1

Było do wygrania

0

Wierzyłem w was chłopaki, od początku

0

I co hejterzy? ???

0

Będziemy bronić wynik

0

Ehhhhhh i ehhhh

0

Tu się tworzy potęga, poczekajmy

0

Jakoś nie widzę gry trójką z tyłu w kadrze. Niezbyt szybcy są nasi stoperzy.

0

Przetłumaczcie sobie z hiszpańskiego "dałem się nabrać"

1

@puyol_presidend5 Możecie mi nabić w tym komentarzu z 200 zielonych. Dacie rade?

0

Wąskim gardłem xd

0

Spokojnie z Ansu. Jest młody, i jestem wręcz pewien że z czasem dojdzie do siebie. Następny sezon będzie jego. Kontuzje się zdarzają wszystkim, a Ansu da sobie z nią z pewnością rade. Dużo lekarzy widzę że tutaj jest.

3

Tutaj ma racje. W tym trudnym momencie poradzili sobie wzorowo.

2

Mingueza podstawowym obrońcą Barcy, rezerwowym U21 Hiszpanii. Trochę śmieszne, bo uważam że jest lepszy niż dwójka grająca.

0

@ViscaBarca123 Myślałem że może Moriba dostanie powołanie.

1

@Rewolucja123 Właśnie też mnie ciekawią takie newsy zawsze. Informacje jakby dziennikarz był na tych wszystkich spotkaniach.

0

@Pawel13sz A ok. Tak myślałem

0

@BarcaInfo To spotkanie było czy nie?

1

Planes spotka się z Laportą, zaraz po konferencji Verrattiego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@pax Zamiast krytykować dziennikarza, może warto skrytykować tą panią posłankę? No tak, przecież ty na nią głosujesz.

0

Wydaje się że de Jong może dłużej grać jako obrońca/łącznik pomocy z defensywą. I wówczas zostają w obronie tylko 2 wolne miejsca. Mingueza zasługuje na gre, Lenglet jakby ostatnio coś lepiej, i to jednak piłkarz którego również ciężko będzie posadzić na ławce. A przecież jest Araujo, wróci Pique. No jestem bardzo ciekawy jak to Ronald ułoży.

3

Kurde a gdyby Eto został, a nie przychodził Ibra.

0

@Rewolucja123 Może faktycznie racja. Chodzi mi o to że zawsze rywal może Leo podpuścić. Jakiś ruch niepotrzebny itd.

0

@DonAndresFCB Tym ostatnim zdaniem faktycznie mnie uspokoiłeś.

0

@Pioter Nie da się wszystkiego wykalkulować. Mały błąd i kartka.

0

@Woland10 Mały błąd, uniesiona noga obok rywala, wszystko może się zdarzyć. Sędzia nie będzie kalkulował że Leo ma 4 żółte.

0

Ogólnie to Leo mógł się wykartkować wczoraj. Nie chcę myśleć co by było gdyby wpadła mu żółta w najbliższym meczu.

0

Poniedziałek,,, zaraz po weekendzie, i zarazem tak daleko do weekendu.

1

@neeed Tak mnie naszło.

0

@kamiVeB My też mamy ciężko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?