kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
5-1 dalej może być
2
Żartowałem z tym 5-1
1
Gdyby ta drużyna dostała napastnika, i może obrońcę, to potencjal jest olbrzymi.
1
@LeoMessiah Bez przesady. Na pewno coś stracimy.
1
Łatwe 5-1, po golach Leo, Griezmanna, i Desta.
0
@Rewolucja123 Tracimy zaledwie 2pkt, spokojnie.
2
@AmigoBlancos To się zdziwisz, łatwa wygrana Barcelony. Barca jest najlepiej grającą drużyną w Hiszpanii, i zgarnie ten tytuł.
0
@Coutinho007 Do tego dążę. Że taki wybiegany, silny fizycznie pomocnik, może dodatkowo być przyzwoity technicznie, nie koniecznie podawać jak Xavi, ale grać w piłkę ok. Coraz mniej dzisiaj piłkarzy, jak Xavi, a coraz więcej pomocników box2box.
0
@AlexDark00 Nie piszę że Juve ma. Po za tym, to że jest dany piłkarz wybiegany, nie musi oznaczać że jest "drewniany" technicznie.
2
@Coutinho007 No ale, Arthur ani nie biega jak koń, ani nie daje kluczowych piłek. Zresztą teraz żeby konkurować w Europie, to trzeba mieć takich koni do biegania w pomocy.
2
@JohnnyBarca 4 razy to wcale nie mało. Wielu piłkarzy może pomarzyć o takiej ilości.
0
Pan Tadeusz, Lalka, a może coś innego?
1
Jak Real straci pkt, to znowu zależni od siebie.
0
@Adamski69 Broni słabo. A niektórzy ślepo go bronią.
0
@Encore City, Bayern, PSG, na pewno mają lepsze kadry. Reszta, to kwestia dyskusyjna.
0
@Tomek54321 Tych meczów nie przegrał Ernesto, tylko piłkarze.
1
@Tomek54321 Półfinał, ćwierćfinał. Nie tak źle.
13
A Ernesto Valverde byłby już mistrzem Hiszpanii od 10 kolejek. To był trener.
0
@Coutinho007 Napastnik, i wzmocnienie obrony. Cieszę się że przyjdzie Eric, ale czy on odmieni naszą defensywę? Chyba nie.
0
Wszyscy piszemy o nowej 9, a prawda jest taka że jak nie zmienimy nic w obronie, to chyba nie mamy argumentów by rywalizować w Europie. Na ligę może starczy
0
@dafik85 Kurczę szkoda. Nie jesteśmy zależni od siebie. Remis i byłoby lepiej, strasznie to popsuli.
0
Remis i bylibyśmy przed Realem. Co z tego że możemy pokonać Atletico, jak i tak Real przed nami. Kuwa
0
Według mnie Araujo po tej kontuzji, jakiś taki elektryczny na obronie. Nie mam do niego pewności przez ostanie tygodnie. Umtiti, trochę zagadka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dawać to ojojojo
0
Co by nie mówić, Alaba w Realu to duże wzmocnienie dla nich. Gość zagra na wielu pozycjach. Oczywiście będzie miał pewnie duże zarobki, ale wydaje mi się że gość Barcelonie bardzo by się przydał. Rywalizacja z Albą na lewej, w środku obrony, a i w pomocy zagra. Szkoda.
1
W sumie Neymar+Aguero/Depay i byłaby bajka.
3
Szkoda że tak wcześnie na PSG trafiliśmy.
0
Trochę na farcie, bo nie wiem czy są drużyną lepszą.
6
Jednak Fabregas na 9 to był kozak.