kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Janiama Dokładnie. Dziwi mnie ta łatka średnika która się za nim ciągnie. Co by nie zrobił, i tak niektórzy narzekają na niego.
0
@BarcaInfo Który dyrektor tak powiedział?
4
@regatta52 Przecież się wstrzymali od poparcia, kogoś z dwójki, Duda-Trzaskowski. Więc nie wiem do czego pijesz.
0
@BartqRKO Ale on obecnie gra kapitalnie, strzela na potęgę. Więc nie wiadomo czy nie utrzyma formy.
1
@Pawel13sz To że nie poszło mu w jakimś klubie, nie oznacza że teraz mu nie wyjdzie. Andre się bardzo rozwinął. Do 40 mln bym się zastanowił.
3
@Pawel13sz A może właśnie nie? Zależy jaka cena, ale chętnie bym Andre widział tutaj.
0
Gerard Moreno, co sądzicie? Nadałby się w Barcelonie? Strzela dużo, udział w grze ma, wszystko zależne od ceny.
0
Eric, Olmo, Grimaldo, i tworzymy 11 wychowanków.
0
@XaviHeart Nie no spoko, żartuję sobię. Tylko patrząc że Eric przez swoją decyzje o odejściu z City, ma rok gry w plecy, to nie dziwię się że chce dostać premię.
3
@XaviHeart Ja bym się zesrał o 500 tys euro
8
@wojopancer Ten drugi, jaka pozycja?
6
@BarcaInfo Eric się wkurzy, i jeszcze pójdzie do innej ekipy xd
8
@BarcaInfo Nie dziwię się tej ośmiornicy, zwłaszcza jak oglądała EL Clasico.
4
Kurwaaa która to okazja japrd
0
Taaa na pewno Real kupi i Haalanda, i Mbappe, i kilku innych xD. Niech wyciągną jednego to będzie sukces.
2
Ale to prawda, że Barca by już z 2-0 przegrywała.
0
Ale podniecenie Realem
0
Aguero na sezon/dwa, a potem powalczyć o jakąś klasową 9.
0
@VenoM "Jeden dobry mecz". Naprawdę? A z Sevilla, i wielu innych meczach, choćby w lidze. Chłopakowi ktoś przyczepił łatkę średniaka, i ona bezmyślnie się za nim ciągnie.
1
@VenoM To ja dalej. Mingueza jak najbardziej.
2
@VenoM Mingueza jak najbardziej.
1
Nie ma w Hiszpanii w ostatnim czasie jakichś wybitnych skrzydłowych. Może Pedro takim był kilka lat temu. Villa, Torres świetne 9. Czasem Iniesta grał bardziej z boku. Teraz Ansu najlepiej wyglądał.
0
Największy problem z Neyem, to jego bardzo częste kontuzje. Barca nie ma wystarczająco szerokiej kadry.
0
@macio_944 Depay za Dembele, Aguero ewentualnie do 1 składu. Ale to niewiadoma.
0
@BarcaInfo A już myślałem że jakiś transfer w tym miesiącu.
0
Pozyskanie Aguero, nie musi wykluczać Depaya.
4
Dlaczego Koeman zostanie na następny sezon? Bo nie jest byle jakim trenerem, ani byle jakim człowiekiem. Gość to legenda Barcelony. Jakie mieliśmy przewidywania na początku sezonu co do Barcelony? A no właśnie, apetyt rośnie w miarę jedzenia. A to Koeman sprawił, że do końca bijemy się o ligę, jesteśmy w finale PK.
4
@Pawel13sz No i zawieszenie Luisa, mogło mieć wpływ.
2
@Michal03 Depay-Haaland-Messi
0
@Coutinho007 Haaland, Kane, Lukaku. Obojętnie który, ale takie transfery są chyba nie realne. Chociaż gdyby Borussia nie weszła do LM.