0

@messi564 No nie wiem.

2

Jakby Barca naprawdę miała fundusze na duży transfer, to proszę o Haalanda. Tyle lat gry ma przed sobą. A już obecnie jestem topem. Marzy mi się w Barcelonie taka 9. Mam przeczucie że Laporta będzie chciał na grubo wejść do Barcelony, i zrobi jakiś większy transfer.

2

@Whudi Wątpię że uda się kupić Aaronsa. Ale reszta możliwa w sumie.

0

@LuisSalvano Ty jesteś pewny od kilku lat pewnie. A co roku to samo. Jakoś do tego się nie odnosisz.

2

@Bobo25 O proszę. A więc byłem w błędzie.

0

@Whudi A tego to nie wiedziałem.

9

Ciekawostka ode mnie. Ronald Koeman, nigdy nie trenował Neymara.

0

@Jakchcesz Nie ma szans że wróci. Chociaż on ma chyba rok kontraktu.

0

@Rewolucja123 To chyba faktycznie ten jeden pierwszy rok. Bo później ten temat wracał jak boomerang.

0

Od odejścia Neymara do PSG, był chociaż jeden rok by nie mówiło się o jego powrocie?

2

Dobre te lody ekipa.

0

@kryhaa PSO, w sumie tam można spróbować z nim.

0

@masq Wahadłowy to jak dla mnie ktoś o dużej szybkości, dynamice. Alba, ale nawet Dest ma ku temu predyspozycje. Emerson nie jest zbyt przebojowy, być może da za to większy spokój z tyłu.

2

Emersona widzę po prawej stronie w momencie, jeżeli Koeman wróci do gry 4 z tyłu. Według mnie predyspozycji na grę na wahadle zbyt dużych nie ma. Jestem ciekaw, jak to się ułoży.

2

@Pawel13sz Jestem dziwnie pewny, że tak.

0

@Messibestplayerintheworld Busquets-de Jong-Wijnaldum-Pedri, a przed nimi duet Depay-Messi. Pedri w takim ustawieniu grałby wyżej, bliżej pola karnego rywali.

9

@Pawelec7 Też uważam że Adam nr 1. To jakie dał nam emocję, to jak siadało się do oglądania skoków dla Adama jest nie podrabialne. Adam, to dla mnie definicja sportowca.

0

@Rewolucja123 Ale w sumie każdy myślał że Neymar zostanie. Ponad 200 mln wtedy, to była abstrakcja.

1

@Janiama Jeszcze nie dawno byłem dużym krytykiem Griezmanna, a zawsze broniłem Dembele. Jednak ostatnie tygodnie, całkowicie obróciły moje postrzeganie tych piłkarzy. Liczę że Ousmane odejdzie, a Antoine zostanie. Choćby dlatego, że nie łapie kontuzji, jest doświadczony, i daje jakieś liczby, szczególnie w lidze.

0

@Chakalaka Jeszcze jakieś info o nowej 9, i pięknie będzie.

0

@macio_944 Eric Garcia, nowa 9, i skoro Koeman chce Wijnalduma, to czemu nie.

2

Mascherano, czy Dembele, kto miał lepsze wykończenie? Według mnie jednak Dembele.

0

@Zoker MF obejrzałem.

3

Real zremisuje/przegra, no ale oni są zmęczeni, mają kontuzje. Gracze Barcelony też są zmęczeni, i też mamy kontuzje. No kuwa ile można tak mówić.

0

@sintesox Nie trzeba nikogo wyrzucać. Jest miejsce dla jednego nowego pomocnika. Pedri/Moriba to wciąż młodzi gracze. Zobacz jak ten pierwszy jest zajechany. A Frenkie często gra w obronie.

0

@eckov Wijnaldum nie jest słaby. To bardzo dobry zawodnik. Z de Jongiem dominował by w pomocy.

0

@Lub567 Przede wszystkim.

0

@GeneralXavi Zobacz na ilość zdobytych trofeów podczas kadencji Bartomeu. Zwala z nóg.

29

Bartomeu kapitalnie złożył drużynę przed sezonem. Wielkie brawa, bo miał nosa. Dublet, będzie w dużej mierze zasługą Josepa Marii Bartomeu. Wielki prezydent.

0

@Eto'o9 R10 No tak samo, hehehhe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?