0

@kuz Choćby tego że mamy podobno zejść z drabinki płacowej. Że mamy odmładzać skład. A i tego że Aguero jest w fatalnej formie. Tak to jest wszystko spk.

3

Nie miałbym nic przeciwko przyjściu Aguero na załóżmy 2 sezony, gdyby nie samo nasuwające się pytanie. To po ch.ja sprzedawaliśmy Suareza?

0

@ViscaBarca123 O właśnie, o to mi chodziło. I oczywiście również liczę że Orellana dostanie szansę, bo według mnie ani Moriba, ani de Jong to nie defensywni pomocnicy, bardziej box2box.

1

@ViscaBarca123 Według mnie to że gra egoistycznie to bardzo mały problem. Mając u boku Leo, czy Pique, to jestem spokojny że sprowadzą go na ziemię. Jeżeli tylko Koeman da mu szansę, to ten śmiało może ją wykorzystać jak Mingueza.

3

Tak szczerze to jakby wpadła dobra oferta za Roberto, to bym się zastanowił nad jego przyszłością w Barcelonie. Niby wychowanek, i ciężej jest się pożegnać, no ale może faktycznie warto dać powalczyć Destowi z Emersonem na boku obrony. Szkoda że Sergi nigdy nie dostał prawdziwej szansy w pomocy.

1

@Coutinho007 Najlepsze że Frenkie również najlepiej wygląda, kiedy nie gra na ŚPD. Holender to również box2box, ma ogromne predyspozycje to takiej gry.

1

@Coutinho007 Czy Moriba to spd? Tak średnio, chociaż mega mu kibicuję. Zobaczymy jak to się ułoży.

3

@MarioVeB! Patrząc że można mieć go za darmo, to mimo wszystko fajna opcja. Zawsze może grać na skrzydle, lubię takich przebojowych piłkarzy. Po za tym Koeman ma na niego plan.

1

@FC1899Barca Defensywny pomocnik potrzebny. Moriba to bardziej box to box, zresztą Frenkie też. To nie piłkarze o profilu Busiego.

0

Czyli kto będzie odpowiedzialny za transfery w klubie? Myślałem że to Alemany będzie dyrektorem sportowym.

0

@Krzychu83924 To najmniejszy problem. Nie tylko Barcelona obcinała pensje, ale ciągle tylko o niej się pisze.

6

Duże zarobki Alaby to faktycznie problem, ale Umtiti, czy Coutinho pewnie nie mają mniejszych, a zakładam że obaj odejdą. Alaba chce grać w pomocy, co dla Barcelony byłoby dobre. Mógłby zastąpić Busiego na defensywnym pomocniku. Byłby alternatywą dla Jordiego Alby, i śmiało mógłby grać na środku obrony, a aktualnie gramy trójką. Kurczę mega ciekawy transfer, realnie mógłby zagrozić Busiemu, i grać za De Jongiem i Pedrim.

0

@Striker Bez przesady, kiedy Laporta miałby zdążyć zrobić tyle transferów.

2

Haalanda się jeszcze nie spodziewałem, ale liczyłem że rano będzie już Info o za klepaniu Depaya, Erica, Wijnalduma.

0

I od kiedy Laporta przejmuje władzę w klubie??

0

@msmsms Ja spodziewałem się że będzie miał więcej.

0

Spodziewałem się że Freixa będzie miał więcej, no i Font mniej, a tymczasem piękny wynik uzyskał.

0

Font całkiem ładny wynik.

19

Mega współczuję Unzue. To musi być przesrane, żyć z świadomością że niedługo twój czas się kończy. Człowiek lubi planować na przyszłość, a tutaj żyjesz z pętlą na szyi. Ciężko w takim stanie jest chyba zaleźć radość i sens życia.

5

@Emhyr Co się ma w środę popsuć? LM już stracona, teraz walczymy w lidze.

0

Kto jest agentem Aguero? Potężny agent, to może chodzi o Alabe. Do pomocy fajny pomysł.

3

Leci tak wysoko, i spada

5

Będę bardzo kibicował Ericowi Garcii w Barcelonie. Ale wątpię że byłby w stanie zagrać na takim poziomie jak Mingueza w ostatnim czasie. Nie wiem skąd chłopak ma tą łatkę średniaka, który nie przeskoczy pewnego poziomu.

0

@Azi Będzie w Barcelonie. Bo nikt zdrowy nie sprzeda młodego wychowanka.

0

@PatrykBarca Jakie on ma braki techniczne? Gościu słynie z rozegrania piłki.

0

@Gall Chyba nie myślisz inaczej. Sam Guardiola mówi otwarcie o tym.

0

@Coutinho007 Formacja nowa jest, więc może ktoś się znajdzie. Ale to już zadanie zarządu.

0

@socha Jednak żeby Pedri i de Jong mieli swobodę z przodu, ktoś musi harować z tyłu.

0

@Coutinho007 Myślę że nowy prezydent na pewno będzie chciał przeprowadzić jakiś transfer. Nie byłbym pewny czy nie będzie kasy na 1-2 piłkarzy, dodatkowo ktoś odejdzie.

1

Liczę że uda się nowemu prezydentowi Barcy dogadać Depaya. Eric zaklepany, dołożyć defensywnego pomocnika i kadra kompletna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?