0

Właściwie, mamy w drużynie jakąś pozycję, która nie wymagała by wzmocnienia?

6

Jak Isaka, to jeszcze Merino z Sociedad, mogliby brać.

0

@Janiama Niestety, w kadrze dostawał szansę, i grał kiepsko.

1

@neeed PSG wywaliło Bayern, a my potrafiliśmy zagrać naprawdę fajny mecz.

1

Ten rewanż z PSG, to naprawdę zagraliśmy na zajebistym poziomie. Czemu tak rzadko.

0

@Comentateiro Biere w ciemno

0

@Encore Jego wiek i kontuzje trochę mi przeszkadzają. Ogólnie go lubię, ale nie wiem czy Barca nie zasługuje na coś więcej.

1

Dawniej bylibyśmy się o Kane/Hallanda, dzisiaj bierzemy Aguero. Dużo to mówi.

0

@neeed To że Depay, to nie klasyczna 9 to racja. Ale porównanie z Griezmannem, no nie wiem. Holender ma niezły drybling, na pewno lepsze podanie.

1

@neeed Co xD???

0

@AmigoBlancos Lepiej od Setiena, gorzej od Valverde.

1

@BartexXx Albo części do auta

1

Te 22 walizki Xaviego, to podejrzana sprawa. Przecież nie wiem czy mu na same koszulki i kąpielówki starczy miejsca. Chyba że na miejscu w Barcelonie będzie kupował. Co on na 3 dni się wybrał, że tak mało walizek miał.

1

Jeszcze się okaże, że Font przynajmniej walił z Xavim otwarcie, w odróżnieniu do Laporty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Wossi61FCB No bo w sumie, to co go to obchodzi xd

0

Przydałby się jakiś konkretny skrzydłowy w reprezentacji.

3

Dobre pytanie Borka

2

@Colin94 Co jest czerwone, i szkodzi na zęby??? Cegła, hahahah, mój ulubiony

0

Jak dla mnie, to albo Xavi, albo Loew. Bo Flick pewnie weźmie kadrę. Taka niemiecka szkoła trenerska w Barcelonie, to byłoby coś nowego, więc cieszyłby mnie Loew. A co do Xaviego, to jestem spokojny, to będzie świetny trener.

0

@masq Jako że nie widziałem inteligentniejszego pomocnika niż Xavi, to jestem dziwnie o niego spokojny. Gość zna Barcelonę, ale przede wszystkim zna piłkę.

0

@masq Chciałbyś mocne nazwisko, ze zmysłem taktycznym. No to stary, czego nie ma Xavi??

15

Chyba zaczynam rozumieć, dlaczego Valverde śmiał się w tym aucie, wiedząc że został zwolniony.

1

@Jakchcesz Gdzie był Koeman jak Barcelona grała z PSG. Gdzie był plan na mecze z Realem, Atletico? Czy w obronie gramy chociaż ciut lepiej, niż w ostatnich latach? Nie

1

@GeneralXavi Oj myślę, że Xavi i Pimienta znają się dobrze. Obaj byli/są związani z Barcą od lat. Zresztą nie wiemy, czy Xavi i Pimienta nie są przyjaciółmi. Według mnie świetny duet.

0

Swoją srogą, Xavi trenerem, a Pimienta drugim trenerem, byłby sztos. Jak kiedyś Guardiola, i Śp. Villanova

0

@sebo939 To dawaj realne możliwości do pomocy? Piłkarzy którzy będą puszczać te piłki

1

@Geble Spójrz że zostały już nawiązane kontakty z Depayem, podobno wstępne warunki są ugadane. W jego kontekście, mówi się tylko o Barcelonie.

2

@Janiama Następny trener dostanie zaufanie, bo będzie wyborem Laporty. Projekt będzie można budować na Xavim, lub kimś z niemieckiej szkoły.

4

@Geble Depay przyjdzie. Nie zależnie kto będzie trenerem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?