1

@Bobo25 W ogóle Borka dobrze się słucha o piłce. Ma dużą wiedzę o futbolu, i dobre spostrzeżenia.

0

Malen w PSV jak sobie radzi? Śledzi ktoś może?

0

Otworzyli fryzjerów? Xd

0

@Encore Dokładnie, sportowo na pewno się obroni, ale. Czy warto w sumie ryzykować, wiedząc jakie ma częste problemy ze zdrowiem? Co jak wypadnie, i zostaniemy znowu bez 9. Jak to prawda że Andre Silva ma 30 mln klauzulę, to bym się zastanowił.

1

@LeoMessi1994 Hahahhaha

0

Za dużo meczy bez emocji mamy już w lidze hiszpańskiej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JarekS Garcia też chciał już w styczniu przyjść do Barcelony. I zdecydowanie obniżał swoje wymogi finansowe.

22

Eric, Aguero, Depay za darmo w Barcelonie, to byłby majstersztyk.

0

@Chaoss Nawet z tym nie dyskutuję. Pytanie jednak czy oglądalność nie będzie trochę spadać za 10-20lat.

6

@IronSanHybrid A ja się nie zgadzam. Faktycznie można zauważyć że młodzież już nie tak licznie śledzi rozgrywki piłkarskie. I uważam że to akurat są w stanie poprawić, bardziej promować, pójść w ich stronę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lukaszmatusiewicz Będzie ciężko o komplet punktów.

4

Tak naprawdę następne 5 kolejek, wcale nie są łatwe. Getafe, Granada, Villareal, Valencia, Atletico.

0

@masq Dlatego brać Aguero i Depaya. Są darmowi, a może jeden odpali.

4

Nawet nie czytam komentarzy, tylko odświeżam.

0

Bartomeu wyprzedził innych, i pierwszy podał się do dymisji.

1

Nie chce mi się wierzyć, że Perez w jakikolwiek sposób dałby się ograć/wykiwać. Wcale się nie zdziwię, jak z dementuje te potencjalne odejścia klubów z SL. Może być jakaś nowa niespodzianka jeszcze.

4

To może w tej Super lidze niech zostanie tylko Barca i Real. Będą grali między sobą po 20 meczy w sezonie. Tylko może bez spadków z ligi wówczas.

1

Czyli po kiego grzyba był ten komunikat że Barca wchodzi do Super ligi, jak teraz sobie przypomnieli o socios?

1

Bez względu czy będzie to LM, czy Super liga, i tak będę to oglądał. Więc bardziej mnie ciekawi np. czy Aguero wpadnie do Barcy, czy nie wpadnie.

2

@Nihas Ja myślę że ci którym się podoba po prostu milczą. Przynajmniej jakiejś części.

2

Przecież te 12 założycielskich klubów superligi, nie nakazuje zawiesić LM, i nie zabrania mniejszym klubom występowania w nich. Idą na własną rękę.

1

@Messibestplayerintheworld Jak ominą go kontuzje, to jestem niemalże pewny jego miejsca w 11.

0

Weźta jeszcze tego Depaya, do Aguero. W razie jakiś problemów Kuna.

0

@AmigoBlancos Tak myślałem.

0

@Barca1992 Zostanie to, czy nie zostanie

0

Ja się pytam, co będzie z pucharem króla.

3

@ZelekBARCA Niekoniecznie. Mogą grać w innych grupach.

3

@klemens100 Ale to te 12 drużyn na swoją rękę, organizuje sobie tą ligę. Przecież nie chcą żadnej kasy czy to od UE/UEFY, to rozkręcenie tego turnieju. Sami sobie stworzyli to, i co najważniejsze musieli się dogadać, skoro 12 najmocniejszych drużyn w to wchodzi. Przecież nie zabraniają tym mniejszym/słabszym drużyną, grać w Europie w LM/LE.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?