelsea. Możecie się śmiać, ale chętnie zobaczyłbym Löwa w Barcelonie.

3

@lukaszmatusiewicz Tradycyjnie w LM.

1

@_catalan Nie doleczony, i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?