2

Alba, najlepszy skrzydłowy Barcy i Hiszpanii.

1

Piątka z tyłu, a w składzie bez kogoś szczególnie szybkiego do kontry. Według mnie powrót do gry z jednym napastnikiem, a w składzie Jóźwiak.

3

Brawoooo!!!!! Do boju

0

@sebasek99 Mimo że mam dość konserwatywne poglądy, to w niektórych sytuacjach też tak mam. Myślę sobie, co w takiej sytuacji zrobiłby Jezus.

0

@TheNekro94 Można wymieniać dalej. Ewentualne zwycięstwo Portugalii na euro, i dobry turniej CR, też ma szansę. Zgodzę się z tobą że jest za wcześnie, i kombinacji jest multum. Po prostu w mojej opinii, Leo w tym roku nie zgarnie tej nagrody.

0

@TheNekro94 No ja myślę inaczej. Dwa najważniejsze trofea w tym roku to: LM, i Euro. I tą nagrodę zgarnie ktoś, kto dorzuci do tego zwycięstwo na krajowym podwórku. City- de Bruyne, PSG-Mbappe, Bayern-Lewy.

0

@TheNekro94 Jednak Euro wydaje się być zdecydowanie ważniejsze niż Copa, w kontekście złotej piłki. Według mnie po prostu Leo nie wygra w tym roki tej nagrody.

0

@Kubix93 Ramos/De Bruyne

0

@Messibestplayerintheworld Absolutnie. Ale wiesz jakie są kryteria do wygrania tej nagrody. Indywidualnie jest bezapelacyjnie najlepszy.

0

Messi ma nikłe szanse na złotą piłkę. Z LM odpadł, a Copa to jednak nie Euro. Lewandowski/De Bruyne/Mbappe, moi faworyci.

1

@Rewolucja123 Ja złapałem że to żart.

0

@Striker Silva za 40, czy Lautaro za 100?

0

Patrząc na dostępność napastników na rynku transferowym, szczerze rozważyłbym Andre Silve. Gość miał kilka przygód w karierze, ale jego łatwość w znajdywaniu się w dobrych sytuacjach jest imponująca. Ciekawy zawodnik, nie mam pewności w 100% do niego, ale do Lautaro, lub Depaya też nie.

0

Który to śmiał się z Iwańskiego na twitterze, jakiś dziennikarz to chyba był xd

0

@cat_r37 100 mln to zdecydowanie za dużo. 50 mln + jacyś piłkarze, już prędzej. Dodatkowo sprawa kontaktu Lautaro może obniżyć cenę.

0

@4drian0 No wiem, chociaż nie ma już długiego kontraktu, + jakiś piłkarz.

0

@marcin000019 Będzie lepszy. Jest dodatkowo młody.

0

@BarcaInfo Piękna informacja, piękna.

0

A ja tam lubię tego Lautaro. Do 50 mln to czemu nie, ale więcej już nie.

0

@masq Bardzo ciężki orzech do zgryzienia będzie miał zarząd. Wcale wyboru dużego nie ma. Gdyby nie kontuzje, to Aguero na 2 sezony to naprawdę fajna opcja. Może Andre Silva, tylko odbił się już od paru klubów.

0

@masq To moja opinia. Depay to żadna 9, znowu będzie problem z pozycją jak u Griezmanna, Coutinho. Garcia super. Gaya byłby świetny, tylko uważam że jest zbyt dobry, żeby być zmiennikiem Alby. Trzeba szukać jakieś silnej 9, Halaand/Lukaku to nierealne transfery.

4

@Rewolucja123 U poprzednich trenerów z pewnością. Teraz byłby wartością dodatnią, i tworzyłby zdrową rywalizację.

1

Cucurellla gdyby został, to dzisiaj śmiało mógłby rywalizować z Albą na wahadle. Byłby jego zamiennikiem, ale z czasem kto wie.

0

@masq Zdrowy Aguero nie jest za słaby na Barce. Zresztą my nie mamy napastnika.

3

@Rewolucja123 Satysfakcję, radość z pójścia do pracy/szkoły, następnego dnia. I jeszcze coś, nie opisane szczęście. Nawet nie z tego że przejdziemy do historii, bo już w niej się zapisaliśmy. Ale szczęście z kibicowania najpiękniejszej drużynie na świecie. Ilu z nas wyłączyło telewizory przed końcem meczu.

27

@Rewolucja123 Ojjj dała ta bramka nam dużo. Coś znacznie więcej niż pieniądze, i awans. Kibic Barcelony chyba wie o co chodzi.

1

@GeraltzKatalonii Gość już 2 niezły sezon. Tylko chyba ten kontrakt ma dłuższy, niż napisałem.

1

Gdyby nie kontuzje Aguero, to byłby super opcją na załóżmy 2 sezony. A co myślicie o tym żeby powalczyć o Lautaro, jemu się za rok kończy chyba kontrakt?

1

@BarcaInfo Gość ma prawie 26 lat, a Alba spokojnie przez najbliższe 2-3 lata nie odda miejsca w składzie. Wątpię że Gaya zgodzi się na ławkę.

2

@CZAJUN_119 Matsa uwielbiam. Ale Alba w obecnej formie, i braku dobrych skrzydłowych, jest kluczowy dla Barcy. Może inaczej napiszę, drugi najlepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?