1

@Messibestplayerintheworld Nasz drugi najważniejszy piłkarz.

0

Dodatkowo lewa strona praktycznie nie istnieje. Trzeba wrócić do gry z jednym napastnikiem.

0

Według mnie to wszystko wróci do gry z 1 napastnikiem. Niestety, Lewandowski, Milik i Piątek to zbyt podobni gracze. Brakuje mi jakiegoś bardzo dobrego skrzydłowego.

1

Sousa dobrze się prezentuje, szkoda że kadra nie.

0

@Encore Torres w sumie tak. A Xavi i Iniesta już nie grają w kadrze.

0

Ansu byłby najjaśniejszą gwiazdą tej kadry.

0

@masq LS nie potrzebny. Ale faktycznie ciężko znaleźć rezerwowego lewego obrońcę, mając Albe w takiej formie.

0

@Rewolucja123 Uważam że Copa nie będzie kluczowe, niestety.

6

@AV0CAD0 LM, i Euro pokażą. Teraz jeszcze za wcześnie.

0

@fart Masz jakieś podobne komedie?

0

Szkoda, że chyba nie będzie 4 części Kac Vegas.

0

@GeneralXavi A dawaj przedstaw argumenty za, i przeciw istnieniu Stworzyciela. Chętnie bym coś takiego przeczytał, sam jestem osobą wierzącą, ale też mam wiele pytań/wątpliwości.

38

@GeneralXavi Swoją drogą to piękne słowa; "Biblia nie uczy, jak powstało niebo, ale jak idzie się do nieba". Nie słyszałem ich wcześniej.

0

@Rewolucja123 Właśnie dno było xd

0

@Ghotti Taa, ty wiesz ile Barca ma długu, ty wiesz ile Barca będzie mogła wydać.

0

@horang Dna xd.

0

Ciekawe jakie mają alternatywy za Haalanda. Może Lautaro, przedłużył on w końcu ten kontrakt? Chociaż obstawiam że skończy się na Depayu.

3

@clyde Ja oglądałem dance, dance, i to bardzo fajny problem. Jak dla mnie szukasz na siłę pretekstu żeby skrytykować TVP.

0

@Coutinho007 Ale grając z wahadłowymi, nie ma miejsca na pozycje LS/PS. Jeżeli dalej będziemy grać tą formacją, to właściwie skrzydłowi są nam już nie potrzebni. Widzisz że Koeman musiał zmienić pozycję Dembele, by ten mieścił się w składzie, i gra na ataku. Depay ewentualnie wskoczyłby właśnie za francuza, o ile zostaniemy przy tej formacji, a de Jong wróci do pomocy z Pedrim i Busim.

0

@Coutinho007 Obecnie gramy bez LS, i prędko to się nie zmieni. Dembele przy napastniku będzie miał ciężko o gre, Ansu jak wróci również. Alba rządzi i dzieli po lewej stronie.

1

@Coutinho007 Ale to nie kwestia tego że napiszę ci kogo mamy lepszego, a kogo gorszego od holendra. W tym sezonie jest cholernie widoczny brak klasowej 9, lisa pola karnego, kogoś kto wykończy masę tych akcji, które Barca tworzy.

0

@Messibestplayerintheworld Racja, zdanie trenera powinno być fundamentem w budowie drużyny. Po prostu mam wątpliwości.

1

@Messibestplayerintheworld To niewątpliwie jego atut, ale my szukamy napastnika przede wszystkim. Wiesz, Griezmann też mógł grać i na skrzydle/ataku itd.

0

Jak jeszcze jakiś czas temu byłem bardzo na tak, dla Depaya w Barcelonie, tak teraz mam jakieś wątpliwości. Piszcie co chcecie, ale 9 z niego żadna. Pozycja "9", to dla mnie ktoś jak Lewy/Halland/Benzema. Według mnie holender nie jest pewnikiem tych powiedzmy 20 goli w sezonie. Ale z drugiej strony to kto inny, tak realnie? Bo w Norwega nie wierzę.

1

@Coutinho007 Nawet jak się nie poprawi, to de Jong daje tak dużo drużynie że jestem w pełni zadowolony z niego.

0

@Coutinho007 De Jong ma inne cechy. Chociaż technicznie jest kapitalny, to długiej piłki jeszcze nie ma.

1

@daver To był Hejt Park. Mówili to co uważali. Masz inne serie po za tym na kanale, bardziej poważne.

1

@FCB24 Ale wiesz że on strzelał i w Borussii, i w Lechu na potęgę?

0

@Encore Dokładnie. Nie potrafimy docenić Lewego. A to jak promuje nasz kraj jest niebywałe. Gość bije rekord, za rekordem.

2

Niech nie kupują pomocnika, a walczą o Gila. W szczególności teraz, kiedy przyszłość Ansu nie pewna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?