kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właściwie, mamy w drużynie jakąś pozycję, która nie wymagała by wzmocnienia?
6
Jak Isaka, to jeszcze Merino z Sociedad, mogliby brać.
0
@Janiama Niestety, w kadrze dostawał szansę, i grał kiepsko.
1
@neeed PSG wywaliło Bayern, a my potrafiliśmy zagrać naprawdę fajny mecz.
1
Ten rewanż z PSG, to naprawdę zagraliśmy na zajebistym poziomie. Czemu tak rzadko.
0
@Comentateiro Biere w ciemno
0
@Encore Jego wiek i kontuzje trochę mi przeszkadzają. Ogólnie go lubię, ale nie wiem czy Barca nie zasługuje na coś więcej.
1
Dawniej bylibyśmy się o Kane/Hallanda, dzisiaj bierzemy Aguero. Dużo to mówi.
0
@neeed To że Depay, to nie klasyczna 9 to racja. Ale porównanie z Griezmannem, no nie wiem. Holender ma niezły drybling, na pewno lepsze podanie.
1
@neeed Co xD???
0
@AmigoBlancos Lepiej od Setiena, gorzej od Valverde.
1
@BartexXx Albo części do auta
1
Te 22 walizki Xaviego, to podejrzana sprawa. Przecież nie wiem czy mu na same koszulki i kąpielówki starczy miejsca. Chyba że na miejscu w Barcelonie będzie kupował. Co on na 3 dni się wybrał, że tak mało walizek miał.
1
Jeszcze się okaże, że Font przynajmniej walił z Xavim otwarcie, w odróżnieniu do Laporty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Wossi61FCB No bo w sumie, to co go to obchodzi xd
0
Przydałby się jakiś konkretny skrzydłowy w reprezentacji.
3
Dobre pytanie Borka
2
@Colin94 Co jest czerwone, i szkodzi na zęby??? Cegła, hahahah, mój ulubiony
0
Jak dla mnie, to albo Xavi, albo Loew. Bo Flick pewnie weźmie kadrę. Taka niemiecka szkoła trenerska w Barcelonie, to byłoby coś nowego, więc cieszyłby mnie Loew. A co do Xaviego, to jestem spokojny, to będzie świetny trener.
0
@masq Jako że nie widziałem inteligentniejszego pomocnika niż Xavi, to jestem dziwnie o niego spokojny. Gość zna Barcelonę, ale przede wszystkim zna piłkę.
0
@masq Chciałbyś mocne nazwisko, ze zmysłem taktycznym. No to stary, czego nie ma Xavi??
15
Chyba zaczynam rozumieć, dlaczego Valverde śmiał się w tym aucie, wiedząc że został zwolniony.
1
@Jakchcesz Gdzie był Koeman jak Barcelona grała z PSG. Gdzie był plan na mecze z Realem, Atletico? Czy w obronie gramy chociaż ciut lepiej, niż w ostatnich latach? Nie
1
@GeneralXavi Oj myślę, że Xavi i Pimienta znają się dobrze. Obaj byli/są związani z Barcą od lat. Zresztą nie wiemy, czy Xavi i Pimienta nie są przyjaciółmi. Według mnie świetny duet.
0
Swoją srogą, Xavi trenerem, a Pimienta drugim trenerem, byłby sztos. Jak kiedyś Guardiola, i Śp. Villanova
0
@sebo939 To dawaj realne możliwości do pomocy? Piłkarzy którzy będą puszczać te piłki
1
@Geble Spójrz że zostały już nawiązane kontakty z Depayem, podobno wstępne warunki są ugadane. W jego kontekście, mówi się tylko o Barcelonie.
2
@Janiama Następny trener dostanie zaufanie, bo będzie wyborem Laporty. Projekt będzie można budować na Xavim, lub kimś z niemieckiej szkoły.
4
@Geble Depay przyjdzie. Nie zależnie kto będzie trenerem.