kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz Choćby tego że mamy podobno zejść z drabinki płacowej. Że mamy odmładzać skład. A i tego że Aguero jest w fatalnej formie. Tak to jest wszystko spk.
3
Nie miałbym nic przeciwko przyjściu Aguero na załóżmy 2 sezony, gdyby nie samo nasuwające się pytanie. To po ch.ja sprzedawaliśmy Suareza?
0
@ViscaBarca123 O właśnie, o to mi chodziło. I oczywiście również liczę że Orellana dostanie szansę, bo według mnie ani Moriba, ani de Jong to nie defensywni pomocnicy, bardziej box2box.
1
@ViscaBarca123 Według mnie to że gra egoistycznie to bardzo mały problem. Mając u boku Leo, czy Pique, to jestem spokojny że sprowadzą go na ziemię. Jeżeli tylko Koeman da mu szansę, to ten śmiało może ją wykorzystać jak Mingueza.
3
Tak szczerze to jakby wpadła dobra oferta za Roberto, to bym się zastanowił nad jego przyszłością w Barcelonie. Niby wychowanek, i ciężej jest się pożegnać, no ale może faktycznie warto dać powalczyć Destowi z Emersonem na boku obrony. Szkoda że Sergi nigdy nie dostał prawdziwej szansy w pomocy.
1
@Coutinho007 Najlepsze że Frenkie również najlepiej wygląda, kiedy nie gra na ŚPD. Holender to również box2box, ma ogromne predyspozycje to takiej gry.
1
@Coutinho007 Czy Moriba to spd? Tak średnio, chociaż mega mu kibicuję. Zobaczymy jak to się ułoży.
3
@MarioVeB! Patrząc że można mieć go za darmo, to mimo wszystko fajna opcja. Zawsze może grać na skrzydle, lubię takich przebojowych piłkarzy. Po za tym Koeman ma na niego plan.
1
@FC1899Barca Defensywny pomocnik potrzebny. Moriba to bardziej box to box, zresztą Frenkie też. To nie piłkarze o profilu Busiego.
0
Czyli kto będzie odpowiedzialny za transfery w klubie? Myślałem że to Alemany będzie dyrektorem sportowym.
0
@Krzychu83924 To najmniejszy problem. Nie tylko Barcelona obcinała pensje, ale ciągle tylko o niej się pisze.
6
Duże zarobki Alaby to faktycznie problem, ale Umtiti, czy Coutinho pewnie nie mają mniejszych, a zakładam że obaj odejdą. Alaba chce grać w pomocy, co dla Barcelony byłoby dobre. Mógłby zastąpić Busiego na defensywnym pomocniku. Byłby alternatywą dla Jordiego Alby, i śmiało mógłby grać na środku obrony, a aktualnie gramy trójką. Kurczę mega ciekawy transfer, realnie mógłby zagrozić Busiemu, i grać za De Jongiem i Pedrim.
0
@Striker Bez przesady, kiedy Laporta miałby zdążyć zrobić tyle transferów.
2
Haalanda się jeszcze nie spodziewałem, ale liczyłem że rano będzie już Info o za klepaniu Depaya, Erica, Wijnalduma.
0
I od kiedy Laporta przejmuje władzę w klubie??
0
@msmsms Ja spodziewałem się że będzie miał więcej.
0
Spodziewałem się że Freixa będzie miał więcej, no i Font mniej, a tymczasem piękny wynik uzyskał.
0
Font całkiem ładny wynik.
19
Mega współczuję Unzue. To musi być przesrane, żyć z świadomością że niedługo twój czas się kończy. Człowiek lubi planować na przyszłość, a tutaj żyjesz z pętlą na szyi. Ciężko w takim stanie jest chyba zaleźć radość i sens życia.
5
@Emhyr Co się ma w środę popsuć? LM już stracona, teraz walczymy w lidze.
0
Kto jest agentem Aguero? Potężny agent, to może chodzi o Alabe. Do pomocy fajny pomysł.
3
Leci tak wysoko, i spada
5
Będę bardzo kibicował Ericowi Garcii w Barcelonie. Ale wątpię że byłby w stanie zagrać na takim poziomie jak Mingueza w ostatnim czasie. Nie wiem skąd chłopak ma tą łatkę średniaka, który nie przeskoczy pewnego poziomu.
0
@Azi Będzie w Barcelonie. Bo nikt zdrowy nie sprzeda młodego wychowanka.
0
@PatrykBarca Jakie on ma braki techniczne? Gościu słynie z rozegrania piłki.
0
@Gall Chyba nie myślisz inaczej. Sam Guardiola mówi otwarcie o tym.
0
@Coutinho007 Formacja nowa jest, więc może ktoś się znajdzie. Ale to już zadanie zarządu.
0
@socha Jednak żeby Pedri i de Jong mieli swobodę z przodu, ktoś musi harować z tyłu.
0
@Coutinho007 Myślę że nowy prezydent na pewno będzie chciał przeprowadzić jakiś transfer. Nie byłbym pewny czy nie będzie kasy na 1-2 piłkarzy, dodatkowo ktoś odejdzie.
1
Liczę że uda się nowemu prezydentowi Barcy dogadać Depaya. Eric zaklepany, dołożyć defensywnego pomocnika i kadra kompletna.