5

@Janiama Dokładnie. Dziwi mnie ta łatka średnika która się za nim ciągnie. Co by nie zrobił, i tak niektórzy narzekają na niego.

0

@BarcaInfo Który dyrektor tak powiedział?

4

@regatta52 Przecież się wstrzymali od poparcia, kogoś z dwójki, Duda-Trzaskowski. Więc nie wiem do czego pijesz.

0

@BartqRKO Ale on obecnie gra kapitalnie, strzela na potęgę. Więc nie wiadomo czy nie utrzyma formy.

1

@Pawel13sz To że nie poszło mu w jakimś klubie, nie oznacza że teraz mu nie wyjdzie. Andre się bardzo rozwinął. Do 40 mln bym się zastanowił.

3

@Pawel13sz A może właśnie nie? Zależy jaka cena, ale chętnie bym Andre widział tutaj.

0

Gerard Moreno, co sądzicie? Nadałby się w Barcelonie? Strzela dużo, udział w grze ma, wszystko zależne od ceny.

0

Eric, Olmo, Grimaldo, i tworzymy 11 wychowanków.

0

@XaviHeart Nie no spoko, żartuję sobię. Tylko patrząc że Eric przez swoją decyzje o odejściu z City, ma rok gry w plecy, to nie dziwię się że chce dostać premię.

3

@XaviHeart Ja bym się zesrał o 500 tys euro

8

@wojopancer Ten drugi, jaka pozycja?

6

@BarcaInfo Eric się wkurzy, i jeszcze pójdzie do innej ekipy xd

8

@BarcaInfo Nie dziwię się tej ośmiornicy, zwłaszcza jak oglądała EL Clasico.

4

Kurwaaa która to okazja japrd

0

Taaa na pewno Real kupi i Haalanda, i Mbappe, i kilku innych xD. Niech wyciągną jednego to będzie sukces.

2

Ale to prawda, że Barca by już z 2-0 przegrywała.

0

Ale podniecenie Realem

0

Aguero na sezon/dwa, a potem powalczyć o jakąś klasową 9.

0

@VenoM "Jeden dobry mecz". Naprawdę? A z Sevilla, i wielu innych meczach, choćby w lidze. Chłopakowi ktoś przyczepił łatkę średniaka, i ona bezmyślnie się za nim ciągnie.

1

@VenoM To ja dalej. Mingueza jak najbardziej.

2

@VenoM Mingueza jak najbardziej.

1

Nie ma w Hiszpanii w ostatnim czasie jakichś wybitnych skrzydłowych. Może Pedro takim był kilka lat temu. Villa, Torres świetne 9. Czasem Iniesta grał bardziej z boku. Teraz Ansu najlepiej wyglądał.

0

Największy problem z Neyem, to jego bardzo częste kontuzje. Barca nie ma wystarczająco szerokiej kadry.

0

@macio_944 Depay za Dembele, Aguero ewentualnie do 1 składu. Ale to niewiadoma.

0

@BarcaInfo A już myślałem że jakiś transfer w tym miesiącu.

0

Pozyskanie Aguero, nie musi wykluczać Depaya.

4

Dlaczego Koeman zostanie na następny sezon? Bo nie jest byle jakim trenerem, ani byle jakim człowiekiem. Gość to legenda Barcelony. Jakie mieliśmy przewidywania na początku sezonu co do Barcelony? A no właśnie, apetyt rośnie w miarę jedzenia. A to Koeman sprawił, że do końca bijemy się o ligę, jesteśmy w finale PK.

4

@Pawel13sz No i zawieszenie Luisa, mogło mieć wpływ.

2

@Michal03 Depay-Haaland-Messi

0

@Coutinho007 Haaland, Kane, Lukaku. Obojętnie który, ale takie transfery są chyba nie realne. Chociaż gdyby Borussia nie weszła do LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?