kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Janiama Nie ma obecnie zarządu, więc jak mają przedłużyć kontrakt? Uważam że niezależnie kto wygra wybory, to będą chcieli zatrzymać Rikiego, który co by nie mówić jest uważany za duży talent przez kibiców. A nowy zarząd pewnie nie będzie chciał ryzykować nagonki medialnej, że dopuścił do odejścia wychowanka.
3
2030, utalentowany Puig dalej bez minut.
0
@marcin62 Pod talerz.
0
@maroon Normalka.
0
@4drian0 Jeżeli przyklei się do talerza, to na przykład pierogi będą się darzyły przez cały rok.
1
@4drian0 Był taki zwyczaj, kiedyś się dawało pod talerz.
1
Kładziecie opłatek pod talerzem na Wigilii?
1
Dozgonny szacunek dla Koemana, za to że podjął się tego wyzwania, czym jest obecne prowadzenie Barcy. Skład bez wzmocnień, wybory zarządu, nie pewna przyszłość itd. Ale tak troszkę Holender Irytuje ostatnio.
1
@IronSanHybrid Nawiasem mówiąc, mam propozycję zostania dyrektorem sportowym. Więc kogo, Hallanda, Neymara?
6
@BarcaInfo Jeśli dostanie czerwoną to też nie zagra.
0
@PatrykBarca Ale mogłoby pomóc w obronie, z Atletico, Realem, Cadizem, Juventusem. A po za tym, Dest i Alba mieliby więcej swobody w ataku.
0
Wiem że to kompletnie irracjonalne, ale co sądzicie o grze 5 obrońców przez Barcę? Araujo-Lenglet-Mingueza/Umtiti/Pique po powrocie, a w styczniu może Eric. Ansu i Dembele kontuzjowani, a grając 3 środkowych, Dest i Alba byliby niemal wahadłowymi.
6
Grać na 5 obrońców, i jechać z kontry Ansu czy Dembele.
4
Dało ściągnąć się Neymara z powrotem na Camp Nou za darmo, dało.
2
Zauważcie że w obecnej 11 nie ma choćby jednego piłkarza, bez którego nie można by było wyobrazić sobie Barcelony.
3
Odrabiamy do Atletico jakby coś xddd
0
Jednak Garcia i Depay by się przydali. Choćby za Cou i Lengleta.
1
Ale Barca straciła po kontuzji Ansu.
2
Oprócz Stękały jestem również ciekaw sezonu w wykonaniu Zniszczoła i Murańki. Liczę że któryś zakręci się koło podium, w jakimś konkursie.
5
Bardzo cieszą skoki Stękały. Będę mu bardzo kibicował.
0
@ShinobiQWE Oczywiście że była szansa. Zawsze mógł któryś z Niemców zepsuć itd. Kubacki też kiedyś "nie miał szans " na złoto na MŚ po pierwszej serii.
0
@ShinobiQWE Ok. Ale zakładając że Stoch skoczyłby normalnie, nawet te 220, Kubacki też trochę lepiej to szanse były na złoto. Schmidt też słabo skoczył. Nie duża, ale była szansa na początku.
0
@patry295 Jasne że nie może. Ale Schmidt z Zyłą też przegrał. Stoch i Kubacki mogli lepiej, ale swoich grup by nie wygrali.
0
@Triv44 Ale ja to pisałem w 1 serii.
0
@mkord Pisałem to po nieudanym skoku Stocha
0
@NeroTFP Bo była. Stoch i Kubacki skoczyli słabo, a dalej jesteśmy w grze.
0
Jak napisałem że była realna szansa na złoto, to ktoś mi odpisał xdd
0
Niby człowiek wiedział ale się łudził.
4
19 xd, ale i tak wygrają więc bez znaczenia.
1
A była realna szansa na złoto, po skokach Żyły i Stękały