0

Wierzę w całe polskie podium

2

Polacy sobie poradzili, reszta faworytów słabo.

0

Geiger słabiutko

0

@ShawnC Tylko De Jong kosztował 80 mln. Po za tym ja wciąż w niego wierzę.

0

Można nie być fanem Depaya, ale za tak małe pieniądze to przyszły zarząd powinien zrobić wszystko by holender przyszedł. Dodatkowo Koeman go chce, a w reprezentacji wyglądał świetnie. Tak dobrego piłkarza w podobnej cenie nie ma na rynku. Pensja, być może uda się ją rozłożyć.

0

Kiedy oglądam czasem Real, to mam wrażenie że grają nawet jeszcze gorzej niż my,, ale potem znowu oglądam Barce.

0

Bartomeu miał naprawdę cholernego pecha z transferami. Tak naprawdę większość tych dużych transferów w danym czasie, to by się obroniła.

0

@Ojciec5tkidzieci A z drugiej strony, gdyby Adam skakał dzisiaj, i np. Horngacher byłby jego trenerem?

1

Ostatniego trzymają, no żal

1

Geiger nadrobił sporo

2

Ale skok. 3 Polaków prowadzi

0

Jest podium polskie

0

@RomanHoffer No ale jeśli ktoś regularnie skacze świetnie, co skok. I jedyną rzeczą która się zmienia to koledzy na podium, to czy ten zawodnik nie jest w innej lidze, a samą odległością też nie raz powalał rywali.

0

@Fawrf Hahah wiem. Ja też żartowałem

2

@Fawrf Messi nie potrafił odlecieć rywalom, to fakt.

11

Kamil Stoch, 2 kryształowe kule, 3 złota olimpijskie, wygrane w TCS, a kolega pisze że nie potrafił odlecieć rywalom. Osobiście się nie zgodzę.

0

@RomanHoffer xd, dobry żart.

0

Ale loty, wow, wow

1

Piękny skok, brawo

97

@BarcaInfo Ale Ter Stegena to szanuję, zresztą Araujo również bardzo lubię, widać że żyje meczami Barcy.

0

Jest i on. Mati,Mati

0

Na sali wielkiej i błyszczącej. To mój sylwester, z kanałem sportowym.

0

@PatrychoO Każdy słucha to co lubi, i co sprawia że może się wyluzować, po co oceniasz. Ja też nie słucham disco na co dzień, ale dzisiaj odpale.

0

Niech czas biegnie, co mi tam.

0

Z drugiej strony jak się siedzi w domu, to fajnie posłuchać takiego sylwka

15

Kto będzie też oglądał sylwester na kanale sportowym?

0

Dzisiaj ruski, ale jutro domperinio.

0

@BarcaInfo Trzeba liczyć że zarząd coś ogarnie, ale będzie miał mało czasu.

6

Kupiliśmy słabszego Griezmanna za 120 mln ,a oddaliśmy za darmo Luisa. Jeszcze niech zamienią Dembele, na Lemara.

0

Tak się już przyzwyczaiłem do obecnej gry Barcy/wyników, że nawet nie jestem jakoś wkurzony. Liczę na jakieś transfery w styczniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?