kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A ja uważam że powinna ta superliga zagrać, przez 2-3 lata, i następnie ocenimy jak to wygląda na tle LM. Z chęcią zobaczę coś nowego.
0
Dzięki Superlidze będzie nas stać na Aguero. Woww
0
@Ratamahatta Aguero nie będzie zarabiał 10-12 mln. To byłby kretynizm. Jak to prawda że Andre Silva ma klauzulę 30mln, to naprawdę bym rozważył taką opcję.
3
@Zieliniak To te imprezy by straciły, bez najlepszych piłkarzy
11
@MarioVeB! A co mieliby zrobić piłkarze? Grają w świetnych drużynach, które zagrają w nowej superlidze. Świetne pieniądze itd. To UEFA według mnie straci. Po za tym nie wyobrażam sobię mistrzostw bez tych piłkarzy.
0
@Bykunn Ale czy na rynku jest dużo lepszych opcji? W dobrej cenie.
0
@sintesox Ale tak nie zrobiliśmy-błąd.
0
Jak Aguero odpali, to mamy top napastnika, na powiedzmy 2 lata. Jak nie wypali, to stracimy tylko na jego pensji. Fajnie byłoby mieć jednak jakąś alternatywe, jeżeli Kun miałaby jakieś problemy zdrowotne. Jakiś młody napastnik.
7
@BarcaInfo +Depay, i dwóch niezłych graczy za darmo.
0
Wygrać superligę, i spłaci się na Dembele, Griezmann, Coutinho.
0
Kolejny sport będzie w kanale sportowym.
9
Teraz piłkarze będą mówić; Zawsze marzyłem o zwycięstwie w Superlidze.
0
@Kgorecki2500 Jeżeli ligi nie dostosują się do SL, to mogą stracić najlepsze kluby.
0
Pomniejszenie lig krajowych byłoby chyba niezłym rozwiązaniem. Wówczas można będzie fajnie to połączyć z SL.
6
@Maker0 Ale i tak oglądalność będzie większa niż LM.
11
Remis Realu, i jesteśmy zależni tylko od siebie.
0
@FCB24 Dokładnie. Trzeba pomyśleć o pomocniku w lecie, w szczególności że Pjanic nie gra w ogóle.
4
Uwielbiam Pedriego, ale ostatnio jest jednym z najsłabszych na boisku. Mam wrażenie że nic nie wnosi do gry. Nie wiem czy nie powinien odpocząć w następnych meczach.
0
@Criss18Barca Nie zadebiutował już w Anglii?
0
Superliga fajny pomysł, nie podoba mi się tylko kto ma nią przewodzić.
3
Brawa również dla prezydenta. Bartomeu świetnie skomponował drużynę na ten sezon. Ten puchar, to również jego sukces.
3
Jeszcze jakby Real się potknął.
5
Powalczmy jeszcze o tą ligę. Dublet byłby cudowny.
0
Ciekawe czy ktoś w Europie by pokonał Barcelone.
0
Zero kreatywności w pomocy. No może Busi coś próbuje. Kolejna pozycja do wzmocnienia, ktoś musi podać temu napastnikowi.
1
Może Emerson posadzi Desta. Szukamy tego prawego obrońcy, jak następcy Neymara.
0
Pedri znowu kiepsko.
0
@Mathew86 Andre Silva za 30 mln, to żadne ryzyko. Kasę pewnie byśmy odzyskali gdyby sobie nie poradził. Malen też fajna opcja.
2
@ArterkHD Miał po drodze, parę średnich sezonów.
0
@Gall W takim razie Pedri też jest średniakiem, idąc tym tropem.