4

Ale fatalna wiadomość. Wybitny piosenkarz. Zawsze będziemy pamiętać.

12

De Jong dzisiaj powinien siedzieć na ławce. Na jego pozycji, łatwo złapać kartkę. A po za tym odpoczynek mu się przyda.

0

@Pogba No nie wydaję mi się że spadają.

0

Misja Futbol dzisiaj, widzę że Ćwiąkała ma być.

1

@BorzyKrzys Ale możliwości głosowe ma niebywałe. Mógłbym go słuchać bez przerwy.

0

@barteq Kapitalny spektakl.

0

Na 1 Bocelli ma koncert, nie oglądam już tego meczu

0

Przez takie coś, oni wygrają tą ligę.

0

@Maciasek + pieniądze, oczywiście.

0

@VenoM I dlatego jest potrzebna klasyczna 9. Bo sytuacji jest multum.

0

@Maciasek Firpo byli chyba zainteresowani. Pjanic zna lige włoską.

0

Rok temu Lautaro chciał grać w Barcelonie. Naprawdę powalczyłbym o niego. Jeżeli nacisnąłby na Inter, to może w gre weszły by pieniądze+zawodnicy (Junior, Pjanic). Fajny, młody napastnik.

0

@VenoM Bo nie strzeli. Po za tym spójrz jaką część jego goli w tym sezonie stanowią karne.

0

@Ghazul3293 Szczerze, nie oglądam go w akcji praktycznie w ogóle. Ale jak sobie spojrzałem na te statystyki, to byłem zdziwiony że taka bieda.

0

Oglądając ukochaną Barcę, człowiek się odpręża, mniej stresuje. Tak dla Neymara. Mimo że byłem na niego wkurzony jak każdy, to wiem ile znaczy piłkarsko.

1

@neeed Muzyka Ciszy. O Bocellim.

1

Fajny ten film na tvp1.

0

@Coutinho007 Bo dobrze to wygląda. Po za tym nie napisałem co bym chciał, a jak myślę że będzie.

0

@Rewolucja123 De Jong w obronie za Araujo/Mingueze.

0

@musli1989 Nie.

0

@Paradoks Ja wiem że rywala nie można nigdy lekceważyć, ale jeśli wygramy z Realem, to w lidze zostajemy my i Atletico.

0

Wygrać za tydzień to El Clasico, i już nie trzeba będzie patrzeć się na Real w lidze.

0

Patrzę na ten skład Realu, i oprócz paru wyjątków to naprawdę przeciętny skład mają. I nie piszę tego złośliwie.

1

@BarcaInfo Japierdziele. Niech nowy zarząd albo sprzeda paru gości, lub obniży ich kontrakty.

0

@Rewolucja123 Coutinho i Griezmann to zbędne transfery. Ale Dembele pasował w momencie odejścia Neya.

0

Jakby przyleciał do Madrytu to byłby kolejny filmik. Nie wierzę tym pismakom.

1

Chwilę mnie nie było, a tutaj taki news. Wow

2

No szkoda, szczerze.. Piękny strzał

4

Co ten sędzia dzisiaj???

1

Ja wiedziałem że oni celowo sobie 1 połowę odpuścili. Po co 90 min dobrze grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?