kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Dobra, wybaczamy poprzednią analizę
0
W ogóle co z przebudową Camp Nou? Są jakieś terminy, czy nie wiadomo czy to w ogóle ruszy?
0
@RosjaninBut To o 100 urodzinach?
0
A ja stawiam na jakiegoś trenera z Serie B. Włocha, ale raczej o niezbyt znaczącym nazwisku.
0
@Jacu327 Chyba tak
2
@Janiama Dokładnie, mam wrażenie że tylko duże nazwisko mogło spowodować zwolnienie Jerzego.
0
@Janiama Ale jako asystenci chyba mówił
0
Skoro zwolnił Jerzego, to musi być dogadany z Pepem.
0
Dobra, wasi faworyci do objęcia kadry?
0
To wiemy dlaczego Tuchel nie trenuje już PSG, na repke czekał
2
Jak to w TV usłyszałem to herbatę wylalem
0
Ale jaja, ale jaja.
0
Mówię szczerze, Bartomeu mógł zostać do końca, przynajmniej ktoś by tym kierował, a i może udałoby się wzmocnić drużynę. Tak to do marca próżnia
0
Od czasów Guardioli, to chyba oprócz Enrique, najlepszym trenerem był Ernesto. Albo śp. Tito
5
@NaFazieHitman Czemu oni napieprzali się nogami? Xd
0
Rozważyć trzeba regularną gre trójką obrońców, Alba/Dest, czy nawet Dembele jako wahadłowi. Z taką grą w obronie, to z PSG może być ciężko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Te noty to też żart.
0
@Rewolucja123 Nie no 2.0 dla De Jonga to byłaby już abstrakcja
16
Koemana naprawdę bardzo doceniam. Nawet jak są widoczne braki w grze klubu, to fakt że stawia na paru młodych graczy, i stara się utrzymać to wszystko w kupie, mnie osobiście imponuje. Gość od sierpnia prosi o transfery, nawet listę stworzył xdd
0
@Rewolucja123 De Jongowi dajmy spokój. Pomyśl jak czyta LR, i twoje oceny. Może być mu smutno.
4
@Janiama Tak jak pisałem kiedyś, wersja de Jonga którą oglądaliśmy z Sociedad, to było to na co czekałem. Wciąż spory margines do poprawy ma, ale to świadczy tylko o jego umiejętnościach.
6
@Janiama Super analiza, liczę na więcej. W takiej analizie nie powinno się kierować sympatiami do graczy, a ich grą na boisku.
0
Ciekawe kto przejmie Depaya, bo coś czuję że nie Barca. W dobie kryzysu, wiele drużyn pewnie będzie chciało podpisać holendra. A Barca przynajmniej do wyborów nie może nic zrobić.
0
Nawet nie chodzi o to że Garcia jest nam teraz mega potrzebny, bardziej szkoda tego, że pół roku w City to w jego przypadku pół roku ławki.
0
Transfery pewnie też omówili na tym spotkaniu, więc pytanie kto, Mbappe czy Neymar w styczniu?
0
Ale pytanie padło, żal.
0
Kto za Piotrka? A dobra, nie było pytania
2
No ale z drugiej strony to co Tusquets miał zrobić żeby nie przełożyli wyborów? Siła wyższa, i tyle.
9
Ja też wiele razy wkurzałem się na De Jonga, bo grał poniżej oczekiwań. Ale tak jak mi imponował w ostatnim meczu, to głowa mała. Brał olbrzymi ciężar gry na siebie, cały czas przy piłce. Miałem wrażenie że w jakimś stopniu to on zastąpił Leo. Gość pewnie miał starty, no ale to co, ma grać jak Arthur, na alibi i do tyłu? Brawo Frenkie, to jest ta wersja jaką chcę oglądać dalej.