0

@ViscaBarca123 Są filmy/seriale, kiedy człowiek żałuje że je oglądnął, ale nie dlatego że były słabe, tylko dlatego że chciałby obejrzeć je jeszcze raz, po raz pierwszy.

0

@BarcaInfo No ale myślałem że dyrektor sportowy będzie przedstawiony, skoro zaprezentował część zarządu.

1

@BarcaInfo Kto dyrektorem sportowym?

0

Laporta podał może już członków ewentualnego zarządu? Wczoraj chyba jakaś informacja była.

0

@cat_r37 Tak, oczywiście wiem że Coutinho jest mega nieregularny. W Barcelonie można powiedzieć że po pół roku, przestał grać. Miał fajny czas w Anglii. Na przestrzeni kilku sezonów to oczywiście Griezmann góruje. Co nie zmienia faktu że Coutinho nie wykorzystał olbrzymich umiejętności, ciekaw jestem jak potoczyła by się jego kariera gdyby został u Kloppa.

0

@Rewolucja123 No nie wiem. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić Griezmanna grającego w Liverpoolu tak dobrze jak Coutinho. Co by nie mówić Griezmann nie osiągnął jeszcze takiego poziomu jak Cou w pierwszym roku w Barcelonie. Coutinho faktycznie często holuje piłkę, a Griezmann jeszcze częściej podaje do najbliższego.

0

@Rewolucja123 Teraz faktycznie Griezmann jest ponad Coutinho. Chociaż ten Cou z Liverpoolu, według mnie większy potencjał miał niż Griezmann.

3

@marcin62 Zgadza się. To chyba jedyna pozycja gdzie mamy tłok w składzie.

5

Jakby ktoś dał nawet te 50 mln(chyba uczciwa cena), to uważam że sprzedaż Coutinho będzie bardzo dobrym pomysłem. Mamy Messiego i Griezmanna na podobnych pozycjach. Do tego Coutinho młodszy nie będzie. Fajnie byłoby chociaż część tej sumy przeznaczyć np. na Erica i Depaya.

21

@BarcaInfo Dobra wiadomość.

0

Pan mądraliński, bardzo fajny i wzruszający film, polecam. Właśnie skończył się na tvp2

17

Co jeszcze Flick mógł wygrać??? Jakim cudem nie wygrał, zresztą to pokazuje poziom tych gal.

0

Ta cała kwarantanna narodowa to zamknięcie galerii, stoków, czyli właściwie to co było już tak?

0

Czyli właściwie nic się nie zmienia?

0

@Guffi Jest kilku chłopaków z rezerw. Po co ten Trincao, Firpo czy Coutinho? Brazylijczyk czasem zagra dobrze, ale mamy już dwie 10 w składzie. Firpo i tak nie gra. Trincao, nie ten poziom. Co do obrony, przyjdzie pewnie Eric, jest Araujo, Lenglet, będzie walka.

0

@Tomo1989 Jako 4-5 obrońca, jak najbardziej.

0

@Guffi Przyjdzie Eric, jest Araujo, Lenglet, Pique, Mingueza. Lewy obrońca z rezerw, podobno jest bardzo zdolny, a na razie jest Alba. Pomocnik to powinien być priorytet, ale spójrz jak dużo gra De Jong i Pedri. Skrzydłowy, jak przyjdzie Depay za darmo to też będzie ok.

0

@333tricampeones333 Wczoraj popełnił ten jeden rażący błąd, i trochę to rzutuje na jego ocenę. A grał naprawdę dobre zawody. Do błędu nie gorszy od Araujo.

0

Patrzcie ilu piłkarzy jest niemal zbędnych Barcelonie. Trincao, Junior, Coutinho, Pjanic, Umtiti, Puig, Alena. Nie zarobimy na nich fortuny, ale na pewno łącznie uzbiera się coś za nich. Gdyby w lecie udało się ruszyć po 9 byłoby wspaniale.

0

@Pilka_jest_okragla To zauważyłem

2

Trzeba szukać nowego pomocnika, ale nie za De Jonga, tylko grającego za De Jongiem. Holender grający ofensywniej, fajny pomysł.

0

@Janiama Ja kiedyś myślałem o De Jongu w kontekście gry na 10. Potrafi wejść w pole karne, po holować piłkę.

0

Gramy dobrze, ale jest tylko 2-1. Trzeba zdobyć 3 pkt

1

@IronSanHybrid I dodatkowo mecz zaległy.

0

Ławka zero emocji po uznaniu bramki. Jakby siedzieli za karę.

0

Alba może jest przewidywalny, ale piłkarsko ma zajebiste umiejętności.

0

@BarcaInfo Hahaha nawet podobny.

0

A tak już serio, to cieszy fakt że Lenglet nie gra za swoje nazwisko. Tzn, grał ostatnio fatalnie, Ronald musiał to zauważyć, i nawet w tak ciężkim meczu decyduje się na zmianę. Brawo.

5

Lenglet na ławce, dzięki Ronald, dzięki.

1

@TheNekro94 XD no nie wierzę że Koeman mógł to powiedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?