kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak szczerze, to ostatnio lepiej mi się czyta wywiady z Fontem, niż Laportom. Chociaż dalej kibicuje temu drugiemu, to jednak okropnie męczy bułe jednym i tym samym, konkrety Joan.
0
@Naturopata Ty nie, Koeman tak. Wiesz chyba co ważniejsze
0
@Coutinho007 Trzeba wzmocnić środek, i bok obrony. Nowa 9(tak wiem Depay taką nie jest, no ale), i pomocnik. Te 4 pozycje aż proszą się o wzmocnienia. Liczę na odejście również Pjanicia.
0
@Ghotti Uważam że brakuje Barcelonie takiego pomocnika. Po za tym skoro Ronald go chciał, a wcześniej prowadził go w kadrze, to czemu nie. Obok De Jonga mógłby wygadać fajnie.
0
Depay, Wijnaldum, Eric i Gaya, wierzycie że możliwe byłyby takie wzmocnienia na przyszły sezon? Zakładając że Coutinho, Firpo, i kilku innych odejdzie.
0
@Janiama Firpo to wciąż młody zawodnik, i jakiś potencjał posiada.
0
Ja również w tamtym momencie byłem za odejściem Luisa. Ale cały czas mówiło się o nowym napastniku, jego następcy, i wówczas godziłem się z odejściem Suareza. Błędem było oddanie go Atletico, bo pewnikiem były jego gole w lidze.
3
Myślicie że jeszcze ktoś zatrzyma rozpędzoną Barcę?
0
@Coutinho007 Ja bym zobaczył grę trójką z tyłu. Lenglet-Araujo-Umtiti
1
Dobra, jednak dalej chcę Puiga w Barcelonie.
1
Ale skok Graneruda
2
Ansu i Leo, za Braita i Griezmanna i gra będzie wyglądać lepiej. Szkoda, że obecnie to niemożliwe.
7
To teraz Trincao wejdzie. Sory że przypomniałem.
2
Było do wygrania
2
123,5, a tu krzyki xddd
0
Było do wygrania dzisiaj, naprawdę było.
1
Bez szału a się podnieca komentator.
5
Zawsze musi ktoś spieprzyć, zawsze
1
@Coutinho007 Tak jak z Sarabią było.
6
@BarcaInfo No tak, do młodych krzyknie. Chciałbym żeby krzyknął do Leo, Busiego, Pique, Alby.
2
@Ghotti 20 na pewno nie, kilka/kilkanaście już tak. Po za tym zbliżają się ME.
0
Wiadomo że Eric mógłby za darmo przyjść w lipcu/czerwcu, tylko że to kolejne pół roku bez gry dla młodego hiszpana
0
@jeyx77x Czemu to bardzo młody zawodnik?
1
@Fabik87 Trenerem był niezłym
0
Jak w tym sezonie radzi sobie Emerson?
0
Barca-Rayo, jak coś. Nwm czy było
0
Barca-Rayo, jak coś.
1
Swoją drogą my za darmo daliśmy Atletico lepszego zawodnika, niż sami dostaliśmy za 100 mln. Skoro chcieli się pozbyć Luisa, to który wpadł na pomysł z Atletico, bezpośrednim rywalem.
0
@MarcelNJ11 Messi i Griezmann na 10 wystarczą.
0
@Dzemix111 A wiesz że obleci ci 3 pozycje? Pozycje gdzie potrzebne są wzmocnienia(środek obrony, lewa obrona, i pomoc). Po za tym pisałem że trzeba sprzedać Coutinho, Umtitiego czy Trincao. Może dużo nie zarobimy, ale dwóch pierwszych ma ogromne kontrakty.