kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Było do wygrania
0
Wierzyłem w was chłopaki, od początku
0
I co hejterzy? ???
0
Będziemy bronić wynik
0
Ehhhhhh i ehhhh
0
Tu się tworzy potęga, poczekajmy
0
Jakoś nie widzę gry trójką z tyłu w kadrze. Niezbyt szybcy są nasi stoperzy.
0
Przetłumaczcie sobie z hiszpańskiego "dałem się nabrać"
1
@puyol_presidend5 Możecie mi nabić w tym komentarzu z 200 zielonych. Dacie rade?
0
Wąskim gardłem xd
0
Spokojnie z Ansu. Jest młody, i jestem wręcz pewien że z czasem dojdzie do siebie. Następny sezon będzie jego. Kontuzje się zdarzają wszystkim, a Ansu da sobie z nią z pewnością rade. Dużo lekarzy widzę że tutaj jest.
3
Tutaj ma racje. W tym trudnym momencie poradzili sobie wzorowo.
2
Mingueza podstawowym obrońcą Barcy, rezerwowym U21 Hiszpanii. Trochę śmieszne, bo uważam że jest lepszy niż dwójka grająca.
0
@ViscaBarca123 Myślałem że może Moriba dostanie powołanie.
1
@Rewolucja123 Właśnie też mnie ciekawią takie newsy zawsze. Informacje jakby dziennikarz był na tych wszystkich spotkaniach.
0
@Pawel13sz A ok. Tak myślałem
0
@BarcaInfo To spotkanie było czy nie?
1
Planes spotka się z Laportą, zaraz po konferencji Verrattiego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@pax Zamiast krytykować dziennikarza, może warto skrytykować tą panią posłankę? No tak, przecież ty na nią głosujesz.
0
Wydaje się że de Jong może dłużej grać jako obrońca/łącznik pomocy z defensywą. I wówczas zostają w obronie tylko 2 wolne miejsca. Mingueza zasługuje na gre, Lenglet jakby ostatnio coś lepiej, i to jednak piłkarz którego również ciężko będzie posadzić na ławce. A przecież jest Araujo, wróci Pique. No jestem bardzo ciekawy jak to Ronald ułoży.
3
Kurde a gdyby Eto został, a nie przychodził Ibra.
0
@Rewolucja123 Może faktycznie racja. Chodzi mi o to że zawsze rywal może Leo podpuścić. Jakiś ruch niepotrzebny itd.
0
@DonAndresFCB Tym ostatnim zdaniem faktycznie mnie uspokoiłeś.
0
@Pioter Nie da się wszystkiego wykalkulować. Mały błąd i kartka.
0
@Woland10 Mały błąd, uniesiona noga obok rywala, wszystko może się zdarzyć. Sędzia nie będzie kalkulował że Leo ma 4 żółte.
0
Ogólnie to Leo mógł się wykartkować wczoraj. Nie chcę myśleć co by było gdyby wpadła mu żółta w najbliższym meczu.
0
Poniedziałek,,, zaraz po weekendzie, i zarazem tak daleko do weekendu.
1
@neeed Tak mnie naszło.
0
@kamiVeB My też mamy ciężko