3

@Rewolucja123 Ty specjalnie tak piszesz? Nawet jak holender zagra dobrze, to będziesz pisał zgoła inaczej. I co z takich ocen.

0

Jak ktoś chce się po śmiać, to w tv film kochanie, poznaj moich kumpli 2

1

@Cochise Patrząc jak dużo Dembele tracil przez kontuzję, i od jak dawna nie grał w kilkunastu meczach z rzędu, jest lepiej niż się spodziewałem. Według mnie jeżeli ominą go kontuzje, i Koeman dalej będzie na niego stawiał, to francuz będzie coraz lepszy. W ilu topowych drużynach zdrowy, będący w formie Dembele byłby rezerwowym? Ja widzę PSG, i może Bayern.

1

@Janiama Dokładnie. Gość naprawdę ma fajne umiejętności, i nie jest żadnym przeciętniakiem. Dynamika, gra z piłką, rozgrywanie, super chłopak. Dodatkowo mobilność. Przypomina Ramosa, jeszcze ta gra na prawej obronie.

1

Jak się dorzuci Messiego za Braita, i jeszcze może Ansu, to ten skład ma cholerny potencjał.

7

To jakim liderem wczoraj był De Jong, to głowa mała. Mimo że zrobił karnego, nie strzelił karnego, to zagrał kapitalnie.

0

Nie Garcia, tylko Depay powinien być priorytetem w styczniu.

3

Ja tam jestem zadowolony z Dembele, jedyny próbuje. Bez niego byłaby próżnia z Gniezmannem, Trincao itd.

0

@masq Wciąż młody chłopak.

0

@333tricampeones333 Nie ta szybkość, i dynamika, bez przesady.

1

@masq Nie uważam że przeciętny. Świetnie rozgrywa, imponująca technika. Dodatkowo naprawdę szybki.

4

Wszyscy o Araujo, a trzeba pochwalić Mingueze. Wszechstronny, i dynamiczny gracz.

2

A jak dla mnie, to Mingueza zagra na prawej obronie.

0

@Janiama Ale tak szczerze, to nie jest ci obojętne kto ewentualnie rządził by za PiS.

1

@pax Co z tego że to właśnie ty obrażasz takimi postami, osoby o prawicowych/konserwatywnych poglądach. Jak to przecież według ciebie prawa strona szuka wrogów i zaczepki. Żal czytać takie komentarze, straszna krótkowzroczność, i szufladkowanie.

0

@10SzymonBarca10 Lenglet zostaje. Raz że nie ma kontuzji, a dodatkowo wciąż w dobrym wieku.

9

Im szybciej będzie zarząd tym lepiej. Barca jest w fatalnej sytuacji finansowej, trzeba wdrażać jakiś plan, trzeba działać, by obecna ciężka sytuacja jak najmniej odcisnęła piętno na przyszłych latach. Po za tym kto teraz reprezentuje sprawę Barcy w Europie i szerzy jej markę.

2

@patry295 Z drugiej strony jak ktoś nie chce oglądać, to nie ogląda

0

@Jojko Roberto na defensywnym, no nie wiem.

0

@Encore Nie no bez przesady. De Jong gra ostatnio super, ale on naprawdę gra zdecydowanie wyżej. I z pomocników zostaje tylko Busi. Ktoś taki musi być, też chciałbym kogoś innego, no ale.

3

@Rewolucja123 Od kiedy Roberto jest gwarancją wygrywania meczy?

0

Swoją drogą zobaczyć De Jonga z Roberto w pomocy, chciałbym. A za nimi Sergio, z musu, ale ktoś musi odwalać robotę z tyłu.

1

@masq Skoro Dest grał już tak dużo w ostatnim czasie, to przy tym bym został. Jest młodszy, i ma większe perspektywy. Uważam że ich poziom jest zbliżony, Dest daje więcej z przodu, Roberto z tyłu.

0

@Avatarr Mogłoby jakieś trofeum wpaść do gabloty, powalczmy

1

@Janiama Ja kopałem w piłkę, chyba w trampkarzach

0

@TheNekro94 Nie no, on może faktycznie przyjść w lecie. O ile trenerem dalej będzie Koeman.

4

@Coutinho007 Wyobraź sobie reakcję Messiego, gdy codziennie widzi ich na treningu xd

0

Za żartowałem sobie że pewnie nie mają zdjęcia Wolnego.

29

Ja myślałem że to ujęcie biegnącego Stocha jest na żywo xd

3

Nawet najlepsi mają czasem słabszy dzień, tak, nawet ja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?