0

Czyli z Alaves można liczyć na Moribe od 1 minuty.

0

Ale w pomocy mamy biedę tera. Został Busi i De Jong, Pedri bardziej ofensywny gracz.

1

@joloskyy Niemożliwe że już było

2

Słyszeliście tą anegdotę? Cruyff opowiedział kiedyś anegdotę, jak podszedł do niego Romario i poprosił dwa dni wolne na karnawał w Rio. Holender postawił warunek: strzelisz dwa gole, możesz lecieć. Sprawę załatwił , a potem podbiegł do ławki i rzucił: zmieniaj mnie, za godzinę odlatuje mój samolot

0

Mówcie co chcecie, ale naprawdę teraz w tvp sport jest dużo fajnych sportów, meczy itd. Naprawdę dobrze się to ogląda

0

0

@Jakchcesz Wiem że to był pech. Ale patrząc że zaraz gramy najważniejsze mecze w sezonie, to kluczowy piłkarz jak Araujo mógł w tym meczu nie grać.

1

Oby Umtiti był teraz zdrowy. Swoją drogą szkoda że kandydaci nie dogadali się co do Erica.

0

@Coutinho007 Przed nami kluczowe mecze z Sevilla, i PSG, oczywiście nikt nie mógł wiedzieć że Araujo złapie kontuzje, ale można było dmuchać na zimne.

8

@daniel32778 Jaka szklanka? Źle stanął, to był po prostu pech, każdemu mogło się zdarzyć.

0

@Pogba No takie że wczorajszy dzień był idealny żeby Araujo nie grał w ogóle, i siedział na ławce. Przed nami ciężkie mecze, i nie potrzebne było to ryzyko.

0

Wczoraj Araujo mógł spokojnie siedzieć na ławce. Grał dużo w ostatnim czasie. Kuwa w takim momencie kontuzja

3

Mega jestem ciekaw jak Araujo będzie wyglądał na tle napastników PSG. Liczę że dojdzie do zdrowia, bo to będzie ważny sprawdzian.

0

@Janiama A co myślisz o tym by przestać oceniać skoki/lądowanie. Po prostu trzeba ustać skok. Te oceny sędziowskie są czasem abstrakcyjne.

0

Kapitalny konkurs

0

Ale nisko ocenili chyba Kubackiego

0

Kurde, ale skoczył

1

Może być podium Kubackiego

2

Wow ale SKOK. Brawo

0

Jak nam ten Depay przepadnie, to tylko na własne życzenie. Tak klasowi gracze są dzisiaj cholernie drodzy, a my możemy mieć go na wyciągnie ręki. Liczę że Koeman powalczy o niego.

1

Dobrze że chociaż TCS zabrali Granerudowi

6

Niech Ansu spokojnie się do leczy, i wróci jeszcze lepszy. Niektórym proponuję nie siać paniki, i przestać wróżyć że to może być koniec Fatiego. Może klub wyda jakieś oświadczenie, i kto wie może wszystko zdementuje.

0

@MrShakira Ta, bo Onana zgodzi się zagrać 5 meczy w sezonie.

0

Co to Montoya gra za Emersona.

33

Koeman w tym momencie jest idealny dla Barcelony. To nasz trener, rzecznik prasowy i w jakimś stopniu prezes. Ma coś do powiedzenia, to mówi to prosto z mostu. Widać gołym okiem że Barca jest dla niego ważna. A i sama gra się poprawia.

6

@MrShakira Upadkiem tego klubu było że chcieli Neymara z powrotem.

0

Pamiętam że kiedyś ktoś pisał że Barca spróbuje Trincao w środku pola. Co wy ogólnie na to? Gość trochę się męczy na tym skrzydle, a uważam że jakiś potencjał ma. Dobre warunki fizyczne, dynamika. Zobaczyć go przed De Jongiem, mogłoby być ciekawe.

0

Wiem że teraz to się łatwo pisze, ale Lenglet jednak jest ciutkę mobilniejszy od Umtitiego. Myślę że powrót Pique będzie kluczowy.

0

@Bobo25 W 4 sezonie

1

@mrboom Lepiej też przegrać z Bayernem raz 8-2, niż co roku przegrywać po 3-0, 4-0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?