kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wierzę w całe polskie podium
2
Polacy sobie poradzili, reszta faworytów słabo.
0
Geiger słabiutko
0
@ShawnC Tylko De Jong kosztował 80 mln. Po za tym ja wciąż w niego wierzę.
0
Można nie być fanem Depaya, ale za tak małe pieniądze to przyszły zarząd powinien zrobić wszystko by holender przyszedł. Dodatkowo Koeman go chce, a w reprezentacji wyglądał świetnie. Tak dobrego piłkarza w podobnej cenie nie ma na rynku. Pensja, być może uda się ją rozłożyć.
0
Kiedy oglądam czasem Real, to mam wrażenie że grają nawet jeszcze gorzej niż my,, ale potem znowu oglądam Barce.
0
Bartomeu miał naprawdę cholernego pecha z transferami. Tak naprawdę większość tych dużych transferów w danym czasie, to by się obroniła.
0
@Ojciec5tkidzieci A z drugiej strony, gdyby Adam skakał dzisiaj, i np. Horngacher byłby jego trenerem?
1
Ostatniego trzymają, no żal
1
Geiger nadrobił sporo
2
Ale skok. 3 Polaków prowadzi
0
Jest podium polskie
0
@RomanHoffer No ale jeśli ktoś regularnie skacze świetnie, co skok. I jedyną rzeczą która się zmienia to koledzy na podium, to czy ten zawodnik nie jest w innej lidze, a samą odległością też nie raz powalał rywali.
0
@Fawrf Hahah wiem. Ja też żartowałem
2
@Fawrf Messi nie potrafił odlecieć rywalom, to fakt.
11
Kamil Stoch, 2 kryształowe kule, 3 złota olimpijskie, wygrane w TCS, a kolega pisze że nie potrafił odlecieć rywalom. Osobiście się nie zgodzę.
0
@RomanHoffer xd, dobry żart.
0
Ale loty, wow, wow
1
Piękny skok, brawo
97
@BarcaInfo Ale Ter Stegena to szanuję, zresztą Araujo również bardzo lubię, widać że żyje meczami Barcy.
0
Jest i on. Mati,Mati
0
Na sali wielkiej i błyszczącej. To mój sylwester, z kanałem sportowym.
0
@PatrychoO Każdy słucha to co lubi, i co sprawia że może się wyluzować, po co oceniasz. Ja też nie słucham disco na co dzień, ale dzisiaj odpale.
0
Niech czas biegnie, co mi tam.
0
Z drugiej strony jak się siedzi w domu, to fajnie posłuchać takiego sylwka
15
Kto będzie też oglądał sylwester na kanale sportowym?
0
Dzisiaj ruski, ale jutro domperinio.
0
@BarcaInfo Trzeba liczyć że zarząd coś ogarnie, ale będzie miał mało czasu.
6
Kupiliśmy słabszego Griezmanna za 120 mln ,a oddaliśmy za darmo Luisa. Jeszcze niech zamienią Dembele, na Lemara.
0
Tak się już przyzwyczaiłem do obecnej gry Barcy/wyników, że nawet nie jestem jakoś wkurzony. Liczę na jakieś transfery w styczniu.