kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dorzućta jeszcze Depaya do Kuna
0
@Cwaniak4 No ale każda mocna drużyna, ma kogoś takiego. Benzema strzela w Realu, Mbappe w PSG itd.
0
Patrząc jak dużo strzelamy goli, i to bez 9, to skupiłbym się na wzmocnieniu obrony.
12
@Criss18Barca Z tego że w nazwisku miał imię.
3
Patrząc na sytuację Barcelony, i na fakt że Leo jest kapitanem, to mógłby się już zdecydować. Powinien postawić sprawę jasno. Najgorsze jest takie przeciągnie liny.
2
Szkoda że Chelsea zgarnęła Tuchela, od czasów pracy w BvB bardzo chciałem go w Barcelonie. Świetny trener, obok Guardioli chyba najlepszy.
0
@kakusus Pisałem przy 1-0.
0
@matirix20 Pisałem to przy 1-0, miałem nadzieję że Atletico coś straci.
0
Jeszcze się okaże, że ta kolejka nie będzie decydująca, i będziemy dalej w grze.
2
Chciałbym żeby Barcelona poszła w kierunku niemieckiego trenera. Jeżeli nie teraz, to za rok. Przydałoby się coś nowego.
2
@Encore Prędzej już Dembele był wart 100mln, w momencie gdy Barca go kupowała.
0
Zawsze ceniłem sobie w Hiszpanii grę Laporte. W City nie jest pierwszym wyborem, szkoda że Barcelona nie okazała nim zainteresowanie w pewnym momencie.
1
@tbas Ale skoro o tym piszesz, to też tym żyjesz.
1
Strzelamy dużo bramek, akcje tworzymy, a mimo to frajerzymy się na potęgę. Barca nie ma mentalności, brakuje charakterów tej drużynie. Wszystko takie bezpłciowe. Współczuję trenerom, zwróci uwagę, krzyknie na gwiazdeczki i od razu obraza.
2
@MXFCB Wyjdę mi się, że mógłby dużo wydobyć z Barcelony.
0
@Rewolucja123 Niby tak, ale dalej uważam że Roberto to nie piłkarz na Barcelone.
0
@Bobo25 Nie wiem skąd Laporta weźmie kasę, ale tutaj są potrzebne wzmocnienia. Może Koemana nie jest idealny, ale dostał mocno średni skład.
1
@marcin000019 Ale wiesz że van Dijk nie gra długo przez kontuzje.
0
Porażki/remisy się zdarzają każdemu. Ale my do jasnej cholery musimy się frajerzyć. Pieprzyć transfer napastnika, a całą kasę przeznaczyć na obrońcę. Jak dużo zyskał Liverpool po tranferze van Dijka, City po transferze Diasa.
5
A więc to legendarne DNA Barcy, to frajerstwo?
2
A mnie ostatnio Ter Stegen wkurza. On nawet minimum nie robi, masakra.
0
Gdyby Busquets był szybszym piłkarzem, to gość byłby jakimś monstrum na boisku. Chociaż dużo nadrabia inteligencją.
0
Kurka zapomniałem o meczu dzisiaj, a tutaj proszę, wieczór mile zleci.
0
@Ronnie1992 Nie no Iniesta był lepszym zawodnikiem, minimalnie, ale lepszym.
0
@KapiFCB Jeszcze zobaczymy co będzie
0
@GeneralXavi Wijnaldum to naprawdę dobry piłkarz, który wciąż mógłby dużo dać Barcelonie.
0
@ShawnC Akurat Wijnalduma bardzo lubię, i cenię.
0
Cieszy że co raz więcej się pisze, że Barca chce wzmocnić środek pola.
1
@Dior Pep stawiał na Kuna, tylko złapały go kontuzje.
28
@Chakalaka Ale Chelsea kuwa pewnie nie xD.