kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25 W ogóle Borka dobrze się słucha o piłce. Ma dużą wiedzę o futbolu, i dobre spostrzeżenia.
0
Malen w PSV jak sobie radzi? Śledzi ktoś może?
0
Otworzyli fryzjerów? Xd
0
@Encore Dokładnie, sportowo na pewno się obroni, ale. Czy warto w sumie ryzykować, wiedząc jakie ma częste problemy ze zdrowiem? Co jak wypadnie, i zostaniemy znowu bez 9. Jak to prawda że Andre Silva ma 30 mln klauzulę, to bym się zastanowił.
1
@LeoMessi1994 Hahahhaha
0
Za dużo meczy bez emocji mamy już w lidze hiszpańskiej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JarekS Garcia też chciał już w styczniu przyjść do Barcelony. I zdecydowanie obniżał swoje wymogi finansowe.
22
Eric, Aguero, Depay za darmo w Barcelonie, to byłby majstersztyk.
0
@Chaoss Nawet z tym nie dyskutuję. Pytanie jednak czy oglądalność nie będzie trochę spadać za 10-20lat.
6
@IronSanHybrid A ja się nie zgadzam. Faktycznie można zauważyć że młodzież już nie tak licznie śledzi rozgrywki piłkarskie. I uważam że to akurat są w stanie poprawić, bardziej promować, pójść w ich stronę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lukaszmatusiewicz Będzie ciężko o komplet punktów.
4
Tak naprawdę następne 5 kolejek, wcale nie są łatwe. Getafe, Granada, Villareal, Valencia, Atletico.
0
@masq Dlatego brać Aguero i Depaya. Są darmowi, a może jeden odpali.
4
Nawet nie czytam komentarzy, tylko odświeżam.
0
Bartomeu wyprzedził innych, i pierwszy podał się do dymisji.
1
Nie chce mi się wierzyć, że Perez w jakikolwiek sposób dałby się ograć/wykiwać. Wcale się nie zdziwię, jak z dementuje te potencjalne odejścia klubów z SL. Może być jakaś nowa niespodzianka jeszcze.
4
To może w tej Super lidze niech zostanie tylko Barca i Real. Będą grali między sobą po 20 meczy w sezonie. Tylko może bez spadków z ligi wówczas.
1
Czyli po kiego grzyba był ten komunikat że Barca wchodzi do Super ligi, jak teraz sobie przypomnieli o socios?
1
Bez względu czy będzie to LM, czy Super liga, i tak będę to oglądał. Więc bardziej mnie ciekawi np. czy Aguero wpadnie do Barcy, czy nie wpadnie.
2
@Nihas Ja myślę że ci którym się podoba po prostu milczą. Przynajmniej jakiejś części.
2
Przecież te 12 założycielskich klubów superligi, nie nakazuje zawiesić LM, i nie zabrania mniejszym klubom występowania w nich. Idą na własną rękę.
1
@Messibestplayerintheworld Jak ominą go kontuzje, to jestem niemalże pewny jego miejsca w 11.
0
Weźta jeszcze tego Depaya, do Aguero. W razie jakiś problemów Kuna.
0
@AmigoBlancos Tak myślałem.
0
@Barca1992 Zostanie to, czy nie zostanie
0
Ja się pytam, co będzie z pucharem króla.
3
@ZelekBARCA Niekoniecznie. Mogą grać w innych grupach.
3
@klemens100 Ale to te 12 drużyn na swoją rękę, organizuje sobie tą ligę. Przecież nie chcą żadnej kasy czy to od UE/UEFY, to rozkręcenie tego turnieju. Sami sobie stworzyli to, i co najważniejsze musieli się dogadać, skoro 12 najmocniejszych drużyn w to wchodzi. Przecież nie zabraniają tym mniejszym/słabszym drużyną, grać w Europie w LM/LE.