1

@Bobo25 I nic takiego nie piszę.

2

Stawiam że dzisiaj hymn znajdą.

0

Mamy to. Kolejny

0

@michal26 Obaj wejdą

0

@ryba84 Bez przesady.

11

Postawa Pedriego, Puiga i grającego wyżej De Jonga, utrwala mnie w przekonaniu, że trzeba jak najszybciej sprzedać Coutinho. Szkoda tej kontuzji, bo jego wartość pewnie znowu spadnie. 40-50 mln, i byłbym zadowolony. Pensja na Depaya.

1

Chciałbym zobaczyć reakcję Koemana na słowa Lewego że bez napastnika ciężko się gra xd.

2

Ja też kiedyś byłem najlepszym sportowcem, w gimnazjum. Statuetka była, przemowy nie.

2

Nie powinien mieć złotej tej statuetki?

5

Kiedy Puig gra, to gra świetnie

0

Co z Araujo????

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Może być Kamil, o 2

0

Japrd o co chodzi???

0

Ale skaczą Polacy

0

Ale skok, brawo, brawo

0

@tristan87 A co źle napisał?

6

Ansu gdyby nie kontuzja, to kto wie czy nie zakręcił by się koło 10 goli w lidze w tym momencie.

22

Zupełnie inaczej wygląda gra zespołu, kiedy w drużynie jest skrzydłowy. U nas to Dembele/Ansu. Drużyna zyskuje na nieprzewidywalności, i szybkości. Zdrowia Dembele, bo nie ma sufitu dla twych umiejętności.

0

Ten prolog będzie gdzieś w TV?

0

@DaPi Ja tam lubię kamilopa

0

@Bykunn Gdyby nie miał talentu to nie przeszedłby tyle szczebli, żeby dostać się do pierwszej drużyny. Ilu zawodników może tylko o tym pomarzyć.

0

@AllBundy No ale skoro został, to mógłby dostać szansę, no chyba że tak zajebiście gramy że zmiany są zbędne.

5

@VamosRakieta Może gdyby grał to też miałby asysty/gole.

7

Z drugiej strony mega dziwię się Puigowi, że widząc jak duży ma talent, nie szuka odejścia ze wszystkich sił, tylko gnije na ławce i psuje swoją karierę. To jedyna rzecz na minus u Koemana, nawet jeśli nie przepada za Rikim, to zachowuje się dziecinnie odsuwając młodego.

1

Właściwie to dogadując się z 3 zawodnikami którym kończą się kontrakty, Barca nie musiałby robić transferów w lecie. Depay, Eric, Wijnaldum. Wzmocnienie ataku, pomocy i obrony. (Ewentualnie w lecie kupić bocznego obrońce)Oczywiście cała ta trójka dostałaby pewnie jakiś bonus za podpis, ale w tych pieniądzach nie kupilibyśmy tak jakościowych piłkarzy.

1

De Jongowi w końcu coś przeskoczyło. A powołanie Pedriego do reprezentacji, to chyba kwestia czasu, bardzo inteligentny piłkarz.

2

Z klasową 9 moglibyśmy nabić tyle goli że szok.

0

Patrząc w jak dobrej dyspozycji Adam Małysz kończył karierę, jestem bardzo ciekaw co by mógł jeszcze osiągnąć gdyby został pare lat w skokach. Np. do Soczi.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?