2

Dorzućta jeszcze Depaya do Kuna

0

@Cwaniak4 No ale każda mocna drużyna, ma kogoś takiego. Benzema strzela w Realu, Mbappe w PSG itd.

0

Patrząc jak dużo strzelamy goli, i to bez 9, to skupiłbym się na wzmocnieniu obrony.

12

@Criss18Barca Z tego że w nazwisku miał imię.

3

Patrząc na sytuację Barcelony, i na fakt że Leo jest kapitanem, to mógłby się już zdecydować. Powinien postawić sprawę jasno. Najgorsze jest takie przeciągnie liny.

2

Szkoda że Chelsea zgarnęła Tuchela, od czasów pracy w BvB bardzo chciałem go w Barcelonie. Świetny trener, obok Guardioli chyba najlepszy.

0

@kakusus Pisałem przy 1-0.

0

@matirix20 Pisałem to przy 1-0, miałem nadzieję że Atletico coś straci.

0

Jeszcze się okaże, że ta kolejka nie będzie decydująca, i będziemy dalej w grze.

2

Chciałbym żeby Barcelona poszła w kierunku niemieckiego trenera. Jeżeli nie teraz, to za rok. Przydałoby się coś nowego.

2

@Encore Prędzej już Dembele był wart 100mln, w momencie gdy Barca go kupowała.

0

Zawsze ceniłem sobie w Hiszpanii grę Laporte. W City nie jest pierwszym wyborem, szkoda że Barcelona nie okazała nim zainteresowanie w pewnym momencie.

1

@tbas Ale skoro o tym piszesz, to też tym żyjesz.

1

Strzelamy dużo bramek, akcje tworzymy, a mimo to frajerzymy się na potęgę. Barca nie ma mentalności, brakuje charakterów tej drużynie. Wszystko takie bezpłciowe. Współczuję trenerom, zwróci uwagę, krzyknie na gwiazdeczki i od razu obraza.

2

@MXFCB Wyjdę mi się, że mógłby dużo wydobyć z Barcelony.

0

@Rewolucja123 Niby tak, ale dalej uważam że Roberto to nie piłkarz na Barcelone.

0

@Bobo25 Nie wiem skąd Laporta weźmie kasę, ale tutaj są potrzebne wzmocnienia. Może Koemana nie jest idealny, ale dostał mocno średni skład.

1

@marcin000019 Ale wiesz że van Dijk nie gra długo przez kontuzje.

0

Porażki/remisy się zdarzają każdemu. Ale my do jasnej cholery musimy się frajerzyć. Pieprzyć transfer napastnika, a całą kasę przeznaczyć na obrońcę. Jak dużo zyskał Liverpool po tranferze van Dijka, City po transferze Diasa.

5

A więc to legendarne DNA Barcy, to frajerstwo?

2

A mnie ostatnio Ter Stegen wkurza. On nawet minimum nie robi, masakra.

0

Gdyby Busquets był szybszym piłkarzem, to gość byłby jakimś monstrum na boisku. Chociaż dużo nadrabia inteligencją.

0

Kurka zapomniałem o meczu dzisiaj, a tutaj proszę, wieczór mile zleci.

0

@Ronnie1992 Nie no Iniesta był lepszym zawodnikiem, minimalnie, ale lepszym.

0

@KapiFCB Jeszcze zobaczymy co będzie

0

@GeneralXavi Wijnaldum to naprawdę dobry piłkarz, który wciąż mógłby dużo dać Barcelonie.

0

@ShawnC Akurat Wijnalduma bardzo lubię, i cenię.

0

Cieszy że co raz więcej się pisze, że Barca chce wzmocnić środek pola.

1

@Dior Pep stawiał na Kuna, tylko złapały go kontuzje.

28

@Chakalaka Ale Chelsea kuwa pewnie nie xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?