0

Moriba ma kontrakt do 2022?

1

@cat_r37 Nie no sorry że mamy jakieś wymagania co do niego. Zdecydowanie 2 odbiory na mecz, i 3 powroty do pola karnego powinny nam wystarczyć.

1

@cat_r37 Jeżeli ktoś nie ogląda meczy, to jeszcze wysunie jakieś wnioski po twoim poście. Dodatkowo przecież Griezmann często gra na 9, więc powinieneś właśnie wstawić statystyki napastników.

0

Ostatnio tylko konferencja Verrattiego mnie tak zszokowała jak ta bomba.

0

@BarcaInfo Zobaczymy czy to nie to, jest tą bombą.

0

@PatrychoO Kto by się spodziewał. Ależ informacja.

2

Jak myślicie co będzie tą gorącą informacją o Messim? Według mnie to, że nie zagra w ćwierćfinale LM.

0

@MesQueUnClub_87 Sorry, ale Iñaki nie Peńa

12

Co robi bramkarz Barcelony? Nie Peńa. PS. Jak ktoś chce, to mogę mu wyjaśnić ten żart.

1

@Coutinho007 Ale Griezmann mega pracuje w defensywie, i udało mu się fajnie podać, zaraz ktoś ci tak odpisze. To niesamowite że chaotyczny Dembele miażdży Griezmanna.

31

Cieszy też że Dest potrafi zagrać dobry mecz również z tymi mocniejszymi rywalami. Z Realem, Sevilla, czy teraz PSG.

0

@MarcelNJ11 Dembele to PS lub PP? To dziwne bo stawiam że więcej meczy zagrał na LS

8

Ansu-Haland-Messi, nic do szczęścia więcej nie trzeba. Fajnie byłoby zatrzymać Dembele, choćby do rotacji z Fatim.

2

Pedri wczoraj pierwszą połowę miał okropną, w drugiej faktycznie wyglądał lepiej. Griezmann cały mecz kiepski, no i Dembele psuł na potęgę. Ale reszta według mnie zagrała bardzo dobrze. PS. I Lenglet, zapomniałem.

5

Jeszcze chwila i Firpo wygryzie Lengleta ze składu. Niestety za często mu się zdarzają tak głupie błędy.

2

@xBoMBoWiECx Coutinho, Umtiti, Pjanic. Griezmann pewnie zostanie.

23

Ale mając Dembele można stworzyć multum okazji. Jest sporym zagrożeniem dla rywali, niestety nie dla bramkarza. Mimo wszystko wolę jego niż Griezmanna, mam wrażenie że Dembele można jeszcze jakoś przestawić.

1

Czyli Firpo jednak nie sprzedajemy? Jak coś to od początku w niego wierzyliśmy. Kapitalny transfer.

1

@Coutinho007 To fakt. Cóż niedosyt pozostał.

1

@Barcza223 Tak oczywiście, oni również grali pięknie. Jeszcze Dest.

6

Oglądając wczoraj tą 1 połowę, to od razu zaczęły się przypominać najlepsze lata Barcelony. Messi i Alba byli wczoraj niesamowici. Szkoda tego karnego,, i szkoda zwycięstwa Atletico w lidze.

22

@Comentateiro Bez przesady że Mbappe go zweryfikował. Po prostu miał już pomarańczową kartkę. Wszedł Firpo bo jest szybszy. Mingueza wczoraj dopóki grał, to robił to przyzwoicie.

0

Alba dzisiaj kapitalny mecz. Wielki pilarz

3

Kurwa no niemal płaczę. Grać tak dobrze i remisować, jeszcze z PSG.

0

@ObiektywnyKibic121 Czemu nie będzie 3-5-2? De Jong na obronie może być.

1

4-0 nie wygramy, ale fajnie zaprezentować się możemy. Pokażmy charakter, i to będzie remontada.

0

Jeżeli przyjście Aguero nie blokuje Depaya, to jestem na tak. Aguero mógłby przyjść kosztem np. Griezmanna.

0

@BarcaInfo Te źródła dobre?

2

@Gonzo349 To na jakiej zaczyna grać pozycji, a jak to wygląda na boisku to dwie różne rzeczy.

0

@neeed Coutinho miał zostać, i to było wiadome od początku. Koeman do niego dzwonił że na niego liczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?