kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 To wiem. Chciałem tylko pokazać jak ich zastąpiono.
0
@Coutinho007 Za Alvesa gra wychowanek Roberto, Neymara najbliżej był według mnie Ansu. Inieste, powiedzmy Pedri. Xaviego, miał zastąpić Arthur, a Luisa, nikt.
5
@Coutinho007 Faktycznie, nikogo nie zastąpili z tych piłkarzy.
0
@IronSanHybrid Może dzięki info sportowym ograniczy politykę.
1
Teraz to o nowym zawodniku dowiemy się po tygodniu.
1
@Coutinho007 Ja też myślę że Depay da więcej od francuzów. Dlatego należy w końcu pożegnać Dembele, i jeszcze coś na nim zarobić. Haaland itp. raczej niemożliwe transfery na dzisiaj.
1
@Lionel_Messi10 Andre Silva może. Malen, Koeman pewnie byłby szczęśliwy.
1
@Coutinho007 Też chcę Depaya, ale dodatkowo jakiegoś napastnika. Holender powinien zastąpić Dembele, któremu kończy się kontrakt. A jeszcze można będzie zarobić.
1
@Lionel_Messi10 Obawiam się Aguero, częste kontuzje. Jak pomyśle że mielibyśmy grać kolejny sezon bez klasycznej 9,to aż smutno się robi.
0
@Coutinho007 Uspokoić grę może Pedri. Przy grze 5 z tyłu, w pomocy właśnie są potrzebni tacy gracze jak Wijnaldum. Wybiegany, dobry strzał, potrafi również świetnie podać.
0
@Coutinho007 Ja osobiście bardzo lubię Wijnalduma, i uważam że przy Koemanie mógłby pograć z 2 fajne sezony. Młodzież mogłaby się sporo uczyć przy okazji.
0
@Lionel_Messi10 A napastnik?
1
Według mnie, to patrząc że Roberto dopiero co wrócił po długiej przerwie, to wczoraj nawet nie najgorzej wyglądał. Oczywiście liczymy na więcej, ale z każdym meczem Sergi będzie pewniejszy.
2
W ogóle to Laporta ogłosił gdzieś oficjalnie, że Alemany wchodzi do zarządu? Bo często się o nim mówi, a nie wiem czy było jakieś potwierdzenie.
2
@IronSanHybrid No ale wbił też samobója.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 No tak, dziwne. Przecież to że gość strzela jak na zawołanie, ma pare asyst, i może nie byłby najdroższy jest nie istotne. Bardzo inteligentny napastnik, mógłby jeszcze spróbować w mocnej drużynie.
0
Gerard Moreno to byłby niezły transfer. Silnym, wysoki napastnik. Obecnie gra kapitanie. Ciekawe czy Barca się nim interesuje.
1
@Janiama Napisałem, jeżeli wygramy wszystko, przed meczem z Atletico(bezpośrednim). Wówczas jestem spokojny, wygrać najbliższe 4 mecze.
0
@Janiama Mieli łatwe mecze to wygrali. Bez przesady. Jeżeli wygramy wszystkie mecze przed Atletico, to jestem spokojny.
0
Gaya to naprawdę dobry piłkarz, no ale. Wątpię że przez najbliższe 2, może 3 lata posadzi Albe. Gość gra sezon życia. A czy Jose będzie chciał być zmiennikiem/rezerwowym? Nie sądzę. Może prędzej właśnie ten Soler? Pedri/Moriba to wciąż bardzo młodzi gracze, i uważam że w pomocy byłoby jedno miejsce.
0
Ważne mecze przed nami w kwestii mistrzostwa, i podniesienia morali zespołu. I właśnie teraz należy szczególnie patrzeć ile da Griezmann i Dembele. Bo umówmy się, w tym momencie ich porzebujemy. A to czy w lecie uda się ich zastąpić to inna sprawa.
0
@priest9999 Nikt nie będzie czekał rok czasu. Jak Dembele w ciągu kilku tygodni nie przedłuży kontraktu, to Barca go sprzeda. I ktoś go kupi. Bo jak nie to Dembele będzie siedział rok na ławce.
2
@Wiktoria13 Depay przyjdzie.
0
@priest9999 Przykład transferu Hazarda. Jak Dembele nie przedłuży umowy, to ławka.
3
@Dasty Od 4 lat na to liczymy. Nie wiem ile będziemy czekać jeszcze.
0
@amanter I Ousmane.
2
@Pogba To tylko jedna składałowa dlaczego powinien odejść. Kończy mu się kontrakt, zarabia olbrzymie pieniądze. Niestety nie robi postępów w grze, i jest mega chaotyczny.
0
I co tu zrobić z Griezmannem i Dembele. Którego sprzedać, może obu? Zbyt duże kontrakty, Griezmann w ważnych meczach zawodzi, zresztą Dembele też, do tego jest chaotyczny. Jak przyjdzie jakaś oferta w graniach 50 mln za któregoś, to chyba pożegnał bym ich. Jeszcze te urazy Ousmane.
0
@KapiFCB Żaden z tej trójki nie jest Barcelonie niezbędny. Krzykną za dużo, to Laporta im pomacha.