kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale fatalna wiadomość. Wybitny piosenkarz. Zawsze będziemy pamiętać.
12
De Jong dzisiaj powinien siedzieć na ławce. Na jego pozycji, łatwo złapać kartkę. A po za tym odpoczynek mu się przyda.
0
@Pogba No nie wydaję mi się że spadają.
0
Misja Futbol dzisiaj, widzę że Ćwiąkała ma być.
1
@BorzyKrzys Ale możliwości głosowe ma niebywałe. Mógłbym go słuchać bez przerwy.
0
@barteq Kapitalny spektakl.
0
Na 1 Bocelli ma koncert, nie oglądam już tego meczu
0
Przez takie coś, oni wygrają tą ligę.
0
@Maciasek + pieniądze, oczywiście.
0
@VenoM I dlatego jest potrzebna klasyczna 9. Bo sytuacji jest multum.
0
@Maciasek Firpo byli chyba zainteresowani. Pjanic zna lige włoską.
0
Rok temu Lautaro chciał grać w Barcelonie. Naprawdę powalczyłbym o niego. Jeżeli nacisnąłby na Inter, to może w gre weszły by pieniądze+zawodnicy (Junior, Pjanic). Fajny, młody napastnik.
0
@VenoM Bo nie strzeli. Po za tym spójrz jaką część jego goli w tym sezonie stanowią karne.
0
@Ghazul3293 Szczerze, nie oglądam go w akcji praktycznie w ogóle. Ale jak sobie spojrzałem na te statystyki, to byłem zdziwiony że taka bieda.
0
Oglądając ukochaną Barcę, człowiek się odpręża, mniej stresuje. Tak dla Neymara. Mimo że byłem na niego wkurzony jak każdy, to wiem ile znaczy piłkarsko.
1
@neeed Muzyka Ciszy. O Bocellim.
1
Fajny ten film na tvp1.
0
@Coutinho007 Bo dobrze to wygląda. Po za tym nie napisałem co bym chciał, a jak myślę że będzie.
0
@Rewolucja123 De Jong w obronie za Araujo/Mingueze.
0
@musli1989 Nie.
0
@Paradoks Ja wiem że rywala nie można nigdy lekceważyć, ale jeśli wygramy z Realem, to w lidze zostajemy my i Atletico.
0
Wygrać za tydzień to El Clasico, i już nie trzeba będzie patrzeć się na Real w lidze.
0
Patrzę na ten skład Realu, i oprócz paru wyjątków to naprawdę przeciętny skład mają. I nie piszę tego złośliwie.
1
@BarcaInfo Japierdziele. Niech nowy zarząd albo sprzeda paru gości, lub obniży ich kontrakty.
0
@Rewolucja123 Coutinho i Griezmann to zbędne transfery. Ale Dembele pasował w momencie odejścia Neya.
0
Jakby przyleciał do Madrytu to byłby kolejny filmik. Nie wierzę tym pismakom.
1
Chwilę mnie nie było, a tutaj taki news. Wow
2
No szkoda, szczerze.. Piękny strzał
4
Co ten sędzia dzisiaj???
1
Ja wiedziałem że oni celowo sobie 1 połowę odpuścili. Po co 90 min dobrze grać.