kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarcelona Czego to dotyczyło?
0
@NaFazieHitman Borussia w życiu na coś takiego nie pójdzie. Niech ktoś da z 20 mln, i opłaci pensje Cou i będzie dobrze.
1
@karci0 Musisz żartować, no musisz.
0
@Coutinho007 Fakt. Mega mnie zawiódł, bo zdrowie mu naszczęście dopisuje. Ale mimo wszystko dalej na niego liczę, może naiwnie.
11
Tak sobie myślę, jakie przyjemne statystyki mógłby mieć Ansu gdyby nie kontuzja. Ansu-Dembele, a za nimi Leo.
0
@Rewolucja123 Ale de Jong to po prostu inny pomocnik, box to box bardziej. Penetrujące piłki niech daje wolny Busi (tak, dzisiaj zagrał miodzio). Dla mnie Frenkie to przykład mega nowoczesnego pomocnika, wybieganego, podłączającego się do ataku, silnego.
22
Gdyby de Jong prezentował się tak w innym klubie, to podniecalibyśmy się jego grą, szybkością, chęcią bycia przy piłce. Naprawdę mamy fajnego chłopaka w pomocy i doceńmy to, bo mamy większe bolączki w składzie.
2
@Majsteer Szkoda tego gola na 4-1, bo 3-1 prędzej
2
@Coutinho007 Cwaniaczek niezły z niego. Szkoda tego wyniku, bo można było powalczyć jeszcze.
12
Japierdziele strzelić 30 goli jednej drużynie, dodatkowo tak mocnej jak Sevilla, wow. Nieprawdopodobna statystyka!!!
2
Piękny, Polski dzień sportu
2
Czekamy na wywiad, i hymn.
1
Żyła złoto. Jest jest
2
Żyła wow wow, pięknie
5
Gra na trójkę stoperów, i wysoko grających bocznych, bardzo mi się podoba (Barca ma odpowiednich piłkarzy do tego). Może to rozwiąże problem gry obronnej Blaugrany.
0
Dla mnie kozak skład. W końcu wykorzystamy ofensywnych bocznych obrońców, których ma Barca. A i z tyłu trójka, więc będzie bezpieczniej. Bardzo ważny mecz dla Dembele, zastąpił dzisiaj Griezmanna.
1
@ViscaBarca123 Wygląda mi lepiej niż Moriba, ale kieruję się tylko tymi filmikami. Po prostu uważam że ten chłopak prędzej mógłby grać obok de Jonga, i go uzupełniać, aniżeli Moriba, który jest bardziej box to box. Wyprowadź mnie z błędu, jeśli tak nie jest.
3
@JarekS Nie, nie żartuję. I wcale nie byłbym pewny że rezerwy Barcy poradziłyby sobie z ekipą Xaviego. Wierzę że trenerska droga Xaviego, będzie odbiciem kariery piłkarskiej. Zmysł, taktyka, i ogromna mądrość.
5
@TheNekro94 Lubię Koemana, i życzę mu żeby był jak najdłużej w klubie. Ale czemu często piszecie że za wcześnie na Xaviego? Może na Guardiole też było za wcześnie? Jestem pewien że nikt nie jest lepiej zorientowany na temat Barcy, niż sam Xavi. A i zmysł taktyczny z pewnością ma.
1
@Fawrf A ja go bardzo lubię. Sympatyczny, otwarty, miło się go słucha. A to męczenie ciągle o jednym jest już słabe.
2
@AmigoBlancos No chyba zapomniałeś o największej w historii FC Barcelonie z tamtego okresu.
0
Darwin na ławce. Myślałem że to jakiś kluczowy zawodnik Benfici
0
Dobrze że Bartomeu nie startuje w tych wyborach, bo jeszcze by je wygrał.
3
Na jakiej pozycji gra ten Alemany? Nowa 9?
1
@Rewolucja123 Ach, punktowali byśmy tych ogórasów w lidze
0
Może Valverde wróci
0
Ciekawe czy dzisiaj Laporta da jakieś konkrety, czy dalej to samo, o wygranych LM.
0
Ale to prawda, przyjemnie się jak na razie patrzy na Real.
3
W takim szoku jesteśmy że Dembele jest zdrowy, że nie przeszkadza nam że gra bardzo kiepsko.
1
@Janiama Kim trzeba być żeby takie coś robić? Serce z kamienia czy co? A jak to nie pierwszy raz?