kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli z Alaves można liczyć na Moribe od 1 minuty.
0
Ale w pomocy mamy biedę tera. Został Busi i De Jong, Pedri bardziej ofensywny gracz.
1
@joloskyy Niemożliwe że już było
2
Słyszeliście tą anegdotę? Cruyff opowiedział kiedyś anegdotę, jak podszedł do niego Romario i poprosił dwa dni wolne na karnawał w Rio. Holender postawił warunek: strzelisz dwa gole, możesz lecieć. Sprawę załatwił , a potem podbiegł do ławki i rzucił: zmieniaj mnie, za godzinę odlatuje mój samolot
0
Mówcie co chcecie, ale naprawdę teraz w tvp sport jest dużo fajnych sportów, meczy itd. Naprawdę dobrze się to ogląda
0
@Katalończyk 99 Nie
0
@Jakchcesz Wiem że to był pech. Ale patrząc że zaraz gramy najważniejsze mecze w sezonie, to kluczowy piłkarz jak Araujo mógł w tym meczu nie grać.
1
Oby Umtiti był teraz zdrowy. Swoją drogą szkoda że kandydaci nie dogadali się co do Erica.
0
@Coutinho007 Przed nami kluczowe mecze z Sevilla, i PSG, oczywiście nikt nie mógł wiedzieć że Araujo złapie kontuzje, ale można było dmuchać na zimne.
8
@daniel32778 Jaka szklanka? Źle stanął, to był po prostu pech, każdemu mogło się zdarzyć.
0
@Pogba No takie że wczorajszy dzień był idealny żeby Araujo nie grał w ogóle, i siedział na ławce. Przed nami ciężkie mecze, i nie potrzebne było to ryzyko.
0
Wczoraj Araujo mógł spokojnie siedzieć na ławce. Grał dużo w ostatnim czasie. Kuwa w takim momencie kontuzja
3
Mega jestem ciekaw jak Araujo będzie wyglądał na tle napastników PSG. Liczę że dojdzie do zdrowia, bo to będzie ważny sprawdzian.
0
@Janiama A co myślisz o tym by przestać oceniać skoki/lądowanie. Po prostu trzeba ustać skok. Te oceny sędziowskie są czasem abstrakcyjne.
0
Kapitalny konkurs
0
Ale nisko ocenili chyba Kubackiego
0
Kurde, ale skoczył
1
Może być podium Kubackiego
2
Wow ale SKOK. Brawo
0
Jak nam ten Depay przepadnie, to tylko na własne życzenie. Tak klasowi gracze są dzisiaj cholernie drodzy, a my możemy mieć go na wyciągnie ręki. Liczę że Koeman powalczy o niego.
1
Dobrze że chociaż TCS zabrali Granerudowi
6
Niech Ansu spokojnie się do leczy, i wróci jeszcze lepszy. Niektórym proponuję nie siać paniki, i przestać wróżyć że to może być koniec Fatiego. Może klub wyda jakieś oświadczenie, i kto wie może wszystko zdementuje.
0
@MrShakira Ta, bo Onana zgodzi się zagrać 5 meczy w sezonie.
0
Co to Montoya gra za Emersona.
33
Koeman w tym momencie jest idealny dla Barcelony. To nasz trener, rzecznik prasowy i w jakimś stopniu prezes. Ma coś do powiedzenia, to mówi to prosto z mostu. Widać gołym okiem że Barca jest dla niego ważna. A i sama gra się poprawia.
6
@MrShakira Upadkiem tego klubu było że chcieli Neymara z powrotem.
0
Pamiętam że kiedyś ktoś pisał że Barca spróbuje Trincao w środku pola. Co wy ogólnie na to? Gość trochę się męczy na tym skrzydle, a uważam że jakiś potencjał ma. Dobre warunki fizyczne, dynamika. Zobaczyć go przed De Jongiem, mogłoby być ciekawe.
0
Wiem że teraz to się łatwo pisze, ale Lenglet jednak jest ciutkę mobilniejszy od Umtitiego. Myślę że powrót Pique będzie kluczowy.
0
@Bobo25 W 4 sezonie
1
@mrboom Lepiej też przegrać z Bayernem raz 8-2, niż co roku przegrywać po 3-0, 4-0.