kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Stawiam że Messi patrząc na gre Barcy, zaczął oglądać od nowa odcinki Świnki Peppy. I podobno zaczął chodzić do supermarketów.
21
Gdyby Messi miał jeszcze raz ten wywiad, to myślę że oglądając ten mecz, powiedziałby: Nie no, jednak spierdalam.
11
Bez Messiego gra Barcy wygląda lepiej. Zawodnicy biorą na siebie większy ciężar gry. Xd
4
Alba i Messi w ogóle nie poddawali Griezmannowi, to nie fair.
3
Prawda jest taka że potrzebne są transfery. Tylko prawdopodobnie Barcy nie stać. Brait, Coutinho, Trincao, nie powinni już nosić koszulki Barcy.
1
Dembele talent olbrzymi
0
Zorać nie Camp Nou, a drużynę.
0
Nie ma Messiego i Alby, więc argument że unikają Griezmanna i dlatego mu nie idzie upada. Po za tym dzisiaj francuz chyba gra na swojej pozycji, czy znowu nie, no się gubie z jego pozycjami w meczu.
0
Granie trójką z tyłu to będzie fajny pomysł na mecz z PSG. Ale z taką słabszą drużyną, to mogliby ofensywniej pokonać.
0
Linia obrony mega młoda.
4
Jest lider. Brawo
1
@DonAndresFCB Wierzę, nie wierzę, jest graczem Barcy
6
Chyba ostatnia poważna szansa Firpo. Ma za plecami aż 3 obrońców, niech pokaże się chociaż w ofensywie.
1
Przez ten jego okrzyk prawie ogłuchłem.
2
Ale będą emocje w drugiej serii. Podium Kubackiego, w sumie dalej realne.
1
@DaPi Gdybyś pytał o ulubionych, to właśnie tą dwójkę bym wskazał.
2
Tak mi coś właśnie się wydawało, że nasz kapitan Kamil Stoch, po tym całym zamieszaniu będzie chciał odpowiedzieć z grubej rury. Czekamy z niecierpliwością.
3
Mimo wszystko Granderuda obawiam się najbardziej. Jego regularność przypomina Kobayashiego.
0
@Ghotti To się odwdzięcze.
17
Jak Moriba dostanie jakimś cudem minuty, to prawie zapomnę o tym co Koeman robi z Rikim.
0
@tmQbassive To fakt. W sumie racja
0
Jak nie dopuszczą ich do konkursu jutro, to najlepiej podziękować już za cały ten turniej 4 skoczni.
2
@MesQueUnClub96 Gdzie Info?
8
Nie mając skrzydłowych to ustawienie z trójką w obronie jest idealne. A przy okazji Araujo i Mingueza się ogrywają.
14
Mimo wszystko dobrze że CR został doceniony przez naszą stronę. Najlepszy piłkarz 21 wieku, trzeba uszanować ten wybór.
12
Podobno nawet jak chce się polecieć swój komentarz to jest ten krzyk, tak słyszałem.
13
Dobry moment żeby złapać trochę zielonych.
0
@pawelfcb2010 W takim razie śmieszne to jest.
1
A były już wyniki tych testów?
1
Kurna, człowiek nie mógł się doczekać skoków, a tutaj takie info.