0

5-1 dalej może być

2

Żartowałem z tym 5-1

1

Gdyby ta drużyna dostała napastnika, i może obrońcę, to potencjal jest olbrzymi.

1

@LeoMessiah Bez przesady. Na pewno coś stracimy.

1

Łatwe 5-1, po golach Leo, Griezmanna, i Desta.

0

@Rewolucja123 Tracimy zaledwie 2pkt, spokojnie.

2

@AmigoBlancos To się zdziwisz, łatwa wygrana Barcelony. Barca jest najlepiej grającą drużyną w Hiszpanii, i zgarnie ten tytuł.

0

@Coutinho007 Do tego dążę. Że taki wybiegany, silny fizycznie pomocnik, może dodatkowo być przyzwoity technicznie, nie koniecznie podawać jak Xavi, ale grać w piłkę ok. Coraz mniej dzisiaj piłkarzy, jak Xavi, a coraz więcej pomocników box2box.

0

@AlexDark00 Nie piszę że Juve ma. Po za tym, to że jest dany piłkarz wybiegany, nie musi oznaczać że jest "drewniany" technicznie.

2

@Coutinho007 No ale, Arthur ani nie biega jak koń, ani nie daje kluczowych piłek. Zresztą teraz żeby konkurować w Europie, to trzeba mieć takich koni do biegania w pomocy.

2

@JohnnyBarca 4 razy to wcale nie mało. Wielu piłkarzy może pomarzyć o takiej ilości.

0

Pan Tadeusz, Lalka, a może coś innego?

1

Jak Real straci pkt, to znowu zależni od siebie.

0

@Adamski69 Broni słabo. A niektórzy ślepo go bronią.

0

@Encore City, Bayern, PSG, na pewno mają lepsze kadry. Reszta, to kwestia dyskusyjna.

0

@Tomek54321 Tych meczów nie przegrał Ernesto, tylko piłkarze.

1

@Tomek54321 Półfinał, ćwierćfinał. Nie tak źle.

13

A Ernesto Valverde byłby już mistrzem Hiszpanii od 10 kolejek. To był trener.

0

@Coutinho007 Napastnik, i wzmocnienie obrony. Cieszę się że przyjdzie Eric, ale czy on odmieni naszą defensywę? Chyba nie.

0

Wszyscy piszemy o nowej 9, a prawda jest taka że jak nie zmienimy nic w obronie, to chyba nie mamy argumentów by rywalizować w Europie. Na ligę może starczy

0

@dafik85 Kurczę szkoda. Nie jesteśmy zależni od siebie. Remis i byłoby lepiej, strasznie to popsuli.

0

Remis i bylibyśmy przed Realem. Co z tego że możemy pokonać Atletico, jak i tak Real przed nami. Kuwa

0

Według mnie Araujo po tej kontuzji, jakiś taki elektryczny na obronie. Nie mam do niego pewności przez ostanie tygodnie. Umtiti, trochę zagadka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dawać to ojojojo

0

Co by nie mówić, Alaba w Realu to duże wzmocnienie dla nich. Gość zagra na wielu pozycjach. Oczywiście będzie miał pewnie duże zarobki, ale wydaje mi się że gość Barcelonie bardzo by się przydał. Rywalizacja z Albą na lewej, w środku obrony, a i w pomocy zagra. Szkoda.

1

W sumie Neymar+Aguero/Depay i byłaby bajka.

3

Szkoda że tak wcześnie na PSG trafiliśmy.

0

Trochę na farcie, bo nie wiem czy są drużyną lepszą.

6

Jednak Fabregas na 9 to był kozak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?