0

@Rewolucja123 Dobra, wybaczamy poprzednią analizę

0

W ogóle co z przebudową Camp Nou? Są jakieś terminy, czy nie wiadomo czy to w ogóle ruszy?

0

@RosjaninBut To o 100 urodzinach?

0

A ja stawiam na jakiegoś trenera z Serie B. Włocha, ale raczej o niezbyt znaczącym nazwisku.

0

@Jacu327 Chyba tak

2

@Janiama Dokładnie, mam wrażenie że tylko duże nazwisko mogło spowodować zwolnienie Jerzego.

0

@Janiama Ale jako asystenci chyba mówił

0

Skoro zwolnił Jerzego, to musi być dogadany z Pepem.

0

Dobra, wasi faworyci do objęcia kadry?

0

To wiemy dlaczego Tuchel nie trenuje już PSG, na repke czekał

2

Jak to w TV usłyszałem to herbatę wylalem

0

Ale jaja, ale jaja.

0

Mówię szczerze, Bartomeu mógł zostać do końca, przynajmniej ktoś by tym kierował, a i może udałoby się wzmocnić drużynę. Tak to do marca próżnia

0

Od czasów Guardioli, to chyba oprócz Enrique, najlepszym trenerem był Ernesto. Albo śp. Tito

5

@NaFazieHitman Czemu oni napieprzali się nogami? Xd

0

Rozważyć trzeba regularną gre trójką obrońców, Alba/Dest, czy nawet Dembele jako wahadłowi. Z taką grą w obronie, to z PSG może być ciężko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Te noty to też żart.

0

@Rewolucja123 Nie no 2.0 dla De Jonga to byłaby już abstrakcja

16

Koemana naprawdę bardzo doceniam. Nawet jak są widoczne braki w grze klubu, to fakt że stawia na paru młodych graczy, i stara się utrzymać to wszystko w kupie, mnie osobiście imponuje. Gość od sierpnia prosi o transfery, nawet listę stworzył xdd

0

@Rewolucja123 De Jongowi dajmy spokój. Pomyśl jak czyta LR, i twoje oceny. Może być mu smutno.

4

@Janiama Tak jak pisałem kiedyś, wersja de Jonga którą oglądaliśmy z Sociedad, to było to na co czekałem. Wciąż spory margines do poprawy ma, ale to świadczy tylko o jego umiejętnościach.

6

@Janiama Super analiza, liczę na więcej. W takiej analizie nie powinno się kierować sympatiami do graczy, a ich grą na boisku.

0

Ciekawe kto przejmie Depaya, bo coś czuję że nie Barca. W dobie kryzysu, wiele drużyn pewnie będzie chciało podpisać holendra. A Barca przynajmniej do wyborów nie może nic zrobić.

0

Nawet nie chodzi o to że Garcia jest nam teraz mega potrzebny, bardziej szkoda tego, że pół roku w City to w jego przypadku pół roku ławki.

0

Transfery pewnie też omówili na tym spotkaniu, więc pytanie kto, Mbappe czy Neymar w styczniu?

0

Ale pytanie padło, żal.

0

Kto za Piotrka? A dobra, nie było pytania

2

No ale z drugiej strony to co Tusquets miał zrobić żeby nie przełożyli wyborów? Siła wyższa, i tyle.

9

Ja też wiele razy wkurzałem się na De Jonga, bo grał poniżej oczekiwań. Ale tak jak mi imponował w ostatnim meczu, to głowa mała. Brał olbrzymi ciężar gry na siebie, cały czas przy piłce. Miałem wrażenie że w jakimś stopniu to on zastąpił Leo. Gość pewnie miał starty, no ale to co, ma grać jak Arthur, na alibi i do tyłu? Brawo Frenkie, to jest ta wersja jaką chcę oglądać dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?