kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 A to prawda, mamy problem w pomocy.
0
@Rewolucja123 Mimo wszystko, w idealnym świecie, Busi to byłby świetny zmiennik, 12 piłkarz. Jak Xavi, w ostatnim sezonie. To moja opinia.
11
FC Barcelona, to potężna instytucja. Chyba najpopularniejsza, utytułowana, drużyna męska w piłce nożnej. Teraz świetna drużyna żeńska. Kapitalna drużyna w piłce ręcznej, bardzo dobra ekipa w kosza. Futsal, jeszcze hokej itd. Dodatkowo stawianie na wychowanków, a nie ciągłe kupowanie. Dla mnie wow, cieszę się, że kibicuje takiej drużynie.
0
@Rewolucja123 Busquets to wciąż dobry piłkarz, a na 90% drużyn z LaLigi nawet świetny. Niestety, nie dojeżdża na te mocne drużyny, tam jego braki fizyczne są widoczne.
2
Ja uważam, że my mamy potencjał. Brakuje tylko trenera, który potrafiłby wykorzystać to co posiadamy.
0
@Janiama Może wiedzą że nie warto? Brakuje mi klasowego trenera w Barcelonie.
0
Koeman bardzo lubię, szacunek za to ile poświęcił dla Barcelony. Ale tutaj trzeba zacząć działać
1
Kupić jakiegoś konkretnego obrońce, i budować na nim defensywe. Z tą obroną to tragedia
4
Suárez poniekąd strzelił również dla Barcelony. Myśl że Real mógł zgarnąć mistrza, japrd nie straszcie.
1
Uffff można było się zesrać
1
@Coutinho007 Ale rzadko go ma. Po za tym jego występy w ciężkich meczach, ehhhh.
1
Koeman może faktycznie gra tylko 13-14 piłkarzami, ale to nie jego wina, że nie dostał konkurencyjnego zespołu.
1
Peña, nie Peńa heheh
0
Zobaczyłem że lewonożny, i powiedziałem że zjebie
0
2-2, będą rzuty karne jak coś
1
Barca b 2-1. Wygrywamy
3
Barca B 1-1. Remis
2
Jak tam Eric wygląda?
0
@Wossi61FCB Nie wszędzie znajdziesz 4 lewonożnych w pierwszej. W szczególności w niższych/słabszych ligach. Nie wspominając, jak samemu kopiesz z kolegami na orliku. Wówczas może z jeden jest lewonożny.
4
@DaPidejpi Po prostu prawonożnych piłkarzy jest więcej, i odnosisz zgubne wrażenie. I jedni, i drudzy, mogą być magiczni.
92
Chyba mogę ten ostatni raz. Łuuuuuuuuuuuuuuuukaaaaaaaaaaaaszzzz Piszszszczek
0
@arraco A u nas młodzi nie grają? Moriba, Mingueza, Araujo.
2
@Encore Kurcze, nie przemyślałem sobie.
0
@Encore Ale wiesz że tyle nie mam?
1
Ja już nie chcę Aguero, ja chcę tego Holanda.
0
@10SzymonBarca10 Coutinho nawet nie liczę, bo o nim zapomniałem.
0
Być może wreszcie będziemy mieli silną ławkę, i będzie miał kto wejść w 60 min. No chyba że przyjście Depaya i Kuna, będzie oznaczało jakieś czystki w ataku.
3
Mega szanuję Koemana. Cenię jego poświęcenie dla Barcelony. Ale niestety, jak dla mnie to nie trener z najwyższej półki. Flick odmienił Bayern w ciężkim momencie, Tuchel niemalże z buta wszedł do Chelsea. Możecie się śmiać, ale chętnie zobaczyłbym Löwa w Barcelonie.
3
@lukaszmatusiewicz Tradycyjnie w LM.
1
@_catalan Nie doleczony, i tyle.