kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak my z nimi przegraliśmy? To nie możliwe
3
@LuisSalvano Ale zarząd przejmuje klub w lutym. W styczniu są tylko wybory.
1
@BarcaInfo To było oczywiste. Okienko trwa przez cały styczeń, czy coś się zmieniło?
2
@Rastafarnianin Według mnie, Cou ma o wiele lepsze predyspozycje, i czysto piłkarsko jest lepszy. Uderzenie, podanie, drybling, technicznie również Cou wygrywa. Griezmann natomiast jest inteligentniejszy na boisku.
0
Myślę, że po sezonie ktoś z dwójki Griezmann/Coutinho, odejdzie. Dwie jak dla mnie 10, które najlepiej czują się w rejonie gry Messiego. Jeżeli mamy gdzieś kłopot bogactwa, to jest to pozycja 10. Może uda się coś zarobić, i powalczyć o napastnika w lecie, bo w zimie wątpię że ktoś przyjedzie. Jak dla was, kto powinien odejść, Cou/Griezz? Według mnie umiejętności większe ma Brazylijczyk, ale nie ma chyba głowy do gry w Barcelonie. I często gaśnie w ważnych meczach.
0
@Messibestplayerintheworld Gdzie tu ekscytacja? Jeżeli City będzie chciało kasy, to po prostu bym zaczekał do lata.
0
@LuisSalvano W styczniu wątpię. Pamiętaj że zarząd będzie bardzo późno wybrany, i niemal nie ma szans na jakiś transfer pokroju Depaya, który zarobki pewnie nie małe będzie miał.
0
Skoro jest Araujo, i wyskoczył Minguez, to z Garcią spokojnie można zaczekać do lata, i zgarnąć go za darmo od City. Minus jedyny takiego rozwiązania, to fakt że Eric praktycznie rok bez gry będzie.
0
@Fawrf Messi grał tak dobrze, że został najlepszym graczem turnieju. Pragnę tylko zaznaczyć, że Leo nie jest tak słaby w kadrze jak wielu uważa.
1
@Yosemite Nie piszę że Messi jest najlepszą wersją w reprezentacji, ale staram się napisać że nie też tak słaby, jak wielu uważa. Bo jednak finał MŚ to jakieś osiągnięcie.
0
@Fawrf Ale Messi był w finale Mistrzostw Świata, nie prawie, tylko był. I dosłownie dzielił go tylko jeden mecz od zwycięstwa. Prawda jest taka, że w finale grali nawet lepiej.
2
@Coutinho007 Eden, bo po nim były ogromne oczekiwania.
0
@Fawrf No widzisz, ja piszę o fakcie, a ty wylatujesz tu z takim żartem.
3
Śmieszy mnie też mówienie że Leo nic nie osiągnął z kadrą, lub że sobie w niej nie radzi. Był dosłownie 1 mecz od mistrzostwa świata, 1 mecz od Copa America. Gdyby nie ten pojedynczy mecz z Niemcami, to miałaby takie samo osiągnięcie jak Maradona. Również jego statystyki są bardzo, bardzo dobre. Moim zdaniem, ma nie uczciwie do lepioną łatkę przegranego z reprezentacją.
23
W Trincao bardzo podoba mi się to, że nie boi się brać gry na siebie, nie ucieka od gry zespołu, szuka jakiegoś zrywu, ciągle próbuje. Oczywiście masa błędów wciąż popełniana, mało gra prawą nogą, wykończenie do poprawy. Ale wolę piłkarzy którzy, gdy dostają minuty to starają się coś pokazać, a nie grają na alibi. Gość według mnie ma fajny potencjał.
0
Co tam Laporta powiedział?
1
Może to naiwne(bardzo naiwne), ale uciesze się jak powie coś o Halandzie.
1
@MesQueUnClub96 Może, ale tyle to wątpię.
0
Może źle usłyszeli, i miało być 144.
3
Ale myślałem że z ponad 100 pkt to my dostaniemy.
0
Co tak mało dostaliśmy
0
Hahahah, sąsiad mało punktów.
0
Viki po raz drugi wygra? Xdd
0
Nie no, na pewno zasluzylismy na lepsze miejsce. Ale jeszcze widzowie.
1
@IronSanHybrid Wydaje mi się że Niemcy dali nam zaledwie 2 pkt.
0
Teraz śpiewa piękny głos.
0
@Lisek A to ok, źle odczytałem.
0
@IronSanHybrid Polka nie zaśpiewała gorzej.
0
@Lisek Głosowanie na własny kraj, to "przyjanuszowanie"?
2
Podium, Brawo Dawid