1

A ja uważam że powinna ta superliga zagrać, przez 2-3 lata, i następnie ocenimy jak to wygląda na tle LM. Z chęcią zobaczę coś nowego.

0

Dzięki Superlidze będzie nas stać na Aguero. Woww

0

@Ratamahatta Aguero nie będzie zarabiał 10-12 mln. To byłby kretynizm. Jak to prawda że Andre Silva ma klauzulę 30mln, to naprawdę bym rozważył taką opcję.

3

@Zieliniak To te imprezy by straciły, bez najlepszych piłkarzy

11

@MarioVeB! A co mieliby zrobić piłkarze? Grają w świetnych drużynach, które zagrają w nowej superlidze. Świetne pieniądze itd. To UEFA według mnie straci. Po za tym nie wyobrażam sobię mistrzostw bez tych piłkarzy.

0

@Bykunn Ale czy na rynku jest dużo lepszych opcji? W dobrej cenie.

0

@sintesox Ale tak nie zrobiliśmy-błąd.

0

Jak Aguero odpali, to mamy top napastnika, na powiedzmy 2 lata. Jak nie wypali, to stracimy tylko na jego pensji. Fajnie byłoby mieć jednak jakąś alternatywe, jeżeli Kun miałaby jakieś problemy zdrowotne. Jakiś młody napastnik.

7

@BarcaInfo +Depay, i dwóch niezłych graczy za darmo.

0

Wygrać superligę, i spłaci się na Dembele, Griezmann, Coutinho.

0

Kolejny sport będzie w kanale sportowym.

9

Teraz piłkarze będą mówić; Zawsze marzyłem o zwycięstwie w Superlidze.

0

@Kgorecki2500 Jeżeli ligi nie dostosują się do SL, to mogą stracić najlepsze kluby.

0

Pomniejszenie lig krajowych byłoby chyba niezłym rozwiązaniem. Wówczas można będzie fajnie to połączyć z SL.

6

@Maker0 Ale i tak oglądalność będzie większa niż LM.

11

Remis Realu, i jesteśmy zależni tylko od siebie.

0

@FCB24 Dokładnie. Trzeba pomyśleć o pomocniku w lecie, w szczególności że Pjanic nie gra w ogóle.

4

Uwielbiam Pedriego, ale ostatnio jest jednym z najsłabszych na boisku. Mam wrażenie że nic nie wnosi do gry. Nie wiem czy nie powinien odpocząć w następnych meczach.

0

@Criss18Barca Nie zadebiutował już w Anglii?

0

Superliga fajny pomysł, nie podoba mi się tylko kto ma nią przewodzić.

3

Brawa również dla prezydenta. Bartomeu świetnie skomponował drużynę na ten sezon. Ten puchar, to również jego sukces.

3

Jeszcze jakby Real się potknął.

5

Powalczmy jeszcze o tą ligę. Dublet byłby cudowny.

0

Ciekawe czy ktoś w Europie by pokonał Barcelone.

0

Zero kreatywności w pomocy. No może Busi coś próbuje. Kolejna pozycja do wzmocnienia, ktoś musi podać temu napastnikowi.

1

Może Emerson posadzi Desta. Szukamy tego prawego obrońcy, jak następcy Neymara.

0

Pedri znowu kiepsko.

0

@Mathew86 Andre Silva za 30 mln, to żadne ryzyko. Kasę pewnie byśmy odzyskali gdyby sobie nie poradził. Malen też fajna opcja.

2

@ArterkHD Miał po drodze, parę średnich sezonów.

0

@Gall W takim razie Pedri też jest średniakiem, idąc tym tropem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?