kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25 I nic takiego nie piszę.
2
Stawiam że dzisiaj hymn znajdą.
0
Mamy to. Kolejny
0
@michal26 Obaj wejdą
0
@ryba84 Bez przesady.
11
Postawa Pedriego, Puiga i grającego wyżej De Jonga, utrwala mnie w przekonaniu, że trzeba jak najszybciej sprzedać Coutinho. Szkoda tej kontuzji, bo jego wartość pewnie znowu spadnie. 40-50 mln, i byłbym zadowolony. Pensja na Depaya.
1
Chciałbym zobaczyć reakcję Koemana na słowa Lewego że bez napastnika ciężko się gra xd.
2
Ja też kiedyś byłem najlepszym sportowcem, w gimnazjum. Statuetka była, przemowy nie.
2
Nie powinien mieć złotej tej statuetki?
5
Kiedy Puig gra, to gra świetnie
0
Co z Araujo????
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Może być Kamil, o 2
0
Japrd o co chodzi???
0
Ale skaczą Polacy
0
Ale skok, brawo, brawo
0
@tristan87 A co źle napisał?
6
Ansu gdyby nie kontuzja, to kto wie czy nie zakręcił by się koło 10 goli w lidze w tym momencie.
22
Zupełnie inaczej wygląda gra zespołu, kiedy w drużynie jest skrzydłowy. U nas to Dembele/Ansu. Drużyna zyskuje na nieprzewidywalności, i szybkości. Zdrowia Dembele, bo nie ma sufitu dla twych umiejętności.
0
Ten prolog będzie gdzieś w TV?
0
@DaPi Ja tam lubię kamilopa
0
@Bykunn Gdyby nie miał talentu to nie przeszedłby tyle szczebli, żeby dostać się do pierwszej drużyny. Ilu zawodników może tylko o tym pomarzyć.
0
@AllBundy No ale skoro został, to mógłby dostać szansę, no chyba że tak zajebiście gramy że zmiany są zbędne.
5
@VamosRakieta Może gdyby grał to też miałby asysty/gole.
7
Z drugiej strony mega dziwię się Puigowi, że widząc jak duży ma talent, nie szuka odejścia ze wszystkich sił, tylko gnije na ławce i psuje swoją karierę. To jedyna rzecz na minus u Koemana, nawet jeśli nie przepada za Rikim, to zachowuje się dziecinnie odsuwając młodego.
1
Właściwie to dogadując się z 3 zawodnikami którym kończą się kontrakty, Barca nie musiałby robić transferów w lecie. Depay, Eric, Wijnaldum. Wzmocnienie ataku, pomocy i obrony. (Ewentualnie w lecie kupić bocznego obrońce)Oczywiście cała ta trójka dostałaby pewnie jakiś bonus za podpis, ale w tych pieniądzach nie kupilibyśmy tak jakościowych piłkarzy.
1
De Jongowi w końcu coś przeskoczyło. A powołanie Pedriego do reprezentacji, to chyba kwestia czasu, bardzo inteligentny piłkarz.
2
Z klasową 9 moglibyśmy nabić tyle goli że szok.
0
Patrząc w jak dobrej dyspozycji Adam Małysz kończył karierę, jestem bardzo ciekaw co by mógł jeszcze osiągnąć gdyby został pare lat w skokach. Np. do Soczi.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika