kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 Są filmy/seriale, kiedy człowiek żałuje że je oglądnął, ale nie dlatego że były słabe, tylko dlatego że chciałby obejrzeć je jeszcze raz, po raz pierwszy.
0
@BarcaInfo No ale myślałem że dyrektor sportowy będzie przedstawiony, skoro zaprezentował część zarządu.
1
@BarcaInfo Kto dyrektorem sportowym?
0
Laporta podał może już członków ewentualnego zarządu? Wczoraj chyba jakaś informacja była.
0
@cat_r37 Tak, oczywiście wiem że Coutinho jest mega nieregularny. W Barcelonie można powiedzieć że po pół roku, przestał grać. Miał fajny czas w Anglii. Na przestrzeni kilku sezonów to oczywiście Griezmann góruje. Co nie zmienia faktu że Coutinho nie wykorzystał olbrzymich umiejętności, ciekaw jestem jak potoczyła by się jego kariera gdyby został u Kloppa.
0
@Rewolucja123 No nie wiem. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić Griezmanna grającego w Liverpoolu tak dobrze jak Coutinho. Co by nie mówić Griezmann nie osiągnął jeszcze takiego poziomu jak Cou w pierwszym roku w Barcelonie. Coutinho faktycznie często holuje piłkę, a Griezmann jeszcze częściej podaje do najbliższego.
0
@Rewolucja123 Teraz faktycznie Griezmann jest ponad Coutinho. Chociaż ten Cou z Liverpoolu, według mnie większy potencjał miał niż Griezmann.
3
@marcin62 Zgadza się. To chyba jedyna pozycja gdzie mamy tłok w składzie.
5
Jakby ktoś dał nawet te 50 mln(chyba uczciwa cena), to uważam że sprzedaż Coutinho będzie bardzo dobrym pomysłem. Mamy Messiego i Griezmanna na podobnych pozycjach. Do tego Coutinho młodszy nie będzie. Fajnie byłoby chociaż część tej sumy przeznaczyć np. na Erica i Depaya.
21
@BarcaInfo Dobra wiadomość.
0
Pan mądraliński, bardzo fajny i wzruszający film, polecam. Właśnie skończył się na tvp2
17
Co jeszcze Flick mógł wygrać??? Jakim cudem nie wygrał, zresztą to pokazuje poziom tych gal.
0
Ta cała kwarantanna narodowa to zamknięcie galerii, stoków, czyli właściwie to co było już tak?
0
Czyli właściwie nic się nie zmienia?
0
@Guffi Jest kilku chłopaków z rezerw. Po co ten Trincao, Firpo czy Coutinho? Brazylijczyk czasem zagra dobrze, ale mamy już dwie 10 w składzie. Firpo i tak nie gra. Trincao, nie ten poziom. Co do obrony, przyjdzie pewnie Eric, jest Araujo, Lenglet, będzie walka.
0
@Tomo1989 Jako 4-5 obrońca, jak najbardziej.
0
@Guffi Przyjdzie Eric, jest Araujo, Lenglet, Pique, Mingueza. Lewy obrońca z rezerw, podobno jest bardzo zdolny, a na razie jest Alba. Pomocnik to powinien być priorytet, ale spójrz jak dużo gra De Jong i Pedri. Skrzydłowy, jak przyjdzie Depay za darmo to też będzie ok.
0
@333tricampeones333 Wczoraj popełnił ten jeden rażący błąd, i trochę to rzutuje na jego ocenę. A grał naprawdę dobre zawody. Do błędu nie gorszy od Araujo.
0
Patrzcie ilu piłkarzy jest niemal zbędnych Barcelonie. Trincao, Junior, Coutinho, Pjanic, Umtiti, Puig, Alena. Nie zarobimy na nich fortuny, ale na pewno łącznie uzbiera się coś za nich. Gdyby w lecie udało się ruszyć po 9 byłoby wspaniale.
0
@Pilka_jest_okragla To zauważyłem
2
Trzeba szukać nowego pomocnika, ale nie za De Jonga, tylko grającego za De Jongiem. Holender grający ofensywniej, fajny pomysł.
0
@Janiama Ja kiedyś myślałem o De Jongu w kontekście gry na 10. Potrafi wejść w pole karne, po holować piłkę.
0
Gramy dobrze, ale jest tylko 2-1. Trzeba zdobyć 3 pkt
1
@IronSanHybrid I dodatkowo mecz zaległy.
0
Ławka zero emocji po uznaniu bramki. Jakby siedzieli za karę.
0
Alba może jest przewidywalny, ale piłkarsko ma zajebiste umiejętności.
0
@BarcaInfo Hahaha nawet podobny.
0
A tak już serio, to cieszy fakt że Lenglet nie gra za swoje nazwisko. Tzn, grał ostatnio fatalnie, Ronald musiał to zauważyć, i nawet w tak ciężkim meczu decyduje się na zmianę. Brawo.
5
Lenglet na ławce, dzięki Ronald, dzięki.
1
@TheNekro94 XD no nie wierzę że Koeman mógł to powiedzieć.